Arama sonuçları: *

• Users: Lonex
  • Order by date
  1. Lonex

Kulak içi kulaklık önerisi lazım arkadaşlar çok acil

Selamlar özel bir gün için bir kulaklık arıyorum kulak içi, birkaç yerden araştırdım fakat ikilemde kaldım ; JBL ve Jabra arasında kaldım JBL önerir misiniz kulak içi olarak ve bu fiyat konusunda sizce hangisi daha performanslı Jabra'nın elite 2 modeli çok konuşuluyor. Aynı şekilde JBL tws100...
  2. Lonex

PS4 iletişim özelliklerini kullanımınız sınırlandırıldı. Hatası

Selamlar bugün PlayStation plus aldım ve ardından NBA 2k22 indirdim oyunu indirdikten sonra hesabıma giriş yaptım doğum tarihi 2002 olarak, my career'ı açacakken bu sorunu verdi; İletişim özelliklerini kullanımınız sınırlandırıldı. Bunu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin.
  3. Lonex

Csgo Oyundan Atma Hata Olmadan

Dostum sorunu çözdün mü acaba?
  4. Lonex

CS GO maça girerken facei/mm/topluluk oyundan hata vermedenatıyor.

Cs go'da günlerdir yaşadığım bir sorun var oyuna girdikten sonra maça girdiğimde map yüklenirken ya da maça bağklandıktan belli bir süre sonra oyundan atıyor bunun yüzünden saatlerce ban yedim faceitten ve şöyle bir şey ki sadece bir kere de atmıyor oyundan, 8 kez attığını hatırlıyorum üst üste...
  5. Lonex

Ana Konu Steam Yaz İndirimleri EFSANE Oyun Önerileri!(23 Haziran-7 Temmuz)

Hocam NBA 2k22 şuan 68 TL sence alınır mı ?
  6. Lonex

!!!STEAM YAZ İNDİRİMLERİ GELDİ...(OYUN ÖNERİLERİ BEKLİYORUM)

NBA2k22 alınır mı 60 küsur TL ye düşmüş
  7. Lonex

Fifa 21 türkçe dil xbox Gamepass

Xbox gamepass'den fifa indirdim kariyer modu oynamak için, fakat türkçe dil desteği bulamıyorum yardımcı olur musunuz ?
  8. Lonex

Ucuz Rust Alabileceğim Güvenilir Siteler

şuan baktım play store'a fakat Rust mevcut değil.Bynogame'de de aynı şekilde.Varmı öneebileceğin başka site acaba?
  9. Lonex

Ucuz Rust Alabileceğim Güvenilir Siteler

Rust almak istiyorum ve ucuz ve güvenilir bildiğiniz herhangi bir yer varmıdır acaba? bilgilendirirseniz mutlu olurum.
  10. Lonex

Lise için Sağlık Raporu

e-devlet'im yok malesef. 1640282065 tahmini olarak ne zaman acaba ? teşekkür ederim bu arada.
  11. Lonex

Lise için Sağlık Raporu

Okul basketbol takımı için sağlık raporu çıkarmam gerekiyor bunun için velimizin sağlık ocağına bizimle gelmesi gerekiyor mu ?
  12. Lonex

Word den PDF, jpg çevirme

Word dosyasından bir ödev yaptım, fakat bunu PDF ye yada jpg ye çevirince yakınlaştığını fark ettim bunu nasıl halledebilirm
  13. Lonex

Spor ayakkabı önerecek varmı

300-400
  14. Lonex

Spor ayakkabı önerecek varmı

Başlıkta da gördüğünüz gibi spor ayakkabı arıyorum fakat hem spor için hemde kaymaz taban olmalı önerebileceğiniz ayakkabı marka/model var mıdır ?
  15. Lonex

Basketbol/Spor Ayakkabısı önerisi

tabii ki de acelesi yok, dediğim bütçeyi pek aşmazsak çok sevinirim <3 1636390745 Bu model gayet mâkul ve güzel diyorlardı düşüncen nedir ? https://www.adidas.com.tr/tr/d.o.n.-issue-1-ayakkabi/EG5666.html
  16. Lonex

Basketbol/Spor Ayakkabısı önerisi

Max 600 TL'ye kadar basketbol ayakkabısı arıyorum arkadaşlar 43 Numara, belirli bir pozisyonum yok ama pivot oynarım. hem iç hem dış saha oynamak istiyorum Tavsiyleriniz nelerdir acaba sizce ne almalıyım ? Normal spor ayakkabıda olabilir bu arada.
  17. Lonex

Yardım Kulaklık pedim çıktı HS 50 PRO

Corsair HS 50 PRO kulaklığımın pedleri çıktı zamanla yanlarından açıldı ve sonunda tamamen çıktı bunu nasıl eskisi gibi takabilirim 1632843368 Sorunu bu sekilde çözdüm ihtiyacınız olursa böyle yapın, kulaklık pedini kulağa gelen tarafından bastırıp sıkıştırmaniz lazım,İyi günler
  18. Lonex

PUBG Aile paylaşımı sorunu

Merhaba, son günlerde PUBG bir süreliğine ücretsiz olmuştu ve bende indirmek istedim ama bi arkadaşım bana bu oyunu çok daha önce aile paylaşımı ile verdi ve ben onu açtıgım zaman aile modu desteklenmıyor yazısı çıkmıştı, şimdi tekrardan indirdim ve yine aynı hatayı alıyorum. bu paylaşımı nasıl...
  19. Lonex

Hs 50 Pro az ses veriyor

Merhabalar önceden kullandığım turtle beach recon 200 kulaklıgim vardı kulaklığını değiştirmeye karar verdim ve hs50 Pro aldım fakat kullanırken fark ettim ki recon 200 de n çok daha az ses veriyor bunun sebebini bilen varmıdır ? Ses az veriyor gerçekten
  20. Lonex

Hangi oyunları oynuyorsunuz

Forza Horizon 4 Battlefield 1 Battlefield 3 Battlefield 4 Battlefield 5 CS:GO Minecraft GTA Squad R6 ETS 2 The Forest RDR 2 vardı sildim :D
Top Bottom