Arama sonuçları: *

• Users: Lowhp
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Lowhp

Yardım Android Auto Wireless Adaptör H.O G.O?

Arkadaşlar https://tr.aliexpress.com/item/1005006210494399.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.67cb3d124kKLJP&gatewayAdapt=glo2tur bu ürünü aldım da sizce orijinal mi gelir? Yorumlara baktım özellikle Türk yorumlara baktım genelde memnumlar. Aranızda CarlinKit 5.0 2AIR kullanan var mı?
  2. Lowhp

Yardım Bu Android auto wireless adaptörü alınır mı

Arkadaşlar arabamda Android Auto kullanmak için adaptör arıyorum da bubu önerir misiniz...
  3. Lowhp

Ciltte egzamaya ne iyi gelir?

Arkadaşlar merhaba. 2016-17'den beri vücudumun çeşitli yerlerinde egzama çıkıyor. Daha çok kabuklu değil de sivilce tarzı ya da tahriş gibi egzama çıkıyor. Kullandığım kremler var fakat sırtımda falan çıkınca baya zorlanıyorum. Doktor nemlendirici kullan mutlaka dedi. Alerji yapan meyveleri...
  4. Lowhp

Öneri Turknet internet hızı çok düşük veriyor

Arkadaşlar merhaba. Ben daha önce Türk Telekom kullanıyordum. Kullandığım tarife 24 mbps'ydi ve hatta müşteri hizmetlerini aradığımda 35 mbps'ye kadar yükseltebiliriz demişlerdi. Taahhütüm bittiği için Turknet'e geçtim. Altyapın 16 destekliyor deyip 16 verdiler. O zamanlarda evde kimse yoktu...
  5. Lowhp

Android F/P Android Telefon Önerisi

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. F/P olarak 10bin ₺'ye önerebileceğiniz telefon var mı?
  6. Lowhp

Yardım Battlefield 2042 eski haritalarda nasıl oynarım

Arkadaşlar merhaba. Battlefield 2042'de redacted haritasını çok oynuyordum. Geçenlerde gelen güncelleme ile o haritaları göremiyorum. Nasıl oynayabilirim o haritayı?
  7. Lowhp

Yardım Razer BlackShark V2 Pro (2023) H.O G.O?

https://amzn.eu/d/gYsxaqj arkadaşlar şu kulaklıktan aldım. Yeni sipariş ettim. Düşüncelerinize göre alıp ya da siparişi iptal edeceğim.
  8. Lowhp

Yardım Bu Kablosuz kulaklıklardan hangisini tercih etmeliyim?

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Benim içime Corsair HS80 RGB Wireless sindi. Corsair HS80 RGB Wireless Logitech G733 Steelseries Artics 7P+
  9. Lowhp

Öneri 5K Kablosuz Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Merhaba. Razer Blackshark V2 x 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığını kullanıyordum. Fakat kablosuz kulaklığa geçmek istediğim için değiştirmek istiyorum. Önerilerinize açığım
  10. Lowhp

Öneri Gaming kulaküstü kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba. Razer Blackshark V2 x kulaklığım var ama kablosuz kulaklık istiyorum. Gecikme oranı düşük, ses kalitesi tatmin edecek bir kulaklık istiyorum. F/P bir ürün önerirseniz sevinirim.
  11. Lowhp

Elektrikli scooter önerisi

Arkadaşlar merhaba. Ben bi elektrikli scooter arıyorum. Çok menzil yapmasına gerek yok sadece yokuş çıkma performansı iyi olsun yeter. Diğer önemli bir konu ise bataryanın önde olması ve ön çekişli olması gerekiyor. Bana sadece ön taraf gerekiyor. Nedeni biraz uzun. Yardımcı olursanız sevinirim
  12. Lowhp

Yardım PC Kapalıyken usb'nin açık kalmasını istiyorum

Arkadaşlar merhaba. ASUS PRIME H410M-A anakartım var. Kablosuz cihazlarımın şarjı için pc kapalıyken portların açık olmasını istiyorum. Bu şekilde eve geldiğimde şarjı dolmuş olacak. Benim anakart bunu destekler mi?
  13. Lowhp

Öneri FPS Oyunları için kablosuz mouse önerisi

Arkadaşlar bende Glorious Model I Kablolu mouse'u vardı. Onu sattım şimdi kablosuz mouse almak istiyorum. RGB olması şart değil. Oyunlarda beni rahatsız etmeyecek, gecikme konusunda sıkıntı yaratmayacak bir mouse arıyorum.
  14. Lowhp

Yardım AJAZZ AK992 nasıl şarj ederim.

Arkadaşlar merhaba. Amazondan AJAZZ AK992 aldım. Elime ulaştı bugün ve çok beğendim. Ben bunu kablolu kullanmak istemiyorum ve bu yüzden o gönderilen kablonun ortalıkta gözükmesini istemiyorum. Sadece şarj etmek için kullanmak istiyorum. Dışarı çıktığımda falan şarja bırakıp çıkmak istiyorum...
  15. Lowhp

Öneri Gamepower Gasket Elite alınır mı?

Klavyem bozulduğu için yeni bir klavyeye ihtiyacım var. Önerir misiniz bu klavyeyi? ses tekerleği ve bilek desteği olan bişey almak istiyorum ama Gamepower Gasket Elite de hoşuma gitti. önerilere açığım. bütçe 3k 1707908174 Ayrıca eklemeyi unuttum Türkçe Q klavye istiyorum
  16. Lowhp

Yardım Red Switch Mekanik Klavye Önerisi

Arkadaşlar klavyemdeki A harfi basmamaya başladığı için yeni bir mekanik klavye almak istiyorum. Ses tekerleği olan bir mekanik klavye istiyorum. F/P bir ürün arıyorum. Kullanıp memnun olan varsa önerilere açığım. Fiyat 2-3k arası verebilirim
  17. Lowhp

Öneri Red switch klavye önerisi

Arkadaşlar merhaba. Philips spk8614 klayesi kullanıyorum. A harfi basmamaya başladı. Fiyat performans red switch önerir misiniz? ses tekerleği olsun mutlaka.
  18. Lowhp

Yardım Gümrükte çalışan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar Alibaba'dan manuel tekerlekli sandalye aldım. Şimdi İstanbul Yeni Havalimanı gümrüğüne gelmiş durumda. Ticaret Bakanlığının BKK104 maddesi uyarınca engellilerin kişisel kullanımı için aldığı araçlar gümrük vergisinden muaftır. Ben kargo şirketine bunu bildirdim sonuç bekliyorum fakat...
  19. Lowhp

Scooter ön çekişli mi?

Arkadaşlar merhaba. https://ty.gl/utcks4g5ic bu tür scooterlar ön çekişli mi yoksa arka çekişli mi? Diğer bir sorum ise bataryası nerede bunun?
  20. Lowhp

Öneri 5000 ₺'ye kadar monitör önerisi

Arkadaşlar merhaba. 5000 ₺ bütçem var. Fps oyunları için bir monitör istiyorum. Hz ne kadar yüksek olursa o kadar iyi. Dahili hoparlör ve kulaklık, mikrofon çıkışı olmasını istiyorum. fiyat performans önerirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
Top Bottom