Arama sonuçları: *

• Users: MekaMehmet
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Da forum küçük bir yazı

Forumda siyasetin yasak olduğunu düşündüğüm için bir şeyi eleştirdim ve konu açtım. Ama siyasetin yasak olmadığını öğrendim ve saygı duyarım o zaman ben forumdan ayrılırım dedim. Sebebini de gelen yorumlar gösteriyor. Sırf siyaseti sevmediğim için ( saygı çerçevesinde ve objektif olunca severim)...
  2. M

DA Forum adminleri ne yapıyor

Böyle bir yorum nasıl normal kabul edilir. 2 kez raporladım reddedildi, mail attım cevap verilmedi. İlk olarak devleti aşağılamak anayasal suçtur, bunu hükümet olarak algılarsanız yine forumda siyaset yasak olduğu için ceza almalıdır. Son olarak bu modeli alanları beyin ölümü gerçekleşmiştir...
  3. M

Yardım Millenicom kullananlar memnun mu

Dostlar millenicom tecrübelerinizi paylaşır mısınız
  4. M

Evde Lol Cafe hatası

Evde bilgisayardan Lol e girdim ama Lol Cafeye hoş geldin yazısı geldi. Acaba nedeni nedir? Daha önce bununla karşılaşan var mı? Hesabıma başkası girmiş olabilir mi?
  5. M

Football Manager 2023 İndirimli Ön Siparişe Açıldı

Steamde ön siparişe açıldı. Normal fiyatı 600₺ indirimli ön sipariş fiyatı 480₺. Alacak arkadaşlara hayırlı olsun. Bu arada oyun 8 Kasımda çıkış yapacak.
  6. M

Dual Sense Zamlandı(Son mesaja bakın)

Dual Sense in normal fiyatı 1300 TL ydi. Stoğa girince o fiyattan oluyordu. Evkur satışa çıkarmış 1600 TL den. Acaba fiyatı mı arttı, malum ps5 fiyatları arttı, onunda mı arttı , yoksa evkur mu pahalı? Benim bildiğim evkur diğerleriyle aynı fiyattan satışa çıkarıyor.
  7. M

Football Manager 2023 Nasıl Olur?

Football Manager 2023 8 Kasımda çıkış yapacakmış. Şimdiden hayırlı olsun , bakalım oyuncu potansiyelleri vs nasıl olacak. Siz en çok hangi oyuncu ya da takımı merak ediyorsunuz?
  8. M

Napoli Liverpool Maçı

Dostlar maçı izliyor musunuz. Efsane maç oluyor. Liverpool taraftarı olarak üzülsemde Napoli yüz güldürüyor.
  9. M

Forumun İkinci El Kısmındaki Spam İlanlar

Forumun 2. El kısmında aynı ilanlar spam yapılıyor bu yasak değil mi?. Belki işime yarar diye ürün bakıyorum sürekli aynı şeyleri görüyorum.
  10. M

Yardım Fifa 21 hakkında sorularım

Dostlar fifa 21 oynuyorum. Bir kaç sorum olacak. Oyuna çevrimdışı giriyorum o yüzden origine girerken çevrimiçi data mı yerel data mı diye soruyor bende yerel data yapıyorum. Bu yerel dataları nasıl çevrimiçi yapıcam. Oyuna girerken çevrimiçi girersem otomatik olarak yapar mı? Ayrıca kariyer...
  11. M

Çözüldü✓ İphone 6 açılmama sorunu

Babamın iphone 6 sının şarzı bitti , kapandı. Şarza takınca pili gösteriyor ama açılmıyor. Bildiğim kadarıyla pili gösterince şarz oluyor. Yani kablo takma işareti yok. Bunun çözümünü ya da nedenini bilen var mı?
  12. M

Yardım FM 21 Mac Os Açılmama Sorunu

Oyunda sıkıntı yoktu. Bugün oynamıştım. Her zamanki gibi kapattım sonradan tekrar girmeye çalıştığımda açılmıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  13. M

Gigabyte 3070 ti 15 749 TL

Normal üyeler indirim paylaşabiliyor mu? https://www.hepsiburada.com/gigabyte-geforce-rtx-3070-ti-8gb-oc-256bit-gddr6x-pci-express-40-ekran-karti-gv-n307tgaming-oc-8gd-p-HBCV00000D8YDJ?url_src=and-product-detail
  14. M

Samsung Galaxy Buds 2 Hakkında

Dostlar Buds 2 yi iPhone ya da Mac ile kullananlar yazabilir mi
  15. M

1000 TL Civarı İOS uyumlu Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Ürünü kullandıysanız eksileri ve artıları olarak yazarsanız sevinirim. Samsung Galaxy Buds 2 alacaktım ama İOS de uygulama desteğini kesmişler. O yüzden diğer modelleride değerlendiriyorum. Şimdiden teşekkürler.
  16. M

İkinci El İphone Alırken Dikkat Etmek Gerekenler

Dostlar ikinci el iPhone XR ya da SE almayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi bazılarında ekranı , bataryası vs değişmiş oluyor. Bunların değişenlerinin orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Ve nelere dikkat etmeliyiz?
  17. M

Etherium Miningi hakkında

Sorum resimde. Önce resme bakın lütfen. Bu neden böyle kazım gittikçe zorlaşıyor mu ?
Top Bottom