Arama sonuçları: *

• Users: Wonmedal
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

3500 TL M.2 SSD önerisi

Merhaba sistemimi toplayalı yaklaşık 6 ay oldu ve M.2 SSD yükseltmesi yapmak istiyorum önerileriniz nedir? CPU: Ryzen 7500F. Anakart: MSI B650M Plus Wi-Fi GPU: Gigabyte 4070 Gaming. RAM: Kingston 8x2 6000MHz. HDD: Seagate Barracuda 1TB.
  2. W

Ryzen 5 7500F sıvı soğutma önerisi

Arkadaşlar merhaba Ryzen 7500F için uygun fiyatlı bir sıvı soğutma önerebilir misiniz?
  3. W

22.000 TL'ye Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem topluyorum ekran kartı konusunda aşırı kararsız kaldım. Bütçem en fazla 22.000 en fazla biraz üstüne çıkabilirim aklımda bu var sizinde düşüncelerinizi almak istedim. İşlemci: Ryzen 7500F Anakart:Msi B650 Gaming Plus WİFİ Ram:Kingston DDR5 6000MHZ PSU:750W...
  4. W

Sisteme uygun ram önerisi(3000TL)

Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topluyorum ve RAM'de kararsız kaldım yardımcı olabilir misiniz? Anakart:MSİ B650 GAMİNG PLUS WİFİ İşlemci:Ryzen 7500F Gpu:RTX4070
  5. W

Çözüldü✓ AMD Ryzen 5 7600 vs 7500F

Arkadaşlar merhaba bu 2 işlemci arasında kaldım. Aradaki 600 TL fiyat farkına değer mi oyun testlerine baktım ve sadece 10 FPS fark ediyor. Bir de bunlar için Max 6000 TL'ye kadar anakart önerirseniz sevinirim.
  6. W

Çözüldü✓ 3000 TL RTX 4070 için PSU önerisi

Merhaba. Yakın zamanda RTX 4070'li bir sistem toplamaya karar verdim. PSU konusunda hiç bilgim yok ve uzun ömürlü güvenilir bir marka arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. W

Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC 8G Alınır Mı ?

Son günlerde ekran kartı modelleri bakıyorum ve bütçemi en fazla 22.000 TL'ye zorlayabildim. Bu modelin diğerlerinden biraz daha uygun fiyatlı ısınma vs. durumları nedir internette bilgi bulamadım yardımcı olur musunuz...
  8. W

17.000 TL ile alınabilecek en iyi ekran kartı?

Merhaba arkadaşlar ekran kartımı yenilemeye karar verdim ve biraz araştırdım ama aklıma yatan bir sonuç bulamadım o yüzden sizden yardım istiyorum. Bütçeye uygun 4060Ti aklıma en çok yatan model.
  9. W

500.000 TL Araç Önerisi

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 500.000TL param var arabadan hiç anlamıyorum biraz genç işi olacak şekilde ne alabilirim? Otomatik manuel vs. farketmez.
  10. W

400-500 TL kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba en fazla 500 TL bandında kulak üstü kulaklık önerisi verebilir misiniz? CS,Valorant tarzı oyunlar oynayacağım.
  11. W

Bilgisayar kendini kapatma sorunu

Merhaba sorun bugün başladı masaüstünde beklerken veya oyun oynarken bilgisayar kendini bir anda kapatıyor.Elektrik gitmiş gibi ve güç düğmesine basınca açılmıyor arkadan güç düğmesini kapa aç yapınca bilgisayar tekrar açılıyor.Sorun nedir acaba. Düzeltme: Düğmeyi açıp kapatınca değil bir süre...
  12. W

Video Açınca Ekran Gidip Geliyor

Merhaba yaklaşık 1 aydır bu sorunla karşı karşıyayım Youtube'dan herhangi bir video açınca monitör 1 saniyeliğine siyah olup geri geliyor.Oyun oynarken bu sorunla hiç karşılaşmadım sadece Youtube'da yapıyor. Denediklerim Driver Güncelleme Tarayıcı Değiştirme Kablo Kontrolü Sistem Amd Ryzen...
  13. W

PSU Watt Sorunu

Yaklaşık 3 ay önce aldığım sistemde son 1 aydır ekran kartı ısınınca kapanıyordu.İlk önce ekran kartı arızalı olduğunu düşünerek bir arkadaşımın bilgisayarında denedim ancak bir sorun çıkmadı.Oyunlarda VSYNC açınca ve grafik ayarlarını düşürünce kapanma olayı azalıyor.Ekran kartı fanları %100...
  14. W

GTX1660Ti Isı ve kapanma problemi

Yaklaşık 1 ay önce bir sistem topladım. Ryzen5 1600 Galax GTX1660Tİ 16 GB 3000Mhz 1Tb HDD 480GB SSD Kasa Ve Psu:Aerocool Shard 500W Yaklaşık 1 haftadır oyun oynarken ekran kartı çok fazla ısınıyor ve 80 derecelere yaklaşık 5 dakikada geliyor sonrada monitör'deki görüntü gidiyor GPU fanları %100...
Top Bottom