Arama sonuçları: *

1. Emirhan Canbolat

ALİEXPRES rgb tv ile sekronize değil

tv nin ışığına göre etrafa anbiyans vermesini istiyorum fakat yapamadım bu ürünü kullanan var mı veya bu ürün oluyor mu ürün bu : https://tr.aliexpress.com/item/1005004802537704.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.213a3d12Um2r8g&gatewayAdapt=glo2tur yardımcı olursanız sevinirim
  2. Emirhan Canbolat

Laptopun ekran kartı kaç W ?

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CLP79D6F?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details ürün bu yardımcı olursanız sevinirim
  3. Emirhan Canbolat

30K bütçem var ( LAPTOP ) oyun bilgisayarı arıyorum yardımcı olucak var mı

link atarsanız sevinirim monster ve excalibur istemiyorum
  4. Emirhan Canbolat

Laptopumda HDD solotunu nasıl anlarım?

Merhaba öncelikle HP 14-BP030ng bu model laptopa sahibim içinnde 64 GB eMMC var bunun yerini SSD takmak istiyorum mümkün mü ? Bunu nasıl anlarım slotun olup olmadığını.
  5. Emirhan Canbolat

2 laptop arasında kaldım sizce hangisi daha iyi teknik açıdan

2. el bu laptoplar ona göre değerlendirin HP VİCTUS 16 İNTEL İ5 12500H RTX 3050 Tİ DDR5 LAPTOP İŞLEMCİ İNTEL İ5 12500 EKRAN KARTI RTX 3050 Tİ RAM 16GB DDR5 4800MHZ SABİT DİSK 512 GB M2 SSD EKRAN 1920X1080 144HZ 16.1 İNÇ HP Pavilion Gaming 15-dk2084nt (68N59EA) Notebook İ5 11. Nesil işlemci...
  6. Emirhan Canbolat

MSİ GM41 KABLOSUZ MOUSE

sizce değer mi fiyat - performans olarak https://www.hepsiburada.com/msi-gg-clutch-gm41-kablosuz-oyuncu-mouse-p-HBCV00000ARN3W?magaza=Hepsiburada
  7. Emirhan Canbolat

Ekran kartı önerisi istiyorum

İ3 1 veya 2. nesil anakarta en iyi hangi ekran kartı takılır ?
  8. Emirhan Canbolat

XDrive Toryum kullananlar yorumlarınızı alabilir miyim ?

Xdrive toryum modeli koltuğu aldım kullananlar yorum yapabilir mi ?
  9. Emirhan Canbolat

RYZEN 3 2200U Windows 11 destekliyor mu ?

Laptop işlemcisi bu windows 11 desteği varmı ?
  10. Emirhan Canbolat

İndirime giren telefonlar

Babama telefon alıcam indirime giren uygun fiyatlı çok pahalı olmayan güzel kullanışlı telefonu nerden bulabilirim yani inidirmli uygun fiyatlı telefon gelince nerden haberdar olabilirim ve şuan var ise önerir misiniz ?
  11. Emirhan Canbolat

Merhaba sorunum 2. el platformuyla alakalı yetkililer bakarsa sevinirim

İlk sorunum yanlış bir mesaj gönderdim bunu nerden silebilirim. ikinci sorunum süresi dolan ilanımı bir daha tekrar ilana nasıl abilirim.
  12. Emirhan Canbolat

Asus Tuf gaming laptop sıcaklık değerleri oyun performansı normal mi

Ryzen 5 3. nesil 8 GB RAM RX560 4 GB ekran kartı. Oyunlarda 70 ila 80 derece arasında olması normal mi? Valorant 100 FPS düşük ayar 70-80 derece arasında. ETS 2 80-90 derece arasinda multiplayer aşırı kalabalık yerlerde. Yarım saatlik FurMark sonucunda maksimum 85 derece gördü laptop.
  13. Emirhan Canbolat

Asus tuf gaming laptop furmark değerleri normal mi ?

2. el ASUS TUF Gaming laptop aldım. Yarım saatlik FurMark başlattım, 85 derece ile 90 derece arasında sıcaklığı oldu. Değerleri normal mi ? Özellikleri: Ryzen 5 3. nesil, RX 560X 4 GB ekran kartı
  14. Emirhan Canbolat

WD purple vs Seagate skyhawk

Bu 2 HDD arasında hangisini öneririsiniz 4TB olan modelini alacağım.
  15. Emirhan Canbolat

Letgo 2.EL Laptop İadesi

2.EL Laptop sattım. Alıcı bana hdmı girişinin çalışmadığını iade etmek isteğini söylüyor. İade almalı mıyım yasal yollara başvurabilir mi?
  16. Emirhan Canbolat

Kargo Kontrollü Teslim

Alıcı benden PTT den Kontrollü Teslim göndermemi istiyor kontrollü teslim nedir güvenilir mi
Top Bottom