Arama sonuçları: *

1. Margot Robbie

bence aldatıldım sizce?

Snap puanı beni benden aldı zaten
  2. Margot Robbie

Bisikletinizi Markası Ne

Spiderman 😏😎
  3. Margot Robbie

paris 2023 kapsül indirimi bitmemiş!

Dünya'nın en kötü yatırımı kapsüle yatırım yapmak. Bişey var diye aldık bir sene bekledik sonuç sıfır. Belki daha fazla beklesen daha güzel sonuç alınabilirdi ancak bu diğer herhangi bir yatırım için geçerli. Kapsül boş iş.
  4. Margot Robbie

Adana da deprem ne derece önemli ?

Deprem maalesef ki Türkiye'nin gerçeğidir, bu kaçınılmazdır. Her saniye deprem oluyor zaten. Yıl içinde bazıları büyük oluyor sadece. Onların ne zaman nasıl olacağını nokta atışı kimse bilemez. Uzmanlar tahmin ederler ve bu uzmanlara göre tedbirimizi almamız gerekiyor.
  5. Margot Robbie

Ders kayıt işlemini yapmayı unuttum

Cuma'ya kadar süresi olması lazım.
  6. Margot Robbie

Zebani Efe Müslüman Oldu!

Saçı boyalıyken yeniden boyuyorlar Hac'ca gidiyorlar ya yine gülmekten bi yerlerimize bıraktık.
  7. Margot Robbie

Moderatörlerin reddediği rapor

Bu lafların aynısını modlardan yiyorum bir şey olmuyor :D
  8. Margot Robbie

Zebani Efe Müslüman Oldu!

Değişen hiçbir şey yok, önce satanistken prim kastı şimdi de müslümanken kasıyor :D
  9. Margot Robbie

Yks tayfa veya mezun olanlar yerlesenler 60 net nasıl?

Güzel başlangıç yapmışsın, lakin iş AYT'de bitiyor.
  10. Margot Robbie

Mafia serisi mi Detroit mi?

Mafia 1 ve 2 tabii ki. (3'ü oynamasanda olur)
  11. Margot Robbie

Vintage Tarzı T-shirt Önerisi

İyi günler
  12. Margot Robbie

🚨Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin...

Evet lisede hala devam ediyor şükür. Yalnız ben samimiyetlerine inanmıyorum hocalar geciriyodur genelde bu serserileri. Ortaokul için 50 olabilirdi dedim.
  13. Margot Robbie

🚨Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin...

Okullar dingonun ahırına dönmüştü, tiktokçu mu yetişiyor öğrenci mi belli değildi, orta okullarda bu uygulama ne kadar gerekliydi bilmem ama liselerde gereyliydi iyi oldu. (50 olabilirdi)
  14. Margot Robbie

Yoo tam da istediğim tarzda bu kıyafetler, çok beğendim. Birini sepete ekledim bakalım digerkilere de.
  15. Margot Robbie

Motosiklet ehliyetinden KALDIM ???

Herkesin başına geliyor bunlar ne yazık ki, sınava tekrar gir, bu sefer farklı komisyon gelecektir ve onlar daha iyi muamele yapabilirler.
  16. Margot Robbie

Vintage tarzında t-shirt önerisi yapabilir misiniz, polo yaka da olur sıfır yaka da olur uzun kollu da olur fark etmez. Örnek:
  17. Margot Robbie

Sizce ciddi mi yazmış ? .d

Abdullah abi ne söver şimdi buna
  18. Margot Robbie

Uluslararası ticaret ve lojistik okunur mu

Her zaman hakkında önü açık ve yükselme olanağının çok olduğu, çalışma alanın çok olduğu diye anlatılan bölüm. Popüler bölümlerden. En iyisi rehber öğretmeninle konuşmak. YKS döneminde Rehber öğretmeninizle konuşmadan iş yapmayın.
  19. Margot Robbie

İnternette legal bulamadığımız birşeyi korsan izlemek günah mıdır?

Zina, yolsuzluk, hırsızlık, insan kaçakçılığı, devlet malına zarar, adam öldürme, kafa kesme her şeyi yaparım yalnız domuz eti bize ters hacı.
  20. Margot Robbie

Vakıf üniversitesinde okunur mu?

Okunur, lakin okuduğuna değecek mi, hesabına kitabına uyacak mı o önemli, bunları geçtiysen oku yapacak bir şey yok.
Top Bottom