Arama sonuçları: *

• Users: Xsamew
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. X

Dün akşam kartımdan alışveriş yaptım ama hâlâ para çekilmedi?

Dün PUBG'de UC ve Netflix aldım baktığımda karta para çekilmemişti. Yarın çekilir dedim bugün baktım yine çekilmemiş ne yapacağım?
  2. X

Yardım Modem güvenlik duvarlarından hangisini açmalıyım?

Arkadaşlar bunlardan hangilerini açmalıyım ? Bide ne işi yararlar ? Link https://www.hizliresim.com/e7qmmig 3mb den fazla olduğu için buraya yükledim @WildFurryTR @alpolojix
  3. X

Yardım Modem güvenlik duvarlarından hangisini açmalıyım?

Arkadaşlar bunlardan hangilerini açmalıyım ? Bide ne işi yararlar ? Link https://www.hizliresim.com/e7qmmig 3mb den fazla olduğu için buraya yükledim @WildFurryTR @alpolojix
  4. X

Yardım USB Ethernet dönüştürücü kullanan var mı?

1000MBPS internete telefonda kablosuz 5G de 300 civarı hız alıyorum. Elimde tablet PC olduğu için Ethernet girişi yok USB Ethernet dönüştürücü alsam işe yarar mı hızı test etmek için. Arkadaşlarım kablolu ile 950 alıyor.
  5. X

Türknet Gigafiber VMG8623-T50B modem HK

Selam arkadaşlar dün TurkNet GigaFiber kuruldu. Modem olarak VMG8623-T50B verdiler. Kullanıyorum modemin arayüzünde değiştirebileceğim bir ayar var mı daha iyi olabilmesi için DNS, kanal vs. Ve hız testi yaptığımda Normal olarak 70-80 arası dow up çıkıyor. 5G İle yaptığımda ise 293dow 487up...
  6. X

Yardım Türknet Gigafiber VMG8623-T50B modem kurulum

Türknetin gigafiberini kullanıyorum modem olarakta VMG8623-T50B kullanıyorum herhangi ekstradan ayarlama yapılmasına gerek varmı hızlanması vs için dns, kanal vs vs
  7. X

Yardım Abdullah abi neden böyle bir şey yazdı?

Selam arkadaşlar ben https://forum.donanimarsivi.com/konu/babamin-adina-binance-acmak-hk.425033/ bu konuyu açtım ve altada @Abdullah Hacıgül abi bu yorumu yazdı; Neden diye sorduğumda cevap vermedi bende dün babamın adına binance ve binanceTr hesapları açıcaktım açmadım merak ettim Neden...
  8. X

Yardım Babamın adına Binance açmak hk

Babamın adına Binance hesabı açacağım. Aklımdaki sorular; Ben kendi adımı soyadımı yazsam. Kendi e postamı ve telefon numaramı yazsam. Sadece babam kendi kimliği ile doğrulasa olur mu öyle Yoksa ad soyad telefon hepsi babamın üstüne mi olacak. Neler üstüne olucak
  9. X

Yardım Pocco X3 Pro Hızlı şarj özelliği gitti

Telefonu alalı 1 hafta oluyor. Normalde hızlı şarjda sorun yoktu, bugün sabah taktığımda hızlı şarj olmuştu ama öğlen ve şimdilerde hızlı şarj olmuyor. Acaba hava sıcaklığı ve telefon sıcaklığından olabilir mi? Hızlı şarj olurken şarjın yanında küsuratı da yazar. Hızlı hızlı yükselirdi ama şimdi...
  10. X

Öneri Samsung A10S mi Yoksa J8 mi Daha İyidir?

J7 prime2 den a10se geçtim pek beğenmedim donanım olarakta zayıf sanki j8 daha iyi gibi sizce hangisine geçim
  11. X

Yardım Xiaomi x3 Pro hızlı şarj sorunu

Telefonu alalı 1 hafta oluyor normalde hızlı şarjda sorun yoktu bugün sabah taktığımda hızlı şarj olmuştu ama öğlen ve şimdilerde hızlı şarj olmuyor acaba hava sıcaklığı ve telefon sıcaklığından olabilir mi? Hızlı şarj olurken şarjın yanında küsüratıda yazar hızlı hızlı yükselirdi ama şimdi o...
  12. X

Yardım Wish üzerinden kolye yüzük

Merhaba arkadaşlar wish üzerinden farklı satıcılardan 5 tane kolye 2 şer olmak üzere toplam 10 tane alıcam toplam kargo ile 160 TL tutuyor fakat gümrük vergisinden korkuyorum kaç TL yazarlar ve wıshden satıcıya vs yazsam fiyat düşürme imkanı var mı ?
  13. X

Küçük işletme hakkında sorular

Merhaba arkadaşlar bu aralar tiktokta nerdeyse %80 nin yaptığı küçük işletme hakkında sorularım varda Benimde aklıma esti aslında erkek takı kolye yüzük küpe bileklik satmak istiyorum bu ürünleri nerden bulabilirim internette var mı bildiğiniz toptancı vs ve shopier, dolap üzerinden satıcam...
  14. X

Telefonuma hiç güncelleme gelmiyor

Arkadaşlar j7 prime2 kullanıyorum kardeşimde j8 onlara instagrama bi ton güncelleme geliyor tiktokta bi ton güncelleme geliyor ama bana hiç gelmiyor telefonu yakın bi tarihte sıfırladım yine olmadı sorun ne olabilir Samsung müşteri hizmetleribi arim mi
  15. X

Gamegarajın Kablolaması ve Montajlaması Nasıl?

Pc alıcamda 10k ya montajlaması vs nasıl
  16. X

Abdullah abinin videosundaki söylemi

Arkadşalar bu videoda 17:35 de söylediği şeyi ben mi yanlış anladım elimizde 2 ram var ise yan yana değilde 1 boşluk bırakar gösterdi öylemi yapıcaz
  17. X

Çözüldü✓ Trendyol Cüzdan Para Bugu İnanmayan içeri :)

Arkadaşlarım tuvalete düşünmeye başladım buldum galiba Şimdi bir 1 ürün 1000tllik ürünü sipariş verdik onaylandıktan sonra iade ettik ederken size soruyor ya kartıma aktar (2-10 iş günü) yada Trendyol cüzdana aktar (%2 bonus) cüzdanı seçersek %2 Bonus gelir. Noldu 20 TL geldi toplam 1020Tl oldu...
  18. X

Yardım Adsl Vdsl Fiber aralarındaki fark

Adsl 8 veriyor diye biliyorum bide vdsl ile 100 mbps 35mbps alan var ee fiberlrde 100mbps, 35mbps veriyor aralarındaki fark ne tam anlamadım
  19. X

Modemi sıfırlasam ehternet kablosuz girebilir miyim

Modemi sıfırlasam ehternet kabloduz girebilir miyim modrmin arayüzüne kurulum için
  20. X

Yardım 4 tane misafir ağı açtım yavaşlatır mı

4 tane misadir ağı açtım birşeye nedense inanıyorum mesela 1 ağda 4 kişi olunca kasıyor bende 4 tane misafir ağı açtım evdeki herkes farklı ağa bağlanıyor bu normal hızı etkiler mi yaklaşık 2 3 aydır böyle kullanıyoruz
Top Bottom