Arama sonuçları: *

1. Margot Robbie

Vintage Tarzı T-shirt Önerisi

Vintage tarzında t-shirt önerisi yapabilir misiniz, polo yaka da olur sıfır yaka da olur uzun kollu da olur fark etmez. Örnek:
  2. Margot Robbie

Yardım Modem Kurulumu Yapamıyorum

Modeme reset attım, internet gelmedi, kurulum için girmem gereken siteye de giriş yapılmıyor. O siteye nasıl girerim? Kablolu kablosuz denedim, başka tarayıcıdan başka bilgisayardan denedim kurulum yapmam gereken siteye girilmiyor.
  3. Margot Robbie

Galatasaray - Kopenhag (Toksik sohbet)

Bugün temsilcimiz Galatasaray'ın şampiyonlar ligi ilk maçı var. Skor tahminleri ve maç takibini bu konudan yapabiliriz. Bende bir Galatasaray taraftarı olarak asıl geliri şampiyonlar ligine katılarak ve katılma sürecinde elde ettiğimizi düşünüyorum. 3. olursak Avrupa ligine katılıp orada daha...
  4. Margot Robbie

En Sevdiğiniz Oyun Türü

Birden fazla türe giren oyunlarda olabilir o yüzden istediğiniz kadar cevabı işaretleyebilirsiniz. Örnek: RPG - Skyrim MOBA - LoL Strateji - Europa Universalis, Clash of Clans Hayatta Kalma - The Forest, The Long Dark Açık Dünya - GTA V, RDR 2 Simülasyon - ETS 2, Sims Düz hikayeli, macera -...
  5. Margot Robbie

AC: Valhalla Açılmıyor

Başlata bastığımda girişte bunlar çıkıyor sırasıyla ve oyuna girmiyor kapanıyor. Oyunu ilk çıktığından beri ara sıra yükler oynarım ilk defa oldu bu.
  6. Margot Robbie

KONYA'DAYIM 😱 - Tavsiye

Arkadaşlar Konya'ya geldim. Girişten beridir 25 tane camii saymisimdir neyse Konya'da ne yapılabilir, 3 gün durucam. İnanmayan olursa diye
  7. Margot Robbie

Geçici Ücretsiz NFS Unbound Steam'de 3 Günlüğüne Ücretsiz

https://store.steampowered.com/app/1846380/Need_for_Speed_Unbound/ 💥 3 gün oynayabilirsiniz, kütüphanenizden kalkar, kalıcı değil.
  8. Margot Robbie

🗞️ En İyi Haber Kaynağı (Anket)

Evet anket biraz kısıtlı o yüzden yorumlarda da belirtebilirsiniz.
  9. Margot Robbie

YKS Netleriniz Nasıl?

Arkadaşlar sonuçlara bakanlar tam ne kadar net yaptı ayrıntılı şekilde yazabilir mi ya da sonucunun ekran görüntüsünü atabilir mi geçmiş senelere göre karşılaştırma yapmam lazım.
  10. Margot Robbie

Rocket League Kariyerim Sıfırlanmış

Rocket League kariyerim niye sıfırlandı ne yapmam lazım? (Steam)
  11. Margot Robbie

[email protected] Gerçek Vogue Maili Mi?

Bir süredir emek verdiğim bir Instagram sayfam var, biraz büyüdü. Vogue'dan iş teklifleri gelmeye başladı. E mail olarak gönderiyorlar, peki bunun gerçek Vogue olduğunu nasıl anlarım bir yöntemi var mı? Bahsettikleri paralar haftalık 5000$ civarı (başlangıç)
  12. Margot Robbie

Google'a Margot Robbie yazınca çıkan efekt

Google'a Margot Robbie yazıp aratınca böyle bir efekt çıkıyor. Barbie'yi oynadığı için. Başka var mı buna benzer efektler geçmişte veya şimdi oldu mu merak ettim.
  13. Margot Robbie

Steam 30₺ Oyun önerisi

Steam'de 30₺ altı güzel oyunları önerir misiniz?
  14. Margot Robbie

TikTok Davetle Para Kazanma

Birini davet ediyorsun, davet ettiğin kişi 10 gün boyunca her gün yarım saat video izlemek zorunda diyor. 600 lira kazanabiliyormuşsun böylece. Doğru mu? Doğruysa parayı direkt cekebiliyor muyuz?
  15. Margot Robbie

Sürekli Borç İsteyen Arkadaş

Samimiyetinizin fazlaca olduğu, hayır demekten utandığınız, sizden sürekli borç isteyip zamanında vermeyen bir insanı nasıl geri çevirirsiniz? Böyle bir durumdayım. Adam benim borcu ödemek için benden borç aldı yaa .d
  16. Margot Robbie

Yardım Ekran Kartı Önerisi Verebilir misiniz

Eski bi bilgisayar var, bu bilgisayara hangi ekran kartı olur? i7 2. Nesil 4 GB Ram Mevcut ekran kartı AMD HD 6000
  17. Margot Robbie

⚽ Şenol Güneş'in Yorumu

Şenol Güneş: Gaziantep FK ile Hatayspor şu an nerede antrenman yapıyor? Riva'da antrenman yapıyorlar. Eee geçen sene de yapabilirlerdi. Bunu söylemekten niye rahatsız oluyorsunuz?" Yorumum: Beşiktaş küçüle küçüle yok oldu 😀 Deccal Ahmet Nur Çebi de buna benzer açıklamaları yüzünden daha önce...
  18. Margot Robbie

Elon Musk'ın Yaptığı Doğru mu?

Gelen kısıtlamanın sebebini de sosyal medya bağımlılığını azaltmak için yaptığını söyledi, ailenizle vakit geçirin demek istiyor. Bence güzel bir uygulama gibi dursa da insanları bu şekilde sosyal medyadan uzaklaştıramazsın. Ailesiyle sevdikleriyle vakit geçirecek olan zaten geçirir. Kısıtlama...
  19. Margot Robbie

Monster'ın Beceriksizliği

Hiçbir sorunu olmayan Monster marka laptopumu termal macunu yenilensin ve temizlensin diye servise yolladım. Gelince baktım ki laptop açılmıyor. Ekranın sol tarafı hafifçe oynuyor. Şimdi ben bunu tabii ki geri yollayacagim ve durumu anlatıcam. Düzeltseler bile yaşadığım zaman kaybına yazık...
  20. Margot Robbie

Nerede/Ne Zaman Doğmak İsterdin?

Evet soru başlıkta. Siz nerede ve ne zaman doğmak isterdiniz? Ben 1940 yılında ABD'de doğup gençliğimi 50'li yılların ABD'sinde geçirmek isterdim.
Top Bottom