Arama sonuçları: *

1. MR. Salieri

Bilgisayarım maksimum ne kadar eder ?

Ekran kartı ; https://www.vatanbilgisayar.com/asus-gt730-ddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html İşlemci ; https://www.atombilisim.com.tr/urun/intel-r-core-2-quad-q9500-2-83ghz-775-pin-masaustu-islemci Anakart ; pegatron ımp41-d3 Ramler ; Cricual 1600 MHz, Kingston 1600 Mhz toplam...
  2. MR. Salieri

Müsait olanlar bu sorularımı cevaplayabilir mi teşekkürler

Müsait olanlar bu sorularımı cevaplayabilir mi teşekkürler. özelden cevapları atarsanız veya buradan çok memnun olurum.
  3. MR. Salieri

Binance'ye halkbanktan para yatırdım ne zaman gelir bilen var mı

Binance'ye halkbanktan para yatırdım ne zaman gelir bilen var mı 1635507246 Yardımcı olana ufak hediyelerim olacak.
  4. MR. Salieri

elime msi rtx 3080 geçti kaç paraya satarım

elime msi rtx 3080 geçti kaç paraya satarım abartısız ortalama fiyat?
  5. MR. Salieri

Yardım Sitem hacklendi! BAŞKA SİTEYE YÖNLENDİRİYOR

merhabalar trendyazilar.com sitesi bana ait google'A trendyazilar yazın çıkan siteye tıklayınca başka siteye yönlendiriyor bunu nasıl kaldırırım lütfen yardım edin
  6. MR. Salieri

Yaptığım ilk site sizce nasıl olmuş :)

Site için - Tıkla önerilerinizi bekliyorum.
  7. MR. Salieri

Camsız Balkon Kapatma

Camsız balkon kapatma fikri çok önceden mutfak veya balkonlu odanın küçük olmasından kaynaklı olarak oluşan tadilattır. Bu tadilat işleminde kişiler evlerinin balkonunu bulunduğu odaya bağlar. Bu sayede odada genişleme ve uzatma gibi gözle görülür fark oluşur. Ancak balkon kapatma tadilatı ile...
  8. MR. Salieri

Android Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Android, iPhone olmayan (iOS çalıştıran) akıllı telefonların çoğunda çalışan en büyük mobil işletim sistemlerinden biridir. Android destekli telefonunuzu güncel tutmak, en son özelliklere sahip olmanızı ve cihazınızın güvende kalmasını sağlamanın anahtarıdır. Devamı için tıklayınız
  9. MR. Salieri

Valorant Mobil Ne Zaman Çıkıcak - Riot Müjdeyi Verdi

Valorant ilk yıl dönümünde mobil platforma gelme haberi bütün oyuncular da bir merak uyandırdı. Riot Games tarafından yapılan tek açıklama ise oyunun çıkacağını doğrulaması. Valorant mobile çıkacak mı sorusuna kesin bir şekilde evet diyebiliriz bu haber Riot Games tarafından doğrulandı...
  10. MR. Salieri

CS GO Yeni Güncelleme Yayınlandı - Hileler Tarih mi Oluyor

Yeni CS GO güncellemesi prime olmayan oyuncular için artık oyunu kısıtlıyor. CS GO 3 Haziran 2021 tarihinde yayınladığı güncelleme prime ve prime olmayan bütün oyuncuları ilgilendiriyor. Yeni güncelleme ile artık para vermeden prime olma yöntemi engellendi. Her oyuncu artık prime olmak zorunda...
  11. MR. Salieri

Sistemime göre oyun önerisi

arkadaşlar sistem imzamda.tür farketmez istediğiniz önerin steam. vb 1622747239 8 GB 1600 MHz RAM, ASUS GT 730, Q9500 2.83 GHz, 500 GB TOSHİBA 7200 RPM, G41 CHİPSET ANAKART.
  12. MR. Salieri

Sistemime göre Oyun Önerisi

Sorum başlıkta, sizinde oynarken zevk aldığınız oyunları yazarsanız sevinirim.Türü önemli değil içine çeksin yeter.(SİSTEM İMZAMDA)
  13. MR. Salieri

Öneri Trendyol Bakiyem İle Alınabilecek En İyi Şey

10 TL hediye vermişti bakiye olarak, 10tl daha yükledim 10tl hediye verdi.30 TL +25 TL bakiyem olucak en iyi alınabilecek şey sizce nedir ?
  14. MR. Salieri

minidump dosyama bakarmısınız

https://www.mediafire.com/file/qioautaasr9nlia/042821-27421-01.rar/file 1619589914 @Vesemir
  15. MR. Salieri

minidump oluştururken aldığım hata

merhaba minidump paylaşıcaktım mavi ekran aldım, arşive ekle derken hata verdi çözümü var mı 1619589412 @Vesemir
  16. MR. Salieri

minidump paylaşırken hata alıyorum

17. MR. Salieri

3 kere mavi ekran yedim

Son bir saatte 3 kere mavi ekran hatası yedim, google'da gezerken falan sıcaklıklarda sorun yok, diskimin sağlığı iyi oyunlarda sorun yok bugün 1 saat içinde anında oldu
  18. MR. Salieri

Tyt soru çözdürülücek acilen ücretli bir şekilde

Tyt sınavım için yardıma ihtiyacım var yardım edebilecekler bekleniyorsunuz :) (ücretli-ücretsiz)
  19. MR. Salieri

CS:GO 60 FPS OYNATIR MI ?

Sistemim imzamda, 1366x768, 1280x1080, 1024x720 ayarlar en düşükde kaç fps alırım
Top Bottom