Arama sonuçları: *

1. H

Uygulama Bileşenleriyle Nasıl Kaldırılır?

SoundPAd Uygulamasını crack indirip hata yaptım. Uygulamayı kurduktan sonra pcyi yeniden başlattı yani mikrofonda vs. değişiklik yaptı. Yenide başlatmadan sonra discordda gürültü azaltma açtığımda sesim kesikj kesik gidiyor bir şey anlaşılmıyor. Çözümünü araştırdım bileşenleriyle kaldırın demiş...
  2. H

Soundpad İndirdikten Sonra Discordda Krisp Gürültü Engelleme Bozuldu

Soundpad İndirdikten Sonra Discordda Krisp Gürültü Engelleme Bozuldu. Kulaklığım hs35 stereo (Corsair) Crack soundpad idirdim sonra dc krsisp gürültü azaltmayı açınca micin ses kesiliyo kesik kesik gidiyo anlaşılmıyo programı silmem gerekiyormu? Sileceksem nasıl silmeliyim? Çünkü programı...
  3. H

Space tuşu tutukluk yapıyor arasına bir şey girmiş nasıl çıkartabilrim switchi?

Space tuşu tutukluk yapıyor arasına bir şey kaçtığını düşünüyorum sebebi ise sert bir şekilde vurduğumda basıyor nasıl çıkartacağım?
  4. H

Öneri Kulaklık alacak baksın

300-350 TL bütçem vardı gamepower rampage fln düşündüm ama sonra baktım itopyada corsair hs35 indirime girmiş düşünmedn aldm kalite vs önemli deil anlatılana bakmayın marka olsun msi corsair steelseries hyperx vs. alın diğerleri marka basma lütfen pilşman olursunuz sonra ben oldum söylemesi
  5. H

Coresair HS35 mi Cooler Master ch321mi?

İkisinden birinialmayı düşünüyorum hangisini seçmeliyim? https://www.itopya.com/cooler-master-ch321-usb-ses-kartli-mikrofonlu-rgb-oyuncu-kulakligi/ https://www.itopya.com/corsair-hs35-stereo-siyah-gaming-kulaklik/ ek öneriniz varsa açığım ama rampage gamepower vs. önermeyin lütfen.
  6. H

Cougar Immerse TI alınır mı?

1613812196 Fiyatının düşmesini beklemelimiyim? İncehesap.com da indirime girmiş.
  7. H

Hangisini almalıyım?

Ch 321 düşündüm ama kafama oturmazsa iade edemem ayrıca diğer kulaklıklardaki özelliklerin çoğu eksik cloud stingver düşündüm çok eski ne alacağım ben bütçem 250-300 max. 350 düzgün bişey önerir misiniz? rampage gvamepower almak istemiyorum çakma satiolar markma basıyolar bozuluyo direk
  8. H

Gamepower Mihawk alınır mı?

Mihawk almayı düşünüyorum 7.1 mici müq titreşimli aynı fiyat bandında kulaklık öneriniz varmı daha iyi?
  9. H

300 ₺ bazında kulaklık önerisi

300 TL bazında bütçem var hafif aşabilirsiniz indirim kovalarım sanal 7.1 i olmalı ergonomik olsunuzun süre kullanıyorum laptoba takacağım tek jak veya usb olsungirişi mici kaliteli olsun tşk şimdiden
  10. H

RAMPAGE Rogue mi Gamepower luna mı?

Rampage rogue mi gvamepower luna mı başka fikirlere de açığım bütçem ortalama 250 TL civarı biraz daha aşabilirsiniz indirim kovalarım iyi ses kalitesi gürültü engelleyebilen olmasa bile kaliteli mici olsun bağlantı tipi önemli laptoba takacağım ya tek jak yada usb tşk şimdiden...
  11. H

Ets 2 promods oynayabilmem için sadece gerekli dlcler mi lazım? Olmadan oynayamam mı?

Ets 2 promods oynayabilmem için sadece gerekli dlcler mi lazım? Olmadan oynayamam mı?
  12. H

Bebeğin elinden düştü telefon tahta zemine bu hale geldi ne yapmalıyım? Sorun nedir?

1611407627 Dokunmatikte çalışmıyor bu arada
  13. H

amd firepro w4170m (firegl v) ekran kartı ile hngi oyunları oynyabilirim?

amd firepro w4170m (firegl v) ekran kartım. Hangi oyunları oynayabilirim? (savaş oyunu değil bu arada)
  14. H

Steelseries arctis1 (bime gelecek olan) Kullanmış b irileri iyi veya kötü yanlarını söyleyebilirmi?

Arkadaşlar biraz kararsızım aslında alıcam yine ama kullanmış birileri görüşlerini aktarabilirmi acb?
  15. H

Şubat ayında FuryX indirimemi giricek?

Bimden Steelseries Arctis 1 imi alayım yoksa FuryX biryerde indirimemi giricekmiş bidahaki aya?
  16. H

Bime gelecek olan steelseries arctis 1 wireless mı yoksa kablolu mu?

Bime gelcek olan steelseries arctis 1 wireless mi kablolu mu ona göre alıcamda kataloğa baktım sabah gazetesi sayfasından wireless yazmıyodu.
  17. H

Bim steelseries arctis1 alınır mı?

Bimden almayı düşünüyorum ama kamp kurmak lazım .D şaka maka dolar düşünce daha ucuzlarmı yoksa kaçkırmamalımıyım? Fiyatına değer mi acaba?
Top Bottom