Arama sonuçları: *

• Users: Caelius
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Caelius

Yardım Palit RTX 3060 82 Derece

Arkadaslar anormal degil mi bu sicaklik ne yapmam lazim sistemi gecen sene agustosun sonunda game garajdan aldim
  2. Caelius

Epic games hesabim kac TL eder ?

Hesap kac TL eder
  3. Caelius

Dualshock 4 orijinal mi ?

Arkadaslar baya iyi yorumlar var bu cakma mi orijinal mi karar veremedim alinir mi sizce bu urun...
  4. Caelius

Yardım Metro Last Light acildiktan sonra kapaniyor

Oyunu aciyorum continue dedikten sonra kapaniyor birden cozumu var mi
  5. Caelius

R5 3600 den 5600x e gecmeye deger mi

Elimde rtx 3060 ve r5 3600 var Sizce 5600x e gecmek mantikli mi verdigim paranin karsiligini alir miyim Render montaj vs yapmiyorum oyun ve gundelik isleri yapiyorum yalnizca Oyun karsilastirmalarini izledigimde iki islemci de ayni fps degerlerini veriyordu sizce gecmeli miyim
  6. Caelius

SCP: Pandemic alinir mi

oyunu oynayan varsa goruslerini alabilir miyim
  7. Caelius

Red Dead Redemption Unreal Engine 5 ile yapıldı !

Red dead redemption unreal engine 5 ile yapilmis ve gercekten muazzam duruyor izlerken mest oluyorum sizce nasil olmus ?
  8. Caelius

Escape From Tarkov alinir mi

Arkadaslar fiyati da goz onune alindiginda almaya degecek bir oyun mu cok merak ediyorum bu oyunu asiri gercekci duruyor tek kisi oynicam ama belki multi de girerim
  9. Caelius

R5 5500u vs i5 1135G7

Arkadaslar bu iki laptoptan almaya karar verdim hangisinj almak daha mantikli olur birinde 5500u birinde i5 1135G7 var ama i5 olan 256gb r5 5500u olan 512 gb...
  10. Caelius

Eu4 dlc siz alinir mi

Soru yukarda sizce suan 15tl olan direk alinir mi
  11. Caelius

8000tl Laptop onerisi

Arkadaslar 8000 TL ye laptop onerebilir misiniz mumkun oldugu kadar performansli olsun lutfen
  12. Caelius

Hoi4 Starter Pack vs Ultimate Bundle

Arkadaslar hangisini almam lazim hazir indirime girmisken
  13. Caelius

Ps plus extra ve deluxe hakkinda dusunceleriniz

Arkadaslar biliyorsunuz ki 22 haziranda ps plus extra ve deluxe turkiyeye gelecek sizce fiyatlar ve oyunlar goz onune alindiginda nasil olmus dusuncelerinizi merak ettim Benim kendi dusuncem oyunlar ve fiyat goz onune alindiginda cok iyi olmus bence. Neredeyse butun ps exclusivlerine erisim...
  14. Caelius

Razer BlackShark V2 Pro VS HyperX Cloud 2 Wireless

Hangisi alir sizce
  15. Caelius

Malicious domain request 22 nedir

Arkadaslar az once norton boyle bir uyari verdi pc ye girmeye calismislar galiba ama tam bilmiyorum ne oldugunu anlatir misiniz endiselendim biraz
  16. Caelius

Sennheiser HD300 Alinir mi

Arkadaslar sadece muzik icin kullanicam verdigim paranin hakkini verir mi
  17. Caelius

Call of duty mw remastered multiplayer kismi guzel mi

soru yukarda serverler dolu mu ve multiplayer i guzel mi
  18. Caelius

Mafia Definitive 1 + 2 vs Metro oyunlari

Mafia Defenetive Edition 1 , 2 mi Metro 2033 , Metro Last Light , Metro Exodus mu
  19. Caelius

RDR Online karakteri degistiremiyorum

Karakteri degistiremiyorum ne zaman change appearance tiklasam tus basma yeri cikmiyor boyle oluyo normalde sag altta devam etme cikmasi gerekirken hic bise cikmiyo bende
  20. Caelius

Hearts Of Iron 4 Indirime girer mi

15 TL ye dusmustu sizce yine duser mi ona gore alacagim
Top Bottom