Arama sonuçları: *

1. mr9trz

Bu sistem rahat şekilde oynatır mı ?

hocam geçici bir süreliğine oynatır istersen youtube da sistemini falan araştır benchmark videoları ile
  2. mr9trz

Left 4 Dead 2 Fps Drop

Başlıkta da gördüğünüz üzere sorunum bu Left 4 Dead 2'de her şey en düşükte oynuyorum ve 50-60 FPS ile akıcı bir şekilde oynuyorum fakat 15 sn ya da 10 saniyede bir FPS'im 5 FPS ya da 2 FPS'e düşüyor. Çözümü nedir? Teşekkürler. 1618875093 Klasik Donanım arşivi forum :rolleyes:
  3. mr9trz

Ucuz ekran kartı önerisi ?

Eğer 100 TL daha koyarsan bu olur https://www.trendyol.com/turbox/amd-radeon-rx-550-2-gb-gddr5-128-bit-hdmi-dx12-ekran-karti-p-74886413?gads=true
  4. mr9trz

Acil mekanik klavye tavsiyesi ?

https://www.google.com/search?q=gamepower+katana&sxsrf=ALeKk029ojZIuReAmf4uyyrDDlARCJOVfw:1615468634118&source=lnms&tbm=shop&sa=X&ved=2ahUKEwj8gtTQqajvAhWOkxQKHX02DcoQ_AUoAXoECAYQAw#spd=9400288514682682408
  5. mr9trz

ETS 2 yükleme ekranından sonra kapanıyor

Nvidia GeForce 8600GT
  6. mr9trz

ETS 2 yükleme ekranından sonra kapanıyor

Oyunu steamden indirimdeyken aldım bugün kurdum şirket falan ayarladım bir bölge seçtim ve ilk kez oynayacağım içinde eğitime girdim yükleme ekranı geliyor örn manchester 400 dolar gibisinden şeyler yazan ekranda kalıyor ve ardından oyun kapanıyor kendi kendine çözümü nedir (Ekran kartımın...
  7. mr9trz

Forum gerçekten çöpe dönüyor

8. mr9trz

Adamlar haber yapıyor aile babadına kadar geleni var adamlar icraatı iyi yönetiyor bizdekide sarelle anca
  9. mr9trz

Muhabbet yoğunluğumdan dert çözülmüyor
  10. mr9trz

Baya komik he 1598126155 1 ıq
  11. mr9trz

Technopata dönerse millet görürsün müşteri hizmetini sonra sende başlarsın forum cıvıdo diye işine gelmiyince
  12. mr9trz

Sorunları dile getirmek seni trigger mı ediyor? 1598125976 Müşteri hizmetimisin sen
  13. mr9trz

Sana çöp demiyorum sistem sorunu olanlara öner önerde çok fazla öneri videoları var araştırma yok 1598125871 Bu ne??? 1598125899 FORUM CIVIYOR ARTIK!!
  14. mr9trz

İnsanlar ödül için avala gevele konulara yazıyor
  15. mr9trz

Hocacım bak ben buraya derdimi çözmek için geliyorum yardım lazım diye geliyorum muhabbet istesem akrabalarımı ararım dimi Adı üstünde Donanım arşivi Forum 1598125747 Ben yeni değilim açılan kötü konularq cevap yazarsam bende köjlü olabilirim dmi???
  16. mr9trz

Ozaman muhabbet ediceksen niye teknoloji forumunda birilerini engelliyosun cevap bulmak isteyeni zora sokma 1598125601 Bak ben muhabbet olmasın demiyorum diyorumki saçma konular açılıyor gereksiz
  17. mr9trz

Bak işte burda tartışma var sen doğalgaz diyosun
  18. mr9trz

Doğru teknik yardım kalmadı artık
  19. mr9trz

SINIR gelsin demiyorum millet derdini çözemiyor derdimiz çözülmedi diye yasak getirilsin demiyorum yani
  20. mr9trz

Ben diyorumki forumda dert çözülmüyor milletin aklı sohbette muhabbette muhabbet edicekseniz gelmeyin
Top Bottom