Arama sonuçları: *

• Users: ateykan0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

4100 TL'ye alınabilecek en iyi monitör? (Anket)

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 1 haftadır monitör arıyorum ancak kafamda çok seçenek var. Son olarak anket açıp konuyu gören herkesin fikrini almak istedim. Bu şekilde herkesin genel düşüncesini öğrenebilirim. Öncelikle ekran kartım RTX 3080 ve şu an kullandığım monitör MSI Optix MPG27cq2 modeli...
  2. A

Gigabyte servis rezilliği (rma servis)

Gigabyte markasının servisi olan RMA servis ile ilgili düşüncelerimi aktaracağım. Gigabyte markası ne kadar kaliteli olursa servisi bir o kadar rezil ve kötü ne yazık ki. 5 Ocak 2021 tarihinde Sinerji.gen.tr üzerinden Gigabyte RTX 3080 Aorus Master sipariş verdim. 7 Ocak 2021 tarihinde elime...
  3. A

RTX 3080 Coil Whine ya da Fan Sesi Azaltma

Gigabyte Rtx 3080 Aorus Master ekran kartına sahibim. Daha önce konu açtım. Kartta benim takıntılı olduğum için beni sinir edecek şekilde çok da olmasa da ya Coil Whine var ya da fan rulmanlarından ses geliyor. Video linklerini ekliyorum. Servise gönderdim sorun yok diyip geri gönderdiler...
  4. A

Ekran kartı için Undervolt nasıl yapılır? (RTX 3080)

Merhaba. Konu açmıştım ancak kimse yorum yapmadı. Gigabyte RTX 3080 Aorus Master ekran kartına sahibim. Hafif bir Coil Whine sorunu yaşadığım için servise gönderdim. Muhtemelen geri gönderecekler. Yabancı sitelerde undervolt yapıldığında sesin ciddi derecede düştüğünü söylemişler. Yardımcı...
  5. A

Gigabyte Rtx 3080 Aorus Master Coil Whine mı var?

Kart 2 gün önce elime ulaştı. Gigabyte sitesinden BIOS güncellemelerini yaptım ve yazılımlarını yükledim. Kart aşırı güzel. MSI RTX 3080 Ventus 3X OC kullandım daha önce. Assasin Creed Valhalla'da 2K Ultra ayarlarda 77,78 derece iken bu kartta 64-68 arasında geziyor. Tek sorunum Coil Whine var...
Top Bottom