Arama sonuçları: *

1. M

Yardım AC UNİTY UPLAY_R1_LOADER64

arkadaşlar şimdiden söylemek isterim oyunu korsan indirdim steam hesabimda orjinal hali var korsan indirme sebebide hatayda yaşamam internet konusunda sıkıntılarımın olmasiydi sorunum şudur dynamic link library uplay_r1_loader64.dll hatasi aliyorum ama dll eksik degil bunun sorununu bilen...
  2. M

Nvidia Ekran Kartım Aygıt Yöneticisinde Gözükmüyor

nvidia ekran kartim aygit yoneticisinde gozukmuyor gizli aygitlara bakiyorum ordada yok sanki hiç takılı değil gibi gözüküyor Ekran kartim Nvidia GeForce Gt 540m laptop kullaniyorum yardimci olursaniz sevinirim
  3. M

Bilgisayar Kapanma Sorunu

benimki orjinal
  4. M

Bilgisayar Ekran Kartı Problemi

knk laptop bu biri chipset ekran karti biri harici zaten klasik
  5. M

Yptım experience yi silip geri yükledim bişey değişmedi
  6. M

herkese merhaba ben oyun oynarken veya başka bir işle meşgulken bilgisayar birden nvidia tdr error mavi ekran verip kapanıyor fakat bu günde 1 veya 2 defa oluyo çözümü ddu ile nvidiayı silip geri kurmak fakat ben bu durumdan sıkıldım sadece nvidia da olmuyo intel ekran kartındada oluyor...
  7. M

hyr direk kapaniyo
  8. M

yaptim temizlettim zaten ama düzelmedi 1625400665 sıcaklık konusunda sıkıntı yok
  9. M

Bilgisayarımda yakşalık 1 haftadır olan kapanma sorunum var ve bu kapanma sorunumu çok çözmeye çalıştım fakat olmadı acaba yük altındamı kapanıyor diye merak ettim Furmark test yaptım hem işlemci hemde ekran kartı için fakat kapanmadı ama oyunlara girince kapanıyor bana yardımcı olursanız...
  10. M

Yardım Nvidia Geforce 840m sürücü sorunu

sorunumu ben bu video ile çözdüm 1 haftadır uğraşıyordum inşallah sizdede düzelir
  11. M

EKRAN KARTI GÖRMEME VE AYGIT YÖNETİCİSİ SORUNU

sorunumu ben bu video ile çözdüm 1 haftadır uğraşıyordum inşallah sizdede düzelir
  12. M

NVDİA KOD 43 HATASI

13. M

Nvidia GeForce GT540m Sorunu

14. M

NVDİA KOD 43 HATASI

bunu yapıyoruzda güncellemeden önce ekran kartını devre dışı bırakıp aktifleştirincede düzeliyo ama control panel veya experience açılmıyo ekran kartını algılamıyo sende açılıyormu onu söyleyebilirmisin
  15. M

@Abdullah Hacıgül abi bunun çözümü yokmu?
  16. M

bu problem çoğu kişide ve ortalama 1 hafta önce başladı bendede var ve çoğu alternatifi denedim sorun windows larla alakalı formatla falan düzelmiyor ama onuda söyleyeyim çünkü driveri devre dışı bırakıp aktifleştirince ! gidiyor fakat control panel çalışmıyor bilgisayarı restart atınca...
  17. M

Yardım Nvidia Geforce 840m sürücü sorunu

bu sorun bendede var sadece driveri devre dışı bırakıp etkinleştirince düzeliyo umarım bir çözüm bulursun bulursan bizede iletirsen sevinirim bendede 540m var ha bu arada etkinleştirdikten sonra control panel falan çalışmıyo sadece ! kalkıyo
  18. M

Nvidia GeForce GT540m Sorunu

Merhaba arkadaşlar benim problemim nvidia ekran kartım aygıt yöneticisinde üstünde ! işareti var fakat driver silip yüklememe rağmen hatta bütün alternatifleride denememe rağmen o sorun gitmiyor sadece ekran kartını devre dışı bırakıp etkinleştirince ! işareti gidiyor ama control panel falan...
  19. M

NVIDIA GEFORCE GT 540M YÜKLENMEME SORUNU

knk hata kodu 43 diye bişe varmı bakarmısın aygıt yöneticisinden
  20. M

Çözüldü✓ windows 10 oyun grafik tercihi seçiminde harici ekran kartım gözükmüyor.

aga çözebilen yokmu bendede aynı sorun var bendede intel hd graphics 3000 var çıldırıcam
Top Bottom