Arama sonuçları: *

1. ~ | N e w A | ~

Aklından Geçeni Söyle

Elimdeki bu antikayı kaça satarım acep 2002den kalma
  2. ~ | N e w A | ~

2002’den kalma değerli nadir antika ne kadar eder ?

Arkadaşlar 2002 yılından kalma altın işlemeli bir 10 euro antika bulunmakta nadir bir parça antikacılara hiç sormadım internette pek emsalinide bulamadım fiyat tahminleriniz nedir bir antikacı gözüyle bakın lütfen :)
  3. ~ | N e w A | ~

Borsa ytd yeterlimidir ?

Arkadaşlar aslında sorum tam olarak şu telegramda tiktokta vs borsa grubu açmak istiyorum burada insanlar serbest şekilde konuşabilir ancak Admin ben olduğum için ytd yani yatırım tavsiyesi değildir ibaresi koyarsam beni kapsarmı örneğin x hissesi tahminimce yaz sonu değerlenecek ( YTD )...
  4. ~ | N e w A | ~

Samsung tv internet sorunu

Arkadaşlar Samsung ue49mu7400 seri numaralı tvye sahibim 4 yildir kullanıyorum WiFi sorunu vermedi bugün internete erisilemiyor sorunu verdi durduk yerde servisi aradım 250tl talep etti hiç birsey yapmasak bile 250tl alırız dediler bende kendim yaparım dedim. Wi-Fide sorun yok bütün cihazlarda...
  5. ~ | N e w A | ~

iPhone 13 Pro Max 256gb Yurtiçi sizce ne eder

Evet karıştırdı herhalde hocam 13 Pro max 22 yok ?
  6. ~ | N e w A | ~

Hocam 13 Pro küçük benim için 13 Pro maxden bahsediyoruz 22k ya nerede var 😂
  7. ~ | N e w A | ~

Hocam sıfırı 45k civarı 34e temiz buldum sence alayimmi
  8. ~ | N e w A | ~

Arkadaşlar iPhone 13 Pro max 256gb beyaz 17 ay garantili almayı düşünüyorum sizce alsam ne kadar eder değişen megisen birsey yok tertemiz cihaz
  9. ~ | N e w A | ~

Açık üniversite sistemi nasıl oluyor ?

arkadaşlar bu sene 12.sınıfa gidiyorum meslek lisesine gidiyorum staj yapıyorum ve haliyle yks çalışmayı unutuyorum zamanim olmuyor. Açık öğretim universiteye gitmek istiyorum ama hic birsey bilmiyorum sistem nasıl oluyor 2yillik medya iletişim bölüme gideceğim puanı nasil oluyor giriş sınavları...
  10. ~ | N e w A | ~

Monster abra a5 v12.1.2 laptobum sizce ne kadar edebilir ?

Arkadaşlar sorum baslikta gordugunuz gibi laptobun ozelliklerini kısaca belirteyim. Cpu : i5-7300 HQ ram : DDR 2400mhz hdd : 1tb vga : 4gb gtx1050 win 10 yüklü bir sıkıntı yok piyasa fiyatını belirtirseniz sevinirim.
  11. ~ | N e w A | ~

Stajyer maaşları hakkında değişiklik

Arkadaslar yeni açıklamalara göre artik stajyerler asgari ücret alacakmis %30 alma olayı bitecekmiş 2023 yılından itibaren bu uygulama lise 4.sınıf birisi icin gecerlimi ve yaz kış stajyer farkı nedir ben 9-10 ay staj yapacağım benide kapsıyormu ?
  12. ~ | N e w A | ~

Seagate Expansion 2TB 10 ay garantili ne kadar edebilir ?

1150 olan link atarmisiniz birde sıfırı o kadar ise benimkisi ne eder bilginiz varmı ?
  13. ~ | N e w A | ~

Hayır hocam kabarık model 1665305072 https://www.vatanbilgisayar.com/seagate-25-2tb-expansion-usb30-usb20-tasinabilir-disk-21395.html
  14. ~ | N e w A | ~

Arkadaşlar elimde seagate expansion 2tb 10 ay garantili 100 sağlığı olan hdd var sıfır 1300 bandinda satsam ne eder ?
  15. ~ | N e w A | ~

Sebepsiz burun kanaması neden olur ?

Arkadaslar merhaba geçen hafta pazartesi günü durduk yerde burunum kanadı. Dün burnumu temizlediğim zamanda mukusta baya kanlı geldi 2-3 dakika sürdü. bugunde 1-2 saat önce temizledim yine aynisi oldu sizce sebebi ne olabilir yarın kbb ye gozukecegim ancak belki bu durumu yaşayan arkadaşlar vardır.
  16. ~ | N e w A | ~

Seviye 5 myk sınav soruları nasıl olur ?

Arkadaşlar myk seviye 5 emlak sertifikası alacagim 2 etap var 1.kagit sınavı 2.kamera karşısında mulakat sizce sorularda ne cikar yardiminizi bekliyorum
  17. ~ | N e w A | ~

Yardım Görüşünüze İhtiyacım var e-ticarette işler nasıl ilerliyor ?

4-) tabi ne demek işleri yoluna koyduğum zaman sizlerle iletişim ve irtibat haline geçeceğim …
  18. ~ | N e w A | ~

Merhaba @olcayaak vakit ayırıp mesaj yazdığınız için çok teşekkürler. 1-) Her faturayı nasıl kesebilirim yani edm fatura diye bir şey varmış onun gibimi ? 2-) Peki 1 ayda satış yapmasam bağkur ödemem zorunlu olduğu için zarar etmezmiyim nasıl bu zamanı kısaltabilirim. ( Maksimum 1-2 ay...
  19. ~ | N e w A | ~

Arkadaşlar merhaba ben 17 yaşındayım seneye 18 yaşına gireceğim. Şuan düşüncemdeki meslek e-ticaret ancak herhangi bir bilgiye sahip değilim nasıl yapılıyor vs. belirli başlıklı sorularım var onları hemen şöyle belirteyim ; 1-) Nasıl fatura kesilir ? Muhasebecimmi halledecek yoksa ben fiziksel...
  20. ~ | N e w A | ~

Yardım Airpods Algilamiyor İsiklar Yanıyor

Reis bendede pro var onda böyle birsey yok bunda var aynı satıcı aynı yerden aldim
Top Bottom