Arama sonuçları: *

1. H

Uygulama Bileşenleriyle Nasıl Kaldırılır?

SoundPAd Uygulamasını crack indirip hata yaptım. Uygulamayı kurduktan sonra pcyi yeniden başlattı yani mikrofonda vs. değişiklik yaptı. Yenide başlatmadan sonra discordda gürültü azaltma açtığımda sesim kesikj kesik gidiyor bir şey anlaşılmıyor. Çözümünü araştırdım bileşenleriyle kaldırın demiş...
  2. H

Soundpad İndirdikten Sonra Discordda Krisp Gürültü Engelleme Bozuldu

Soundpad İndirdikten Sonra Discordda Krisp Gürültü Engelleme Bozuldu. Kulaklığım hs35 stereo (Corsair) Crack soundpad idirdim sonra dc krsisp gürültü azaltmayı açınca micin ses kesiliyo kesik kesik gidiyo anlaşılmıyo programı silmem gerekiyormu? Sileceksem nasıl silmeliyim? Çünkü programı...
  3. H

Space tuşu tutukluk yapıyor arasına bir şey girmiş nasıl çıkartabilrim switchi?

aga kendikendine tutukluk yapmaya başladı bende diyorumki sert vurduğumdaçalışıyorarasına bişey kaçmış ben sana onumu sordum bide ben nasıl çıkartıcam diyorum neden bu kadar toxicsin
  4. H

Space tuşu tutukluk yapıyor arasına bir şey girmiş nasıl çıkartabilrim switchi?

Space tuşu tutukluk yapıyor arasına bir şey kaçtığını düşünüyorum sebebi ise sert bir şekilde vurduğumda basıyor nasıl çıkartacağım?
  5. H

Öneri Kulaklık alacak baksın

300-350 TL bütçem vardı gamepower rampage fln düşündüm ama sonra baktım itopyada corsair hs35 indirime girmiş düşünmedn aldm kalite vs önemli deil anlatılana bakmayın marka olsun msi corsair steelseries hyperx vs. alın diğerleri marka basma lütfen pilşman olursunuz sonra ben oldum söylemesi
  6. H

Coresair HS35 mi Cooler Master ch321mi?

aga 7.1 i yok galba ömrü uzun mudur acb?
  7. H

Coresair HS35 mi Cooler Master ch321mi?

İkisinden birinialmayı düşünüyorum hangisini seçmeliyim? https://www.itopya.com/cooler-master-ch321-usb-ses-kartli-mikrofonlu-rgb-oyuncu-kulakligi/ https://www.itopya.com/corsair-hs35-stereo-siyah-gaming-kulaklik/ ek öneriniz varsa açığım ama rampage gamepower vs. önermeyin lütfen.
  8. H

Cougar Immerse TI alınır mı?

1613812196 Fiyatının düşmesini beklemelimiyim? İncehesap.com da indirime girmiş.
  9. H

Hangisini almalıyım?

Ch 321 düşündüm ama kafama oturmazsa iade edemem ayrıca diğer kulaklıklardaki özelliklerin çoğu eksik cloud stingver düşündüm çok eski ne alacağım ben bütçem 250-300 max. 350 düzgün bişey önerir misiniz? rampage gvamepower almak istemiyorum çakma satiolar markma basıyolar bozuluyo direk
  10. H

300 ₺ bazında kulaklık önerisi

Ok huperz araştırcam
  11. H

Stinger core alabilirim bütçem var. Araştırayım.
  12. H

Aga hiçnişey satın almadım ben öneri istiyorm.
  13. H

Gamepower Mihawk alınır mı?

Ok eyw
  14. H

Almafım hiçbişi skdjosns sence ne aliyim
  15. H

300 bandında 50tl fln daha aşabilirmisin 1613752657 Ok şuan ne kullaniyosn?
  16. H

Kafama oturmazsa iade edemem öyle her kafaya uyacak bir yapısı yok.
  17. H

Önerin varmı peki?
  18. H

Aga ch321 in kafama uyacağını düşünmüyorum ve çok fazla şekil alabilme özelliği yok. Ayrıca titreşimli değil. Mihawkda titreşim vw üstüne sanal da olsa 7.1 var. Neden herkes hayır diyor?
  19. H

Mihawk almayı düşünüyorum 7.1 mici müq titreşimli aynı fiyat bandında kulaklık öneriniz varmı daha iyi?
  20. H

eyvallah aga alıyorum bunu galiba 1613731670 aga herkes ch 321 diyo ama emin olamadım biraz daha araştırcam 1613732005 aga kafama uymazsa kutu açtıpım için iade edemem kötü olur ve yazılımı flnda yok rampage comfort alıcam
Top Bottom