Arama sonuçları: *

1. A

Bilgisayar Görüntü Vermiyor

Kolay gelsin herkese. Pc oyuna girdiğimde belli bir süre sonra atıyordu. Belleklerden kaynaklı olabileceğini düşünüp söküp temizlemek istedim ancak anakartta bi sıkıntı varmı diye kontrol etmek için ramler takılı değil iken power tuşuna bastım çalıştırdı bütün ışıkları her şey aktifti görüntü...
  2. A

Bilgisayar sürekli reset atıyor

Hocam merhabalar. Geçenlerde bi dp kablom bozuldu ve yenisi ile değiştridim sürekli ekran kapatıp açıyordu biosa giremiyodum değiştirdikten sonra ekran kapatıp açma ve bios düzeldi ama şimdi ağır bi oyuna girdiğimde pc reset atıyor oyun başlamadan özellikle ramlaeri 3200 mhz a çektiğimde daha...
  3. A

Construction simulatör açılma hatası

Merhaba. Arkadaşlar yeni çıkan astragonun oyunu construction simi aldım ama 3 saatin sonunda oyundan çıktıktan sonra tekrar giriş yapmayı denediğimde oyunun açılış ekranında donup kalıyor bir türlü çözemedim oyunu sildim yükledim dosya bütünlüğünü kontrol ettim datasını sildim hala daha aynı...
  4. A

Psu önerisi lazım arkadaşlar

Maksimum 1000 diyebilirim hocam
  5. A

Psu önerisi lazım arkadaşlar

Sistem ryzen 5 3600,gigabayte b450m s2h v2 anakart, crucial 8x2 3600 mhz ram ,seagate 1 tb hdd, 500 gb adata ssd, asus aero 1050 ti ekran kartı ,ekran kartını asus gtx 1080 turbo o.c. ile değiştiricem şuanda 300 w pcle çıkışsız psu var hem güç olarak yeterli hemde pcle çıkışlı uygun yollu bi psu...
  6. A

Çözüldü✓ Psu ekran kartı bağlantısı

Bu arada tavsiye edeceğin bi psu varmı? Uygun yollu
  7. A

Anladım çok teşekkürler gece gece uğraştırdım biraz ben birazda psu bakıyim 😂
  8. A

Bu olması lazım sanırım
  9. A

Bütçem pek yok ama dediğim gibi eğer ekran kartını desteklemicekse mecbur değiştirmem gerekecek o yüzden sordum zaten :)
  10. A

MF protuct strike 0563 alınır mı??

https://www.hepsiburada.com/rampage-kb-r57-xjammer-gokkusagi-aydinlatmali-usb-gaming-klavye-p-HBV000012P7Y9?magaza=DSM%20Teknoloji&&wt_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwgaeYBhBAEiwAvMgp2s-bLlxedpCJmJZWPBvBBBZqYb9aYAlso3M-japMeMFDOyPaWKjD-BoCMaQQAvD_BwE&...
  11. A

https://www.blackmoreit.com/pca022-za6g-acbel-pca022-300w-24-pin-80-bronze-atx-psu-pca022-za6g.html https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-turbo-oc-gtx-1080-oyuncudan-alan-aldi-son-fiyat-984048835/detay Bu iki linktekiler 1661646605 Aynen 8 pin...
  12. A

Hocam asusun 1080 turbo bi ekran kartı buldum ama ekran kartında yanlış hatırlamıyosam 6 veya 8 pinlik bi giriş var benim psunun çıkışında 4 pinlik bir çıkış var bunu çoğaltıcıyla halledebilirmiyiz veya böyle bir çoğaltıcı varmı?
  13. A

Ekran Kartı Değiştirme Önerisi

2. El alıcaksan eğer 2060 güzel bi seçenek super felan olabilir
  14. A

Psu yeterli olurmu olmazmı yardımcı olurmusunuz

Kontrol ederim teşekkürler yardımınız için
  15. A

Hocam 3 civarı buldum bi tane ona göz koydum şuanki ekran kartının ne kadara gideceğide önemli benim için :) üzerine ekliyip alıcam 4-4.5 lara çıkabilecek bütçem yok malesef 1660517540 2060 da almak istiyodum çok güzel ekran kartı ama dediğim gibi 4 ün üstüne pek çıkamam biraz temiz almak...
  16. A

Hazır kullandığım sistemde 600+80 bronze var onu kullanmaya devam edicem 1660517112 2. El olarak bakıyorum 4 civarlarında fiyat veriliyor şuanlık bi fiyat anlaşması yapmadım ama
  17. A

Teşekkür ederim peki işlemci ile 1070 uyumlu deme oyunlarda herhangi bir problem yapmaz
  18. A

Merhaba herkese kolay gelsin. Yeni ekran kartı almak istiyorum. Şuanki sistemim msi 1050 ti 4gb aero,16 gb crucial 3600 mhz ram,b450m s2h v2 anakart,amd ryzen 3600 işlemci,600 watt psu,gametech kasa 4x120 fan var 1070 ekran kartı almayı düşünüyorum yeterli olurmu yoksa değiştirmem gerekirmi. Ve...
  19. A

D520mt hakkında bilgi

1050 ti ekran kartı 7400 intel işlemci 8 gb 2400 mhz ram var bir tane wifi bağlantısı var
  20. A

D520mt hakkında bilgi

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar dilerim. Elimde asusun yapmış olduğu bi kasa var anakartı d520mt olarak geçiyor ama google üzerinden arattığımda anakart hakkında bilgi alamıyorum neyi destekleyip desteklemediğini bilmiyorum aynı zamanda b450m s2h anakartım var bununla değiştirmeyi...
Top Bottom