Arama sonuçları: *

1. U

İnstagram için edit yapıyorum eleştirilerinizi paylaşır mısınız?

Hocam kliplerin yarısını kendi maçımdan League Director uygulamasından aldım yarısını da başka bir editten sese gör kırptım arada boyut farklılıkları oluştu.
  2. U

İnstagram için edit yapıyorum eleştirilerinizi paylaşır mısınız?

Amacım aslında İnstagram'a edit yapmak değildi adobe öğrenmeye çalışıyorum bi yandan da yaptığım editleri atma kararı aldım. Dün en son Warwick editi yaptım ve İnstagram'a yükledim. yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.
  3. U

Yardım Oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu önerir misiniz??

KARDEŞİM ÖNERMEM 1634411450 OLMAM
  4. U

monitör ani renk değişimi

çoğu oyunda denediğimi bahsettim ama denediğim oyunlar: chivalry2 valorant, csgo, lol, witcher 3, bannerlord, hearts of iron 4, euro truck simulator 2 sorunu yaşadıklarım: witcher3 bannerlord hearts of iron 4 ets2 witcher 3
  5. U

monitör ani renk değişimi

Hayırlı forumlar arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi oynadığım çoğu oyunda ani renk değişimi oluyor örnek olarak bir video yükledim: Videoda da olduğu gibi hareket edince veya fareyi çevirince aniden renk değişiyor milisaniyelik de bir karaltı oluyor. Kablodan olabileceğini düşünüp DP...
  6. U

xfx AMD rx 6700xt qıck oyun dışında fanlar çalışmıyor

anladım arkadaşlar teşekkürler zaten oyunlarda da 70 i geçmiyor
  7. U

xfx AMD rx 6700xt qıck oyun dışında fanlar çalışmıyor

başlıktada yazdığım gibi gpumun fanları sadece oyunlarda çalışıyor masaüstünde çalışmıyor neden olabilir
  8. U

10 bin tl gpu önerisi

10 bini geçmesin arkadaşlar
  9. U

10 bin tl gpu önerisi

İyi forumlar arkadaşlar ben ekran kartı almak istiyorum. bütçem 10bin TL, sistemim: CPU: Ryzen R5 5600X. PSU: Hydro G 800W 80+Gold RAM: G.Skill Trident Z 4000MHz 2*8 Anakart: MSI MAG B550 Tomahawk. Soğutucu: Cooler Master ML360r. Kasa: Cooler Master Masterbox TD500.
  10. U

500-600 tl oyuncu kulaklığı önerisi

evet arkadaşlar ortalama 600 TL'ye bir oyuncu kulaklığı alacam ancak müzik benim için çok önemlidir müzik performansı da güzel olursa sevinirim bide ergonomi olarak kötü olmamalı
  11. U

2000 tl monitör önerisi

ben demiyorum genel olarak öyle diyorlar bir bilgim yok
  12. U

2000 tl monitör önerisi

hocam gamepowere kötü diyorlar ama
  13. U

2000 tl monitör önerisi

evet
  14. U

2000 tl monitör önerisi

arkadaşlar max sınır 2000 tl olacak şekilde güzel bi monitör lazım hertz çok önemli değil 144 hz yeterlidir boyut olarak büyük ve güvenilir bi markadan monitör önerir misiniz? şimdiden teşekkürler
  15. U

samsung galaxy a72 sıfır mıdır?

samsung destekle irtibata geçtim çizik fabrikasyon hatası olabilirmiş ve telefon sıfırmış sizce telefoncuya götürüyümmü çizik benim için problem teşkil etmiyor
  16. U

garantisini nasıl öğreniriz
  17. U

dün bir telefoncudan 4600 TL'ye sözde sıfır ve orjinal samsung galaxy a72 aldım ancak telefonun arkasında çok küçük bir çizik var ve telefonun yanına hafif bastırınca çok minik bir ses geliyor aıda 64 den telefonun parçalara baktım hepsi aynı ürün orjinal ancak sıfır olmama ihtimali kaçtır?(kutu...
  18. U

samsung galaxy a72 samsung dexi destekliyor mu

samsung galaxy a72 samsung dexi destekliyor mu
  19. U

5000 tl civarında telefon önerisi

hayır abim SE kullanıyor
Top Bottom