Arama sonuçları: *

• Users: ozan3592
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ozan3592

F/P Kulaklık önerisi 2024

SteelSeries Artics 1 wireless kullanıyorum. Bataryası bozuldu kablosuz çalışmıyor, kulağın bir süngeri koptu kopacak, kopmasa da soyuluyor kulağıma yapışıyo parçalar. Kısacası ömrü doldu. F/P kulaklık arıyorum Gamepower Fujini gördüm Abdullah incelemesini yapmış. Başka önerileriniz varsa açığım...
  2. ozan3592

koltuktan kayma problemi

Başlıktanda anlaşılacağı üzere birkaç senelik deri bi oyuncu koltuğum var ve oturduğumda genelde yere basmıyorum ya bağdaş kurarım yada bi yere uzatırım ama öyle yaptığımda da koltuktan kayıyorum ve postür bozuluyo rahatım da kaçıyo :D belki benimle aynı şeyi yaşanlar vardır diye sormak istedim...
  3. ozan3592

İkinci monitör tavsiyesi

ms hz değeri farketmez. ucuza ikinci monitör bakıyorum tavsiyeniz var mıdır?
  4. ozan3592

Ikinci monitör tavsiyesi

Ucuz yollu ikinci ekran arıyorum. Ms hz değeri umrumda değil. Ortalama 20 inc.
  5. ozan3592

F/P Klavye tavsiyesi 1000 TL ye kadar

tryhard bi oyuncu değilim mekanik olmasa da olur. Çok ses yapmasın. Verdiğim paraya değsin istiyorum. Tercihen numpad ve tr olsun. Aklımda Logitech G213 var 824 TL. Başka tavsiyelere açığım. https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-g213-prodigy-kablolu-oyuncu-si-fiyati,8758754.html
  6. ozan3592

DA Yeni sistem ne kadar olur?

Sizce yeni sistem bu ay içinde çıkar mı? Çıkarsa fiyatı ne olur? Bende pc olduğu için önceki sistemleri takip etmemiştim. Ama şuan ihtiyacım var. Bütçe 13k
  7. ozan3592

🔥İndirim Pegasus 2 TL Uçak Bileti

Yurt içi - Yurt Dışı Gidiş Dönüş 2 TL Pegasusun kampanyası başlayalı 1 haftayı geçti. Kimse foruma yazmamış, şaşırdım. Ben yazıyım da forumdaki kardeşlerim yararlansın dedim. Nasıl Faydalanılır? - 12-24 yaş aralığında olacaksın - Pegasus Genç BolBol'a üye olacaksın. - @pegasusairlines...
  8. ozan3592

F/p Kurutma Makinesi tavsiyesi?

Eve kurutma makinesi alacağız. Hazır indirim zamanıyken foruma sormak istedim. Tavsiyeniz var mıdır?
  9. ozan3592

Format sırasında ssd hatası ACIL YARDIM

Yarın kasayı satıyorum. Format atıyım dedim. Win 10 kurulum ekranında 2 ssd ye de win10u kurmama izin vermiyor. Ne yapabilirim valla hic vaktim yok.
  10. ozan3592

PC'yi satmadan önce SSD ye LLF atmalı mıyım?

Arkadaşlar yarın öğlen kasayı satıyorum ( 2 adet ssd dahil. ssd leri de satmak zorundayım). Şimdi 2 adet ssd mevcut satmadan önce ne yapmam gerekir? ve nasıl yapabilirim? daha önce hiç yapmadım. Öğretici video önerecek yada direk yardım edebilecek biri var mı?
  11. ozan3592

Bu sisteme 11.5k teklif var. Versem mi?

KASA ICERİĞİ *** --Asus ROG-Strix-RTX2060-06G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı --AMD Ryzen 5 3600 3.60GHz 35MB Soket AM4 Fanlı Işlemci -- Gigabyte B450M S2H Anakart --Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram --James...
  12. ozan3592

Sistemimi acil satmam lazım ne kadar eder?

Selam arkadaşlar fikir belirtirseniz çok yardımcı olur. Bu sistem ikinci el 2 yıllık temiz kullanım. Mining vs yok. Ne kadar eder? KASA ICERİĞİ *** --Asus ROG-Strix-RTX2060-06G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı --AMD Ryzen 5 3600 3.60GHz 35MB Soket AM4 Fanlı...
  13. ozan3592

Kablolu - Wifi Farkı sorunum

Arkadaşlar kablo ile kullandığım pc ve telefondan aynı anda speed test yapıyorum pcde 75mb hız alırken telefonda 5mb ye kadar düşüyor. Bunun çözümü nedir beni aydınlatır mısınız? Teşekkürler
  14. ozan3592

GeForce Experience Yanlış Ekranı Kaydediyor

GeForce Experience ile Valorantta güzel anları kayıt almak istiyorum fakat son 2 dakikayı kaydet dediğimde ikinci monitördeki son 2 dk yı kaydediyor. Bunu nasıl çözebilirim? - İkinci monitörü ana ekranım yap dedim düzelmedi. - hdmi girişlerini değiştirdim olmadı - geforce experience'yi silip...
  15. ozan3592

Yarın çıkacak sistem

Yarın çıkacak sistem stoklarda ilk 2 dakikada biteceği için istanbula gidip itopya mağazasından almayı planlıyorum. Tekirdağdayım yaklaşık 2-3 saatlik yol. Sizce saat kaç gibi çıkar ? O kadar yol gidip elim boş dönmek te istemiyorum. Bir de itopya mağazasında kesin stok olur mu? - Stok 400 müş...
  16. ozan3592

Pc'ye gamepad bağlamak / XBOX Game pass

Arkadaşlar PC'de Xbox Game Pass kullanıyorum içindeki Local 2 kişilik oyunları ( It Takes Two / A Way Out vs.) Tek bilgisayardan kardeşimle oynamak için dandik bi kol aldım ( SNOPY SG-401). 2D platform tarzı oyunlarda kol sorunsuz çalışıyor. Fakat It Takes Two ile A Way Out ta hiç bir tuş...
  17. ozan3592

xbox game pass indirdiğim oyun gözükmüyor

İnternetim leş olduğu için her zamanki gibi gece uyumadan önce Xbox game pass üzerinden Forza Horizon 4 indirmesini başlattım 15gb indirmişti ki bende yattım. Sabah uyandığımda farkettim ki gece elektrikler kesilmişti. Bilgisayarı açtım xbox app'e girdim indirmelere bakıyorum Forza YOK. Yeniden...
  18. ozan3592

RTX 2060 sisteme işlmeci önerisi

RTX 2060 6GB - B450M Anakart - 2x8GB DDR4 3200 Mhz CL16 RAM - FSP 500W güç kaynağı. Şuan kullandığım geçici işlemci Ryzen3 2200G dir. Yerine önerebileceğiniz işlemciler nelerdir? Bütçe: 1500-2000 TL
  19. ozan3592

Memory access out of bounds hatası

arkadaşlarla Town of salem oynamak için webden giriş yaptığımda bu hatayı alıyorum. Tarayıcı değiştirmeyi çerezleri silmeyi denedim işe yaramadı. Yardım edebilecek var mı? (steamdan girmeyi de denedim orayı hiç karıştırmayın lütfen)
Top Bottom