Arama sonuçları: *

• Users: hamzacolk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hamzacolk

16K hazır sistem önerisi

Arkadaşlar 16k bütceyle hazır sistem arıyorum. önerilerinizi bekliyorum.
  2. hamzacolk

GTX 1660 fps sorunu yaşıyorum.

işlemcim i3 10100f kartım da daha yeni sıfır aldığım zotac gtx1660 cs ve valo gibi oyunlarda fps değerlerim bazen iki hanelere kadar iniyor düşük ayarlarda furmark yaptım fps si az geldi bana rx5500 85fps alıyordu. kurulumda mı hata yaptım ddu ile eski amd driveri silip yerine güncel gtx 1660...
  3. hamzacolk

ASUS PHOENIX GTX 1660 SUPER alınır mı

kartı almaya çekinmemin sebebi sıcaklık değerleri. İkinci el alacağım ilerleyen zamanlarda sıcaklıklardan odlayı sıkıntı yaşar mıyım ? 20 ay garantili kart buldum maks 87 derece gördüğü yazıyor ilanda
  4. hamzacolk

Mount And Blade Bannerlord COOP için olan mod oyun yerini görmüyor

Xbox Game Pass üzerinden arkadaşla MB Bannerlord aldık coop modu indirmeye çalışıyoruz ama ikimizde de oyunun yerini algılamıyor mod nasıl düzeltebiliriz ? yerini seçince böyle diyor.
  5. hamzacolk

Mpow Air SE dip ses sorunu nasıl çözebilirim ?

Ekran kaydı almıştım tekrar izlerken farkettim ki epey bi dip ses var bu durumu nasıol çözebilirim kartın herahngi bir driveri yok
  6. hamzacolk

MPOW Seslerine anlam veremedim bir garip ?

MPOW Air SE aldım iyi kulaklık tavsiye ederim fakat anlamadığım şekilde oyundaki sesler biraz değişti. Yükseklik olarak değil fakat bir fark hissettiriyor böyle sanki eski kulaklıkta sesler daha doğalmışta şimdiki yapaymış gibi garip bir değişiklil var pek ifade edemiyorum. uzun lafın kısası...
  7. hamzacolk

600TL Kulaklık önerisi

Oyun ve müzik dinlemek için kulaklık arıyorum. https://www.epey.com/kulaklik/mpow-air-se.html önerilerde bu kulaklığı gördüm bu alabileceğimin en iyisi midir farklı önerileriniz var mı ? tesekkürler.
  8. hamzacolk

240 GB SSD ve 1TB HDD alacağım önerileriniz nedir ?

Sata SSD ve HDD alacağım marka olarak HDD seagate veya western düsündüm ssd olarakta kingston düşünmüştüm de kararsız kaldım tavsiyeleriniz nelerdir marka olarak ? Kingston sata SSD nasıldır ? M2 versiyonunu kullanıyorum bir sorununu görmedim
  9. hamzacolk

AMD için driver önerisi :)

DDU ile driverimi sildim en son olan driver ağlattı bilgisayarı. 22.11.2 görmüştüm iyidir diye. Hangisini önerirsiniz 22.11.2 indireyim mi ? teşekkürler
  10. hamzacolk

Güvenli modda açılırken siyah ekran alıyorum.

Ekran kart driverini silmek için güvenli modda başlatmam gerekti fakat yeniden açılmadı. Format atmadan çözebileceğim bir yol var mı ?
  11. hamzacolk

AMD Ekran kartları niye böyle ?

Şu an RX5500XT 4gb var elimde ve kullanıyorum. kartın test değerleri iyi 73 sabit çalışıyor en fazla 76 görüyor. Fakat oyunlarda çok kötü. Daha önce de bir kere daha olmuştu driver vs her şeyi güncelleştirmeyi denedim. En güncel olanı sorunlu dediler öncekine döndüm yok. En sonunda format attım...
  12. hamzacolk

CSGO da ikinci ekrana tıklayınca alta atıyor

oyunda yan ekrana tıklayınca alta atıyor tam ekran olduğu için olduğunu biliyorum fakat düzelmesi için belli bir ayarı var mı acaba ?
  13. hamzacolk

Mavi ışık koruyucu gözlük önerisi ve bir soru daha.

bilgisayarda fazla vakit geçirdiğim için gözlerim yoruluyor ve onun için gözlük almaya karar verdim fazla maruz kaldığım mavi ışığı azaltmak adına ve iki tür gözlük gördüm. biri I-block diğeri ise B-block. b block olanlar biraz daha uygun fiyatlı ve sebebini anlamadım yani ikisi aynı şey mi ne...
  14. hamzacolk

Ekran Kartı sorunumu nasıl anlayabilirim ?

Ekran kartım Rx5500xt 4gb ve işlemcim i3 10100f. ekran kartımı sonradan aldım alalı daha pek bir zaman geçmedi ikinci el aldım fakat benchmark değerleri gayet düzgün sıcaklıklar normal sorun ise kartta ciddi bir kararsızlık var forza 5 dün oynayabiliyorken bugün oynayamıyorum sesler kesiliyor...
  15. hamzacolk

Çözüldü✓ M2 SSD depolaması yarı yarıya düşmüş nasıl olabilir ??

Kingston m2 ssd kullanıyorum 250gb. Normalde 232 gb alanı olması gerekiyor az önce baktım 112'ye düşmüş böyle bir şey nasıl olabilir ?
  16. hamzacolk

CS2'NİN DETAYLARI (anlamayanlar için)

Arkadaslar olay bundan ibaret güncelleme olarak YAZIN gelecek. Sizce oyunda VAC ban yiyenlere VAC'ler bu büyük degisimle silinir mi ? (daha once atan görmedim sorun teskil ederse belirtebilirsiniz.)
  17. hamzacolk

Ekran kartım mı sorunlu oyunların başında niye böyle düşüyor ?

arkadaslar kartimi yeni aldım ve oyunun başlarında fps düşük berbat ama oyunda durdukça düzeliyor. Düzelenene kadar sorun yaşatıyor ve bazı oyunlarda direkt sorun var f1 22 oynuyorum açılana kadar canımı veriyorum neredeyse ama az önce high ayarlarda benchmark yaptım oyun içinde fps averajım...
  18. hamzacolk

Bilgisayarımı ne kadara satabilirim ??

pc satmayı düşünüyorum da ne kadara satabilirim? ekran kartı ikinci el alındı. 3 10100F / Rx 5500xt 4gb asus / Msi B460M PRO / XPG Gammix D30 8Gb Cl16 / Kingston A2000 250gb M2 / Msi Mag Forge 100M/ High Power Eco 700W 85 anakart dışında her şeyin kutusu mevcut garantileri yeni bitti
  19. hamzacolk

GPU kullanımı ve tam performans alamama sorunu. Rx5500xt - i3 10100f

arkadaşla başlıkta yazdığım parçalara sahibim ekran kartını yeni aldım furmark 72 dereceyi geçmedi düzgündü fakat oyuna girdiğim zaman başta çok donma kasma olup zamanla düzeliyordu. Az once dirt2.0 oynarken windows+g yaptım ve gördüm ki gpu kullanımım yüzde yüzdü. Tam performans alamamın...
  20. hamzacolk

Ekran kartı düzgün çalışıyor beyaz ışığı yanıyor sebebi nedir ?

ekran kartı güc girisleriyle beraber taktım (rx5500xt) furmark yaptım 72 gecmedi sorunsuz calisiyor. Fakat güc pinlerinin üzerinde sürekli yanan bir beyaz ışık var sebebi nedir ? pcyi kapatınca da yanmaya devam ediyor. birde yanında 1037 yazıyor sanırım öyle bi sayı
Top Bottom