Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ SSD Neden 3gb okuma yazma yapmıyor ?(test sonuçları eklendi)

Anladım hocam saolun benim uzun zamandır aklımda olan bir sorundu bugün açıklığa kavuştu.
  2. S

İlk aldığım zaman yapmıştım. Birazdan yine test yaparım. 1714231361 Test sonuçları bu şekilde 8-9 aydır kullanmama rağmen fabrika verisinin üstünde değerler lakin aktarım yaparken bu hızlara ulaşmıyor.
  3. S

Yok telefondan usbye kopyalıyorum. Ama çoğu işlemde 3gb seviyesinde okuma yazma yaptığını görmedim. 1714230257 3500mb 3.5gb eşdeğer değilmi hocam.
  4. S

crucial p3 1tb ssd var alırken okuma yazma oranına dikkat ederek aldım. Testlerimi yaptığımda 3gb okuma 3.5gb yazma gibi bir oran çıkmıştı fabrika verisinin bi tık üstündeydi hatta. Ama ne zaman transfer işlemi yapsam kb derecesinde okuma yazma yapıyor bunun sebebi nedir? Sonuçta 3gb okuma yazma...
  5. S

15 TANE PARKUR GÖZÜKÜYOR NEDEN ? (GTA 5)

İlgilenirler mi acaba atsam.
  6. S

Online bende girebilirim ama sarmıyor parkur bağımlısıyım :d Şuanlık yapacak bir şey yokmu diyoruz o zaman.
  7. S

Bayadır bu şekilde ama 1.5 ay olacak nerdeyse gta giremiyorum. Sizdede 15 tane ama garip olanda o
  8. S

Social clubta bir sürü parkur olması lazım ama 15 tane gözüküyor. 1712839504 Neden böyle bir sorun vardır hocam bi tahmininiz varmıdır. 1712839531 Baya uzun süredir böyle rockstarla ilgili sıkıntı olsa çözülmüştü
  9. S

Bu Ramazan da hiç oruç tutmadım.

EE kanka nabalım
  10. S

Öneri Kask ve ceket önerisi verirmisiniz

Hocam 125s nasıl motor memnun musunuz bende sıfırını almaı düşünüyorum ama abssi yok o yüzden 2018 cb125r veya sıfır voge r125 düşünüyorum sizin fikriniz nedir?
  11. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Oyunu seven çok seviyo sevmeyende hiç sevmiyor sanırım. Ben witcher tarzı türe çok uzağım bende sıkılır mıyım?
  12. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

TLOU çok iyi oyun izledim 2 kere 1 kerede oynıyacağım yakında diğerlerinede bakacağım. Saolun.
  13. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Saolun hocam alacağım galiba sıkmazsa ne mutlu bana.
  14. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Tamamdır bakacağım hocam. Varmıdır başka bu hikayeli oyunu oyna kesin dediğiniz.
  15. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Tamamdır saolun 100 saate yakın bi oynanışı var sanırım odysseyin. Game passta varsa ordanda oynayabilirim. 1712172070 Tamamdır hocam Uconnect vardı zaten bakarım ordanda.
  16. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Alırsam zaten en kolay modda oynarım büyük ihtimalle. Hikayesi güzelse alır geçerim hocam. Assasins creed nasıl peki onuda sorayım. 1712171883 Hiçbir witcher oyunu oynamadım hikaye bağlantısı varmıdır.
  17. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Anladım hocam 7.5 dolarmış indirimde şuan alınır mı? sizce. Rdr oynadığım zaman hikayesinden pek keyif alamamıştım oyun bitince hikaye namına aklımda bir şey yoktu o tarz bi hikayesimi var. Birde assasins creed seriside indirimde o oyun serisi nasıldır.
  18. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Ben pek yakın dövüş ve sürekli öl aynı bossu öldürmeye çalış kombo yap tarzı oyunları sevmiyorum witcher 3de böyle midir. Hikaye konusu nedir spo vermeden. Sararmı 6 saat sonra alt f4 attırırmı sizce? Örnek olarakta geçen gün star wars jedi fallen order başlamıştım boss bile olmayan npcye 2-3...
  19. S

Önceden bir sürü parkur vardı ama şuan bi yerden sonra aşağı kaymıyor. Bendemi var problem neden az gözüküyor. Fotoğraftaki gibi 15 tane falan gözüküyor parkur. Sizde bakabilir misiniz ne kadar parkur var bende 15 tane falan...
Top Bottom