Arama sonuçları: *

1. RomanthonyFPS

Rtx 3090 Founders Edition ekran kartımın fanlarının boşta dönmesi normal midir?

Herkese merhaba. Elimde rtx 3090 founders edition ekran kartım var. Ekran kartı boşta olduğu halde fanlar hep %30 gösteriyor ve 800rpm hızında dönüyor. Ekran kartının fanlarına hiçbir şekilde müdahale edemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. RomanthonyFPS

RTX 3080 Tİ 1080p de kaç yıl gider?

5800x3D kullanıyorum.
  3. RomanthonyFPS

RTX 3080 Tİ 1080p de kaç yıl gider?

Elimde msı rtx 3080 ti gaming x trio var. 1080p 240hz monitörüm var. 3080 ti 12 gb vram konusunda kaç yıl gider.
  4. RomanthonyFPS

oyuncu koltuğu önerisi

Calitte Titan rtx yeşil modelini kullanıyorum 2 yıldır gayet memnunum. Kaliteli koltuk üretiyorlar.
  5. RomanthonyFPS

Ryzen 2700x ile x264 kodlayıcıdan Witcher 3 yayını açamıyorum

Bende de farklı bir sorun var. 3600x işlemcim var. x264 ile açtığımda yayın gayet akıcı ve kaliteli oluyor fakat oyun da sanki 60 FPS oynuyormuşsun gibi kasmalar oluyor. Çözümünü bir türlü bulamadım.
  6. RomanthonyFPS

İşlemci ile obs yayını nasıl yapılır

Merhaba arkadaşlar. Obs üzerinden twitch den yayın açıyorum fakat bir sorun var. Kodlacıyıcı x264 yani işlemciden verdiğim zaman yayın gayet akıcı ve görüntü kalitesi güzel oluyor. Ama oyunda sanki 60 FPS oynuyormuşsun gibi hissiyat veriyor. Yani oynayamıyorum. Yayınım gayet akıcı. AMD ekran...
  7. RomanthonyFPS

Gamesir G4 Pro 2.4 ghz bağlanma sorunu

Bende de aynı gamepad var. Bende ki sorun kasaya biraz uzak oynuyorum. Arada sırada kol titriyor yeşil ışık yanıp sönüyor veya ısıkları sönüyor tekrar çalışıyor bağlantı gidiyor geri geliyor.
  8. RomanthonyFPS

1300 TL'ye kadar oyun için kulaklık önerisi

Elimde turtle beach elite pro tournament var. Düşünürsen.
  9. RomanthonyFPS

2020 Yılının En Başarılı Anakart Markası - MARKA ÖDÜLLERİ

Bu işin ustası GIGABYTE dir.
Top Bottom