Arama sonuçları: *

• Users: oaK´
  • Order by date
  1. oaK´

Bu yaştan sonra boşuna mı yazılım ile uğraşıyorum?

söndüyse zaten hiç bi şey yapamazsın veya kimse olamazsın hocam, söndüyse çalış bi yerde eve gelince de akşam haberlerini falan izlersin artık
  2. oaK´

Bu yaştan sonra boşuna mı yazılım ile uğraşıyorum?

17 18 yaşında ki çocuklar 70 yaşında ki dede gibi geç mi kaldım falan diyor ya acayip kuduruyorum biraz hevesiniz olsun aga gözünüzün feri mi söndü
  3. oaK´

Yazılım okumadan yazılımcı olmak

r10 u çok da şe yapmamak lazım bence kalitesi baya düşmüş
  4. oaK´

Bilgisayarımız 1. yılını tamamlıyor ve inanılmaz yavaşladı

belki duymadı, adam zaten destek almak için buraya yazıyor bilse neden buraya yazsın aga şaka gibisiniz ya
  5. oaK´

MİLLETVEKİLİ MAAŞINA 43.000 ₺ ZAM!

abi adamlar bu zor çalışma şartlarına göre iyi dayanıyor haklarıdır, burada gelipte haketmiyo falan demeyin şimdi kolay mı her gün gidipte önüne gelen her güzel fikire hayır basmak
  6. oaK´

SINIRSIZ BÜTÇE KLAVYE ÖNERİSİ

https://www.angrymiao.com/
  7. oaK´

Apple Pil Sağlığı Hızlı Düşüş Normal Mi

bence normal, bi videoda Maclerde pil devir sayısının 1000 iPhonelarda ise 500 olduğunu duydum, yani bu seviyeye geldiklerinde pil en fazla %80- 70 civarı performans veriyor ve artık değiştirmen gerekiyor
  8. oaK´

📢 BEDAVA GAİNER VERİYORUM 📢

çikolatalısı var mı abi IPSDJKFGPOKDFHOPDKGHSD :kekw:
  9. oaK´

Rampage Crack mi Yoksa Havite Gamenote Fuxi-H3 ümü tercih etmeliyim

valla mikrofonu kullanmıyorum ona bi şey demey,m, kablosuzda kötü ama onu biliyorum
  10. oaK´

Rampage Crack mi Yoksa Havite Gamenote Fuxi-H3 ümü tercih etmeliyim

crack kullanıyorum, oyun için güzel. Şarkı ve müzik dinlemek için asla tercih edilmez. Ekolayzır ayarlarını yapınca bi nebze kendine geliyor ve beni idare ediyor, elimden çıkartamadığım içinde kullanıyorum öyle. Şarjı bence iyi gidiyor ve kablosuz olması güzel bi artı
  11. oaK´

Amazon İade alacağım kartı iptal ettim

kayıtlı kartı değişsede iade harcamayı yaptığı karta geçer hocam, çünkü kayıtlı karta değil o kartın numarasına yollanıyo direkt faturadan çekiyolar
  12. oaK´

Proje ödevi hazırlamak için video tasarlama programı?

capcut kolaydır oradan yapabilirsin
  13. oaK´

iPhone12 kullaniyorum 15'e gecmeye deger mi?

yok yenilemek isterseniz diye dedim hocam 16 güzel duruyo çünkü
  14. oaK´

böyle bir kullanıcı modeli için ip12 gayet yeterli bence bataryanız kötü durumdaysa batarya değiştirip iphone 16yı bekleyebilirsiniz
  15. oaK´

Telefonda neler yapıyorsunuz hocam? ve pil sağlığınız nedir?
  16. oaK´

Cumhur İttifakında kriz çıkartacak ekonomi afişi!

niye trilyon yazmışlar malum partinin seçmeni genelde eski kafalı olduğu için falan mı
  17. oaK´

🔥İndirim Dark İkili Monitör Kolu TR 1599 TL Yurt Dışı 1485 TL

var ama çok pahalı ergatron gibi markalarda var 1712598487 bu arada gerçekten beleşe aldık üstüne para kazandık
  18. oaK´

Macbook air M2 35149 TL M3 39.234 TL

16gb ramli air m2 var dediğin işlerden daha ağır işler yapıyorum beni çok rahat götürüyor hocam m3 alabiliyosan m3 al ama 16 gb ram gerçekten şart, diğer türlü yetmiyor 8gb
  19. oaK´

Macbook Air M1 vs M2

lehimli değil hocam onu para koparmaya çalışan diğer üreticiler yapıyor. M çipin yapısı o şekilde olduğu için upgrade edilmiyor. Oyuncu bilgisayaryında neden lehimli ram koyuyolar onu çözemedim ama
  20. oaK´

Faydalı İndirim Paylaşan Üyelerimize HEDİYEMİZ VAR 🔥

2 ye katla ve bir sonrakine ver 😎
Top Bottom