Arama sonuçları: *

1. B

Anakart DRAM ışığı turuncu yanıyor

dışarıdaydım eve geldim bi deniyim dedim oldu anlamadım neyden acaba
  2. B

kendi kendine düzeldi aşırı saçma teşekkürler her şey için
  3. B

çift monitör kullanıyorum ama ikisinede ekran gelmiyor
  4. B

evet denedim eski ramlerimi tek tek senedim ikisini aynı anda denedim ama olmuyor yeni aldığım ramleride denedim hem tek kanal hem çift kanal arkadaşımdan aldığım ramide denedim bu sefer o da aynı hatayı veriyor 1727094586 dram ışığı yandığı için ne görüntü geliyor ne de klavyeye ışık
  5. B

evet işlemci hiç çıkarılmadı ilk taktığım günden itibaren ve yaklaşık 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum dram ışığı yanmaya başladıktan sonra başka birisinden denemek için yine kingston marka ram aldım tek slot ve çalıştı kendi ramimi takınca çalışmıyordu bende sorunun ramlerde olduğunu düşündüm...
  6. B

Merhaba bios en güncel sürümünü orijinal sitesinden güncelledim ramleri bugün aldım elime yeni geldi turuncu ışık hiç bir zaman sönmüyor eski ramleri yeni ramleri tek tek denedim ama sonuç alamadım
  7. B

Merhaba bilgisayarımda durduk yere dram ışığı yanmaya başladı ramleri söküp teker teker denedim ama olmadı silgiyle de sildim olmadı başka bir tam taktım tek slot çalıştı sonra yeni ramler aldım taktım fakat yine dram ışığı yanıyor bilgisayarı 3 gün önce formatladım beta olmayan en güncel bios...
  8. B

Royal Kludge RK61 driverını bulamıyorum

Merhaba elimde rk61 wireless var ama kendi sitesindeki driverı kurunca uygulamada the device is not connected diyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?
  9. B

%60 mekanik klavye önerisi

merhaba küçük klavye arıyorum hangisini önerirsiniz https://www.hepsiburada.com/ajazz-stk61-rgb-bluetooth-mekanik-klavye-60-boy-61-tuslu-kirmizi-switch-p-HBCV00000UR4VC?%20magaza=Sarftech&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.97.4...
  10. B

MSİ MAG FORCE M100A Argb kontrolcü bağlantısı

kasa üzerinde kontrolcü bulunmadığı için aldım bunu hiç ihtimali yok mu
  11. B

MSİ MAG FORCE M100A Argb kontrolcü bağlantısı

Merhaba kasamdaki rgb renkler değişmediği için argb kontrolcü aldım sata bağlantısını yaptıktan sonra içinden çıkan 3 pin kabloyu kasanın JRAİNBOW1 yazan kısmına taktım ama mystic light uygulamasından hala kontrol edemiyorum yardımcı olur musunuz
  12. B

25-30k arası laptop önerebilir misiniz

25-30 k bütcem var hem oyun için hem günlük kullanım için önerebilir misiniz
  13. B

PC Ds4'e Bağlanmıyor.

Merhaba elimde ds4 kol var share+ps logosuna basınca beyaz ışık flash efektiyle yanıp sönüyor sonra bluetooth üzerinden bağlıyorum ama beyaz ışık yanıp sönmeye devam ediyor ve bir süre sonra tamamen sönüyor ds4windows uygulamasına baktığımda da cihazım orda gözükmüyor kablolu bağlandığımda hiç...
  14. B

Smok Nord 4 coil sızdırması

e-sigaraya yeni başladım yaklaşık 1 aya yakın bir süredir smok nord 4 kullanıyorum rpm2 coil kullanıyorum ama coilden sızdırıyor coil değiştirdim olmadı likit değiştirdim olmadı sızdırmanın önüne geçemedim coilim 2 ohm ortalama 35-38 watt civarında kullanıyorum okuduğuma göre cihazın içine...
  15. B

Bilgisayarıma yeni format atmama rağmen kasıyor

Samsung SSD 870 EVO 500GB 1693057803 Evet, güç seçeneklerinden seçtim
  16. B

i5-4440 12 gb ram rx 6400 Ben parçalarla alakalı bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, Roblox bile girsem kasıyor
  17. B

Merhabalar bilgisayarım çok fazla kasmaya başladı. İçini açıp temizledim, hdd kullanımı %90 %100 civarına çıkıyordu. Çok fazla sayıda bad sector bulundu, yeni ssd alıp format attım. sürücüleri güncelledim ama hâlâ oyun oynarken düşük fps alıyorum ve video izlerken video kasıyor. önceden bunlar...
  18. B

Gaming kulaklık önerisi bütçe : 1100

kulaküstü kulaklık önerir misiniz steelseries arctis 3 almayı düşünüyorum almalı mıyım
  19. B

rx 6400 ekran kartına uygun parçalar

ikisinde de 1200 soket yazıyor h410 nasıl? 1667932376 pardon ben yanlış görmüşüm
  20. B

rx 6400 ekran kartına uygun parçalar

Elimde Sapphire Pulse Radeon RX 6400 var buna uygun kasa toplamak istiyorum. Bu parçaları alsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Intel Core i3-10105F 3.7 GHz 4 Çekirdek 6MB Cache LGA1200 Soket 14nm İşlemci Asus Prime H310M-K R2.0 Intel H310 2666MHz (OC) DDR4 Soket 1151 mATX Anakart XPG...
Top Bottom