Arama sonuçları: *

1. M

4070 düşük fps sorunu

13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F (16 CPUs), ~2.5GH NVIDIA GeForce RTX 4070 PRO H610M-E DDR4 16GB RAM kullanıyorum, valorantta 300 fps geçemiyorum driverlar güncel
  2. M

4070 sistemde 60 fps geçmiyor yardım edermisiniz

13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F (16 CPUs), ~2.5GH NVIDIA GeForce RTX 4070 PRO H610M-E DDR4 16GB RAM kullanıyorum, valorantta 300 fps geçemiyorum, ilgilenen olursa ben de cevaplanayım
  3. M

Çözüldü✓ RAM kullanımı çok düşük BIOS ayarlarını bilen var mı? MSI MAG B460 TORPEDO

BIOS dan bir yerleri outoya seçtik düzeldi, yardımın için teşekkürler.
  4. M

Çözüldü✓ RAM kullanımı çok düşük BIOS ayarlarını bilen var mı? MSI MAG B460 TORPEDO

eminim kasa üzerinde değişiklik yapmadım, dediğim gibi bunu BIOS üzerinden kontrol etmemiz lazım bence..
  5. M

MSConfig ayarlarını bilmiyorum neye bakmam lazım tam olarak
  6. M

Format attım, BIOS update yaptım sorun hala aynı.
  7. M

BIOS ayarlarından yapmam gerek sanırım 1647538166 fps sabitlemeler kapalı, RAM kullanımı arttırmam lazım önceden 12GB a kadar RAM kullanımı alabiliyordum şimdi 2 GB RAM kullanımın üstüne çıkmıyor, BIOS ayarlarını yapmam düzeltmem gerekiyor ama BIOSdan anlamadığım için girip kurcalamak istemiyorum.
  8. M

Valorant, PUBG, Apex Legends bu üç oyunda da 120 lerde sabit alıyorum vysnc kapalı gsync kapalı.Monitör hz ayarım 280 de
  9. M

Nvidia ayarları yapılı, Driverlar güncel, 6 ay gibi bir süre kullanmadım PC yi
  10. M

Arkadaşlar merhaba, sistemimde oyun içi performans olarak bi düşüş var sistem daha önce oyunlarda +300 fps alırken şimdi 120 fpslerde takılı kalıyorum. msı afterburner ile kullanıma baktığımda Ekran kartını %30-40, CPU yu %30-40 kullanıp ram de 2000 den yukarı çıkmıyor sistemde 16 GB ram var ve...
Top Bottom