Arama sonuçları: *

1. mosyo Talha

İşlemcimin eski macununu neyle silmeliyim??

Laptobuma termal macun yenilemesi yapacağım. eski kalıntı macunu ne ile silmeliyim ? en sağlıklısı ve zarar vermeyen hangi maddeleri tercih etmeliyim?
  2. mosyo Talha

Laptobum eskidi mi? fps i nasıl artırabilirim?

Artık oyunlarda (valo-cs-fortnite) 50 fps altı alıyorum(1440x900) de oynuyorum, droplar yiyorum .2014 yılında satın aldım . performansı niye böyle normalde bu sistem parçaları kaç fps vermeli? Ekran Kartı : GT 720 M yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
  3. mosyo Talha

Apu pc tavsiye (3000-3500)

Selam beyler, küçük kardeşime pc almaya karar verdim bilgisayarımı salmıyor bıktım artık. Ryzen işlemci olursa sevinirim. Günümüzde hangi parçalar tercih ediliyor, (apu konusunda zayıfım). Sizin fikirleriniz benim için önemli tavsiye yapanlara şimdiden teşekkür ederim . :D
  4. mosyo Talha

Artics 1 mikrafonu çalışmıyor? (laptop)

Selam beyler . Yeni olan bişey değil aldığım günden beri var. laptopun kendi mic ine gidiyor ses kulaklığın mic i almıyor sesi. bir çok yöntem denedim realteck ten , denetim masalarından ve aygıt ekleme yerlerinden olmadı. laptop ta 1 tane jak girişi var bu yüzden belki çalışmıyor. 2 girişi...
  5. mosyo Talha

Gpu hariç pc parçaları (sizin önerileriniz) orta bütçe

Gpu hariç tutuyorum sonra alcam. işlemci APU olmasın. Pc im var ama 2. kasa gerek .oyun ve program için ideal olması lazım. sizin kullandığınız önerebileceğiniz pc parçalarını görmek isterim
  6. mosyo Talha

Thermaltake z-one ram ler nasıl??

https://www.itopya.com/thermaltake-16gb-2x8gb-toughram-z-one-rgb-3600mhz-cl18-ddr4-dual-kit-ram/ sizce bu ürün için bu fiyat iyi mi 3600 mhz 2x8 ram için bana güzel geldi
  7. mosyo Talha

İntel Yüksek seviye apu sistem tavsiye( 5-7K)

Selam , sabır edemiyorum çok canım sıkıldı ve bir an önce pc yi bir araya getirmek istiyorum. Malum stoklar yüzünden (2-3 ay var sanırım) ekran kartları piyasada yok. Bende boş durmayıp ekran kartsız pc almak istiyorum sonra 3070 takarım. o süreçte oyun oynamam ( sadece valo 4:3 low set.) sizin...
  8. mosyo Talha

Apex 7 tkl VS Asus Rog Strix Scope tkl

https://www.itopya.com/steelseries-apex-7-tkl-ingilizce-rgb-mekanik-gaming-klavye/ https://www.itopya.com/asus-rog-strix-scope-tkl-deluxe-cherry-mx-red-switch-turkce-rgb-mekanik-gaming-klayve/ daha önce blackwidow v2 kullanmıştım şimdi kırmızı swtich e geçiyorum hangisini almam lazım?
  9. mosyo Talha

Valorant yüklemesi zaman aşımı hatası

selamlar bu sabah pc açtım , oyuna gireyim dedim bu hata ile karşılaştım cidden canımı sıkktı bilen ve bu sorunu nasıl çözeceğim hakkında bilgisi olan var mı?
  10. mosyo Talha

NZXT kasalar İTOPYA da!!!!

beyler kasalar hakkında görüşlerinizi merak ettim. Genel olarak bence kasalar orta üst seviyede kullanılmalı sağlam meteryalli kasalar. fiyat konusunda bütçe aşabilir ama (bence değer) tasarım açısından mükemmel zaten donanım arşivi youtube kanalında 1500 TL bandında olan kasa incelendi güzeldi...
  11. mosyo Talha

Yardım Razer synapse 3 açılmıyor ve diğer hatalar

1 Haftadır uğraşıyorum bu program ile sil yükle tekrar tekrar yapıyorum normal bir şekilde çalışıyordu sonra bi anda çalışmayı bıraktı. size görsel hazırladım yardımcı olun diye. sıra ile paylaşacağım.bilgisayar açılınca logo otomatik geliyor. tıklayınca bu açılıyor ve log inyapıyorum. ve...
  12. mosyo Talha

Şuan ki hazır sistemler şişirme fiyatlı mı ? parçasına göre normal var mı?

Biliyorsunuz ekran kartı fiyatları baya yükselmiş durumda , bazı firmalar ekran kartı fiyatlarından dolayı hazır sistem fiyatlarını arttırdı mı? bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  13. mosyo Talha

2060 mı 3060 mı hangisi, ne kadar beklerim stokları????

selam beyler , yakın zamanda pc alacağım ama stok durumu ve fiyatlar yüzden alamıyorum. sizce stoklar ne zamana yenilenir? ve hangi tercihi yapmalıyım? hazır pc tarafında bu ekran kartları nasıl olur bi el atın :):)
  14. mosyo Talha

Pc siyah ekran olarak açılıp öyle kalıyor (ayrıntılı)

Selam beyler bayanlar, dizüstü pc imde yaşanan bir sıkıntı var. Sağ al köşede windows etkinleştir yazıyor, 5 kere shift basınca yapıştan tuşlar uyarısı geliyor , mouse hareket ediyor ama görüntü yok. Nasıl halledebilirim? Kesin çözüm var mı?
  15. mosyo Talha

7500 TL sistem tavsiye

Selam herkese yeni sistem almak için belli bir bütçe ayırdım. bu bütçe ile en iyi performansı verecek hazır sistem veya toplama parçalar hakkında sizin görüşlerinizi merak ediyorum yardım edenlere teşekkür ederim.
  16. mosyo Talha

Ryzen 5 5600x apu olarak nasıl iş yapar???

Selam herkese , yeni bir sistem almayı düşünüyorum . Ama alacağım ekran kartı daha piyasada yok (rtx 3060) bu yüzden belli bir süre ryzen 5 5600x ile apu olarak kullanmayı düşünüyorum. Ne kadar verim alabilirim? yazarsananız çok mutlu olurum.
  17. mosyo Talha

GTX 1660 Super için uygun yeni nesil işlemci

Merhabalar yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum ama işlemci seçimi konusunda zorlandım. Bana lazım olan işlemci yakın tarihte piyasaya çıkarılmış ve uygun fiyatlı olup aldıktan sonra üzülmeyeceğim şekilde olmasıdır. Dediğim gibi 1660 super kullanmayı düşünüyorum ve 2 yıl gibi süre...
Top Bottom