Arama sonuçları: *

1. M

Oyunlarda Siyah Ekran Hatası

Oyun oynarken ekranım bi anda kasa ile bağlantısı kesilyor ve ekranım siyah oluyo ama discordda insanların sesini alabiliyorum onlarda benim sesimi alabiliyor ama klavyeden ALT+F4 gibi hiç bir şey yapamıyorum bilgisayarın kasasında yeniden başlatma düğmesi var ona bastıktan sonra kasanın...
  2. M

Yardım işlemciye overclock yapmak istiyorum

teşşekkür ederi bi tane soru sormak istiyorum benim işlemci ekran kartına darboğaz yapıyor işlemcimi falan yazmıştım bide 8 gb ram var 650 w power var darboğaz yapılmaması için hangi işlemciyi alabilirim öneride bulunabilirmisiniz (Rx 570 4gb)EKRAN KARTI
  3. M

Yardım işlemciye overclock yapmak istiyorum

Turbox H61C Intel H61 1600MHz DDR3 Soket 1155 mATX Anakart Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz bu 2 si ile bios üzerinden overclock yapılır mı?
  4. M

Güçlü bi bilgisayarım var ama fps sorunu alıyorum ekran kartım ısınmıyor bile

öncelikle yorumlar için saolun fps sıkıntım şöyle oynadığım oyunda ultra ayarlarda 45 35 fps alıyorum en düşük ayarlardada aynı ekran kartı kendini kullanmıyor fazlalıkla 55 görüyor yorumyo bilgisayarı
  5. M

Güçlü bi bilgisayarım var ama fps sorunu alıyorum ekran kartım ısınmıyor bile

(Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz) (Rx 570 4 gb ekran kartı) (ddr3 8 gb ram) ama fps düşük ekran kartım (normal ayarlarda oynuyorum) 55 dereceyi aşmıyor 45 35 gibi fps alıyorum gözümü çok yoruyor ekran kartını galiba kullanmıyo bilgisayar format atmadan önce very high da 60...
  6. M

Anakartın işlemci kablo yerinde sıkıntı olabilir

Teşekkürler deniyeceğim
  7. M

Anakartın işlemci kablo yerinde sıkıntı olabilir

Power suplyı takarken anakartın işlemcinin kablosunu ters takmış olabilirim anakartı bozmuş olabilirmi ?
  8. M

Bilgisayarın gücü kesiliyor

Kardeşimin bilgisayarında denedim stres uygulaması denedim bişey olmadı acaba güç yetmeme sorunu olabilirmi rx 570 kullanıyrom 6 ya 8 çevirici var ekran kartında powerim 500 w yetmeme gibi bi sıkıntı olabilirmi
  9. M

Bilgisayarın gücü kesiliyor

Merhaba benim 4 aydır yaşadığım bilgisayarımın bi anda kapanması bu artık sinirlerimi bozmama başladı arkadaşlarımla oyun oynarken kapanıyo video izlerken kapanıyo benim bundan kurtulmam lazım.Ben ve kuzenim inceledik powerda sıkıntı var önceden powerın bulunduğu kısma bi elim deyerse direk...
Top Bottom