Arama sonuçları: *

• Users: fuqant
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. fuqant

kaza yaptim eksper bekliyorum arabayi kullanabilir miyim

merhaba arabayla geçen hafta kaza yaptım araba yürüyor ancak hasar büyük. tamir işlemi için eksper ve sigorta şirketinden haber bekliyorum ve peder arabayi kullanmamam konusunda diretiyor arabayla şu an trafiğe çıksam sigorta konusunda felan herhangi bir sıkıntı oluşur mu
  2. fuqant

VALORANT VAN9003 HATASI

w11 valorant süekli 9003 hatası veriyor internetteki her şeyi denedim olmuyor yapabilen var mı silip yükledim securew bootu açıp kapadım yıne olmuyor
  3. fuqant

bu konum oyunları yüklemek için ayarlanmamış xbox hatası

dün oyunları sorunsusz sekılde ındırıyodum ama bugun dricerları guncelledıkten sonra boyle bı hata almaya basladım ınternette cozumunu bulamadım bılen ya da yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi lütfen
  4. fuqant

Çözüldü✓ 24k msi katana gf66 alınır mı

https://ty.gl/fz1ccuras5 normalde lenovo IdeaPad gaming 3 alicaktim ama şimdi bunu gördüm biraz acil lâzım sizce bu paraya bu alınır mı ya da bu fiyata kadar daha iyi bi öneriniz var mi (casper monster acwr hariç)
  5. fuqant

17000 TL Bütçeye Laptop

bu iki laptop arasında kaldım aradaki 3bin TL farka değer mi ve bu laptop alınır mi sizce ve ya başka bi marka önerir misiniz, bu yıl üniye gideceğim genel olarak oyun için kullanacağım ve yazılım okuma ihtimalim de yüksek.
  6. fuqant

spotifydan story atamıyorum

konu dışı ama spotifydan insta story atamıyorum youtubedna felan baktığımda instagramin tum verilerini temizleyip silince herkesde oluyodu ama bende olmuyor ayni sorun basina gelen varsa yardım edebilir mi lütfen 1652059247 forumlara baktığımda herkes de ayni çözümü söylüyordu ama benimki biraz...
  7. fuqant

Anker r100 mü taotronics 53 pro mu

400tl bandina Bluetooth kulakici kulaklık arıyorum ve ikisi arasında kaldim genellikle rap - hip hop ve turkce rock dinliyorum fiyatları arasında şu an da faek yok hibi bişey (20-30tl) sizce hangisini almaliyim genellikle daha temiz ses için taotronics önerilmiş ama çok arada kaldım ikisini...
  8. fuqant

MSÜ sınav giriş belgesi alinmasi

arkadaşlar ben msü sınavina başvuru yaptım ücretimi de dün yatırdım ama sınav giriş belgesini ne zaman alcam, internete baktım geçen senelerde sinavdam bir kaç hafta önce felan belge alınıyormus sanırım bu sene de öyle mi oluyor
  9. fuqant

50-60tl civarı mouse önerisi

50-60 TL civarında f/p mouse arıyorum oyun oynayan biri değilim ama yine de bir kaç saat kullandığımda elimi terletmeyecek ileri geri nacro tuşları olan bi mouse atıyorum varmı bildiğiniz ya da kullandığınız mouse not: küçük olmasın elim orta boyutta
  10. fuqant

Xiaomi redmi note 8 ses azaltma tuşu basılı kaldı

xiaomi redmi note 8 telefonumun ses azaltma tuşu basılı kaldı şu tuşu etkisizlestirmenin bi yolu felan varmı köydeyim tamirciye felan götüremiyorum sinir krizi geçiricem bunu yazarken sağdan sağdan ses ibresu çıkıp duruyo yardım edin lütfen
  11. fuqant

Malwarebytes iyi mi??

Arkadaşım Malwarebytes ile virüs sorununu çözmüş bana da setup ını attı free olmayan crack versiyonu sanırım sizce iyi midir bu program kullanmalı mıyım bilgisayarımda virüs olduğundan şüpheleniyorum, içindeki resimlere bilgilere vs. zarar verir mi?
  12. fuqant

TES 4: Oblivion mu yoksa Fallout new vegas dlc si mi

Evet arkadaşlar başlıktan da gördüğünüz gibi The Elder Scrolls 4 oblivion ve fallout new vegas indirimde. Fallout new vegasta 135~ saatim var ama dlc leri almamıştim, dlc paketi 15.50 TL dlcler almaya değer mi yoksa Oblivion mu alsam Oblivion da 15.5 TL. tek korkum Oblivion un atmosferi yarım...
  13. fuqant

Çöp pc için oyun önerisi

11 senelik bi laptopum var baya bi araştırdım oyunları baktım karantinada da oynadım ve oyunsuz kaldım fps-rpg-aksiyon tarzı güzel hoş oyun önerir misiniz agalar (gta nfs gibi ünlü oyunar hariç ) pc - i2 duo 2.0 ghz- 9200m gs ekran kartı 3gb ddr2 ram
  14. fuqant

bluetooth var ama açamıyorum

yaklaşık 11 senelik samsung laptop kullanıyorum ve 1 2 sene önce Windows 10 kuruldu, internetten bilgisayar özelliklerine baktığımda bluetooth var diyor ama ne kadar arasam da bulamadım, sanırım driverla ilgili ancak bu işlerden anlamam sizce ne yapmam gerekiyor.
Top Bottom