Arama sonuçları: *

1. A

4100 TL'ye alınabilecek en iyi monitör? (Anket)

Hocam 27 kullanıyorum ama 31'ee geçmek istiyorum açıkçası büyük olması cezbediyor. Özellikle çok film dizi izliyorum ve işime gelir diye düşünüyorum. Anketteki MSI monitörü önerir misiniz?
  2. A

4100 TL'ye alınabilecek en iyi monitör? (Anket)

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 1 haftadır monitör arıyorum ancak kafamda çok seçenek var. Son olarak anket açıp konuyu gören herkesin fikrini almak istedim. Bu şekilde herkesin genel düşüncesini öğrenebilirim. Öncelikle ekran kartım RTX 3080 ve şu an kullandığım monitör MSI Optix MPG27cq2 modeli...
  3. A

Gigabyte servis rezilliği (rma servis)

Teşekkür ederim. Umarım çözebilir :).
  4. A

Teşekkür ederim yorum için. Telefon ile mail ile ulaşmaya çalışıyorum telefon açmıyorlar mail dönüş yapmıyorlar. THH başvuruma kadar hepsini mail olarak ilettim kendilerine. Haftaiçi tekrar arayacağım bakalım neler olacak.
  5. A

Hem Coil Whine var hem de ortadaki fanda sürtünme sesi var. Aşağıdaki video CW sesi net ve rahatsız edici düzeyde anlaşılabiliyor. Ortadaki fanın da ekstra sürtünme sesi eklenince kulağı iyice tırmalıyor. İzlediğim hiçbir videoda ve arkadaşımda bu tarz bir sorun yok ne yazık ki...
  6. A

Gigabyte markasının servisi olan RMA servis ile ilgili düşüncelerimi aktaracağım. Gigabyte markası ne kadar kaliteli olursa servisi bir o kadar rezil ve kötü ne yazık ki. 5 Ocak 2021 tarihinde Sinerji.gen.tr üzerinden Gigabyte RTX 3080 Aorus Master sipariş verdim. 7 Ocak 2021 tarihinde elime...
  7. A

RTX 3080 Coil Whine ya da Fan Sesi Azaltma

Çok teşekkür ederim haber bekliyorum sizden.
  8. A

Nasıl yapabilirim acaba? Hiç bilgim yok ve doğru bir konu bulamadım.
  9. A

Ne yazık ki kulaklıkla oynamıyorum :(.
  10. A

Denedim etki etmedi. AC Valhalla, PUBG, Cyberpunk oynuyorum. Ağır oyunlar hep :(
  11. A

Gigabyte Rtx 3080 Aorus Master ekran kartına sahibim. Daha önce konu açtım. Kartta benim takıntılı olduğum için beni sinir edecek şekilde çok da olmasa da ya Coil Whine var ya da fan rulmanlarından ses geliyor. Video linklerini ekliyorum. Servise gönderdim sorun yok diyip geri gönderdiler...
  12. A

Gigabyte Rtx 3080 Aorus Master Coil Whine mı var?

Kulaklık kullanmayı sevmiyorum :(. Ne yazık ki takıntılıyım bir de. Sırf ses takıntım var diye özel olarak Türkiye'de olmaya Be Quiet Dark Base 700 modelini getirttim, içine Noctua fanlar ve işlemci soğutucusu için Noctua D15 taktım :D. Önceki Msi Rtx 3080 Ventus 3X OC kartımda yoktu valla :D
  13. A

Değişim/iade kararı çıkarsa distiribütörden isteyebiliyor ama distiribütörün kabul etmesi lazımmış. Değişim/iade kararı çıkmaz ise aldığım yere iade edeceğim ama stok yok. İki ucu değnek misali oldu :(.
  14. A

Mİning Yapmak Mantıklı Mı?

Benim imzamdaki sistemi hesaplayabilir misiniz? Merak ettim :).
  15. A

Ekran kartı için Undervolt nasıl yapılır? (RTX 3080)

Bu videoyu izledikten düşebileceğini düşünüyorum.
  16. A

Ne yazık ki rahatsız ediyor ciddi manada :(. Zaten diğer konumda bahsettim servise de gönderdim ancak geri göndericekler sanırım. 1610222694 Sadece bunu yapmam yeterli mi? 2K ultrada oyunalar oynuyordum ciddi Fps düşüşü yaşar mıyım sizce?
  17. A

Zaten tamamen düzelmiyor ama videoları izledim ciddi manada düşürüyor. Be Quiet Dark Base 700 kasaya sahibim. Kasanın yalıtımı güzel aslında. %60 %70 seviyesinde düşerse eğer Coil Whine sesi kurtarır beni. 1610221967 Daha önce hiç yapmadım. 3080 için nasıl yapılır bir farkı var mı bilmiyorum...
  18. A

İade edersem şu an en ucuz Aorus Master 13.000 TL olmuş. 2500 TL daha pahalı. Bu tamamen satıcıların doymamasından kaynaklı. İade edersem uzun bir süre kartsız kalıp üzerine ciddi para vermek istemiyorum. Değişim kararı için uğraşıcam sanırım :(.
  19. A

Merhaba. Konu açmıştım ancak kimse yorum yapmadı. Gigabyte RTX 3080 Aorus Master ekran kartına sahibim. Hafif bir Coil Whine sorunu yaşadığım için servise gönderdim. Muhtemelen geri gönderecekler. Yabancı sitelerde undervolt yapıldığında sesin ciddi derecede düştüğünü söylemişler. Yardımcı...
  20. A

İncehesap İade Rezilliği (14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Hakkımın Olmasına Rağmen Reddedildim)

Sonuç ne oldu acaba? Şu an coil whine yaşıyorum sanırım ve gigabyte servisine gönderdim eğer iade değişim çıkmazsa ürünü iade edeceğim Sinerji'ye. Sorun çıkarırlarsa ben de Thh başvurucam.
Top Bottom