Arama sonuçları: *

1. A

Yeni Bilgisayar Çalışıyor Ama Görüntü Yok Klavye Işığı Yok

Kanka sitede destekliyor olarak gözüküyor
  2. A

Yeni Bilgisayar Çalışıyor Ama Görüntü Yok Klavye Işığı Yok

Merhaba, Yeni topladığım bilgisayarım ilk başta hiç görüntü vermedi. Anakartımın BIOS sürümünün eski olduğunu ve bu sebeple işlemcimi tanımadığını düşünerek servise gönderdim ve BIOS sürümünün güncellenmesini talep ettim. Servisten gelen anakartıma işlemcimi tekrar monte ettim ve bilgisayarımı...
  3. A

Anakart bios sürümü işlemcimi desteklemiyor

B450m s2h v2
  4. A

Anakart bios sürümü işlemcimi desteklemiyor

Anakartım b450m v2 bios sürümü benim aldığım işlemciyi açmıyor (ryzen 5 4650g) daha düşük bir sürüm takıp güncellemem gerekiyormuş ama elimde daha düşün bir sürüm işlemci yok bunu nasıl güncelleyebilirim. Bu arada anakartın internet sitesinde benim işlemciyi desteklediklerini sadece bios...
  5. A

Ekran Kartı seçimi nasıl olmalı

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim biraz daha para biriktirip daha iyi bir şeyler almaya çalışacağım
  6. A

Ekran Kartı seçimi nasıl olmalı

Öncelikle herkese selamlar eski bilgisayarım bozulduğu için yerine yenisini topluyorum açıkcası bu konular hakkında pek fazla bilgim de yok gigabyte b450m 3600mhz anakart aldım 2x8 3200mhz ram aldım ve ryzen 5 4650g işlemci aldım sorduğum bir kaç kişi apu işlemcinin tek başına bir çok oyun için...
Top Bottom