Arama sonuçları: *

1. batuhankavuk

Yardım Ram DDR3mü Yoksa DDR3L'mi?

Merhaba öncelikle. Eski laptop'a ekstra ram takmak istiyorum. Şuan single 4 GB ram var içerisinde 4+4 yapmak istiyorum fakat ddr3L yazıyor Cpu-Z üzerinden bakınca. ne farkı var ddr3ten Ve bildiğiniz var ise önerir misiniz ?
  2. batuhankavuk

❌İndirim Bitti! Piranha 1080P Webcam 55 ₺

Merhaba arkadaşlar. Belki benim gibi en azından iş görecek bir webcam ihtiyacı olanlar için güzel fiyat olduğunu düşünüyorum. Daha önce A101'e 80 TL'ye gelmişti genelde 100 TL bandında satılıyor. Gratis'e kaydolup ürünü 55 TL'ye alabilirsiniz. Kargo ücreti 3,99 yazıyordu fakat yakınımda Gratis...
  3. batuhankavuk

Gamepower Warlock Compact Red Switch Klavye 419 TL

Son 4 aydır bu fiyata pek gelmiyordu. Amazon'da olması ek avantaj olarak gördüm. Hem taksit imkanı hem de hediye bakiyesi olanlar için iyi olabilir. Ek olarak bu klavyeyi kullanan arkadaşlar deneyimlerini vs. anlatırsa güzel olur. Gamepower Warlock Compact ''Düzeltme'' sepete eklendiğinde satıcı...
  4. batuhankavuk

Asus B450m K II Bios Güncelleme

Merhabalar. Ürünüm Asus Prime B450M K II ve elimde Ryzen 5 5600 işlemci var bios güncellemesi yapacağım. Anakart bios Flashback destekliyor, fakat 3. nesil işlemci takmam şart mı ? Şart değilse direkt olarak Usb takıp bios güncelleyebilir miyim ?
  5. batuhankavuk

Windows 11e Geçilir mi AMD işlemci

Merhabalar, aktif olarak Win 10 Pro kullanıyorum ve Windows 11'e geçmeli miyim emin değilim. AMD Ryzen 5 5600 ve RX 6700XT kullanıyorum. Bazı kaynaklarda Windows 11 de AMD için performans düşüklüğü yaşandığı söyleniyor 'biraz eski tabi kaynaklar'. Amd kullanıcısı olup Win 11 kullanan arkadaşlar...
  6. batuhankavuk

❌İndirim Bitti! HP Pavilion i7 3050 ti 14899 TL!!

Arkadaşlar amazon'da indirimde bu laptop sizce fiyatı nasıl ? İ7 11370H RTX3050Ti 16 Ram 144HZ gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Çünkü en düşük i5 işlemcili gaming laptoplar 15k üzerinde https://www.amazon.com.tr/dp/B09SGN7T4D/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_4XQNQZYX7XFW07EQXQ5E
  7. batuhankavuk

Amazon ürün iadesi kabul eder mi?

Arkadaşlar merhaba, amazon tr den ürün sipariş verdim. Ürün daha kargoya verilmeden iade talep ettim fakat kabul edilmeden kargoya verdiler. Ürünü geldiği gibi açmadan iade edebilir miyim ?
  8. batuhankavuk

Monitörün ölü pikseli kabul edilmemesi

Merhabalar, geçtiğimiz günlerde Hepsiburada üzerinden Abdullah abinin önerdiği monitör olan Asus VG249Q1A modelini satın aldım. Geldiği gibi test ettim ve ölü piksellerle karşılaştım bunlardan bir kaçı resimlerde gözüküyor. Satıcıya geri gönderdim, ve biz test ettik ölü piksel göremiyoruz...
Top Bottom