Arama sonuçları: *

• Users: samet135
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Çözüldü✓ SSD Neden 3gb okuma yazma yapmıyor ?(test sonuçları eklendi)

crucial p3 1tb ssd var alırken okuma yazma oranına dikkat ederek aldım. Testlerimi yaptığımda 3gb okuma 3.5gb yazma gibi bir oran çıkmıştı fabrika verisinin bi tık üstündeydi hatta. Ama ne zaman transfer işlemi yapsam kb derecesinde okuma yazma yapıyor bunun sebebi nedir? Sonuçta 3gb okuma yazma...
  2. S

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Ben pek yakın dövüş ve sürekli öl aynı bossu öldürmeye çalış kombo yap tarzı oyunları sevmiyorum witcher 3de böyle midir. Hikaye konusu nedir spo vermeden. Sararmı 6 saat sonra alt f4 attırırmı sizce? Örnek olarakta geçen gün star wars jedi fallen order başlamıştım boss bile olmayan npcye 2-3...
  3. S

15 TANE PARKUR GÖZÜKÜYOR NEDEN ? (GTA 5)

Önceden bir sürü parkur vardı ama şuan bi yerden sonra aşağı kaymıyor. Bendemi var problem neden az gözüküyor. Fotoğraftaki gibi 15 tane falan gözüküyor parkur. Sizde bakabilir misiniz ne kadar parkur var bende 15 tane falan...
  4. S

Yardım Asetto Corsa AC REVERB 0 Sorunu

Arkadaş asetto kurmaya çalışıyor ama oyuna girerken bu hatayı alıyor çözümü nedir? Dosyaları doğruladık asettonun.
  5. S

Oyunu steamdan mi yoksa epicden mi alayım

Rainbow six aldım epicten cüzdanla birlikte 20tlye geldi ama steamdan mi alsaydım diye kafama takıldı sizce ? Steamda 102tl
  6. S

Ücreti ödenmiş kimlik yenileme randevusu iptal olursa iade gelirmi

Kimlik yenilemek için randevu almıştım ücretinide ödemiştim gününü değiştirmek için iptal ettim yeni randevu aldım. Yeni randevu içinde ücret ödemem gerekiyormu? Ve iptal ettiğim randevu ücreti iade edilirmi.
  7. S

Çözüldü✓ R5 5600 Test sonuçları nasıl

Ben şunu sormak istiyorum eski işlemcimi sökerken zorlandım biraz bu normal bunu sormayacağım. Stok soğutucuyla beraber anakart yükseltme vidalarıda çıkmışmıdır çünkü anakartın arkasında chipset koruma braketi kendisi durmuyor çıkıyor bu normalmi? Stok soğutuculu R5 5600 AİDA64 sonuçlarıda burda.
  8. S

Çözüldü✓ İdarelik diş macunu sürsem bir şey olurmu

İşlemci değiştim üstünde termal macun yok yenisini sipariş versem salı çarsamba anca gelir o zamana kadar diş macunu sürsem işlemciye bir şey olurmu. İşlemci 5600 stok soğutucu bu arada.
  9. S

Steamda Verilen Ödül Geri Alınır mı?

Steamda gezerken puanımın çok az olduğunu gördüm ve puan geçmişine baktığımda 2 harcama gözüküyor ama ben bunları yapmadım yaptıysamda istemeyerek yapmışımdır. Bunları geri alabiliyor muyum. Sanırım bi oyun incelemesinde başkaları bu emojileri atmış bende üstüne basınca gitti.
  10. S

[Çözüldü] CS2 Düşük Fps Sorunu

Rx 6700xt ile 250fps ortalama ile geziyorum normalde ama şimdi 60 fps üstüne çıkmıyor. Bu zaten arada oluyordu dosyaların bütünlüğünü doğrulayınca düzeliyordu ama şuan 2 kere doğrulamama rağmen düzelmedi. Nasıl düzelir bu.
  11. S

Yardım R5 5500 Sadece Boost Clock OC

İşlemciye oc yapmak istiyorum darboğaz olduğu için. Şuan 4.3 ghz yaptım 1.3v ile ama şimdi hep 4.3de takılıyor ben base clock ellemeden boost clock oc yapmak istiyorum. Yükte iken istediğim değere gelsin istiyorum. Anakart B450M K. İşlemci soğutucusu stok olduğu için çok oc yapmıyacam 4.4 ghz...
  12. S

Googlede arama çubuğu geçmişini durdurma

Aşağıya bıraktığım ssde olan kısmın arama geçmişini kapatabiliyor muyuz. Yani daha önce arattığım şey tekrar orda çıkmasın boş olsun orası hep.
  13. S

Çözüldü✓ Sıfır RX 6700 vs RX 6700 XT

2.elde bitane sıfır yurt dışı xfx rx 6700 10gb bitanede Sapphire rx 6700 xt 12gb var furmark testini atmasını bekliyorum. Sizce hangisi alınır.
  14. S

Çözüldü✓ Rog ile Dual OC arasında fark varmı

Asus rog 6650xt ile Asus Dual OC Edition arasında performans farkı varmıdır. Ben dual olanla anlaştım sayılır ama yeni fark ettim rog değilmiş normal dual serisiymiş. Rog ile arasında performans farkı varmıdır.
  15. S

Çözüldü✓ Hangi rgb şerit ledi almalıyım

Masa arkasına koymak için hangisini almalıyım sizce? Sizin bir tavsiyeniz varmıdır? https://www.hepsiburada.com/onvec-5m-wi-fi-destekli-16-milyon-renk-smart-serit-led-tuya-uygulama-uzerinden-kontrol-p-HBCV00004LR95C?magaza=Elmak%20Elektromarket...
  16. S

Aileler çocuklarını küçükken kıyaslamasın

Başlıkta dediğim gibi aileler çocuklarını başkalarıyla kıyasladığı zaman noluyor biliyor musunuz anlatıyım. Bizim komşunun çocuğu 13-14 yaşında galiba 9 yada 10. sınıfa gidiyor pek hakim değilim siz hesaplayın yaşını. O çocuğu küçüklüğünden beri ailesi hep birileri ile kıyaslıyor ve onlar bunu...
  17. S

Öneri 250-350tl Kaygan mousepad önerisi

Şuanki mousepad'im kaygan olmadığı için mousedden verim alamıyorum. Mouse steelseries prime fps. Çok büyük olmayan ve kaygan mousepad önerisi lazım. Bütçe biraz artabilir. Birde kaliteli 3 çipli rgb şerit led önerisi olursa iyi olur.
  18. S

Monitörde görüntü sola kaydı

Numlocktan 6 ve başka bi tuşa bastım görüntü sola kaydı çözünürlük ayarları vs normal çözünürlük düşürüp yükselttim düzelmedi kabloyu söktüm taktım düzelmedi. Monitörde auto tuşu oluyormuş sanırım ama ben bulamadım nasıl düzelteceğim bunu. Monitör bu...
  19. S

PC İlk açılışta ssd %100 kullanıyor

Pc'yi her açtığımda ssd %100 kullanıyor 30 saniye sonra falan normale dönüyor. Ne kullanıyor diye baktığımda windows ile ilgili bir şey kullanıyor görevini sonlandıramıyorum. Aşağıdaki ss'i konuyu yazarken pc'yi yeniden başlatıp çektim kapatıp açsaydım %100 kullanıyor %30 civarında olduğuna...
  20. S

Gta 5 2 kişi heist girme

Başkaları evdeki H harfine gidince seçebiliyor ama bende o seçenek çıkmadığı için şuan prison break görevini yapamıyoruz ve geçemiyoruz. Nasıl 2 kişilik heist kurabilirim?
Top Bottom