Arama sonuçları: *

1. Lumiere

Öneri Ekran kartı fan hız ayarı

Ekran kartım rx 570 4 gb manuel ayarlarında 3000 rpm'e kadar ulaşıyor 60 derece iken sizce ayarlarla bunu azaltmalı mıyım yoksa manuelde bırakmalı mıyım bildiğim kadarıyla 60 derece yüksek değil ama nedense 3000 rpm oluyor elektrikli süpürge gibi ses çıkarıyor
  2. Lumiere

Öneri Bu iki klavyeden hangisi ?

https://www.hepsiburada.com/james-donkey-610s-rainbow-aydinlatmali-black-brown-switch-ingilizce-q-oyuncu-mekanik-klavye-p-HBV00000P3KOE https://www.trendyol.com/rampage/kb-r81-red-switch-gokkusagi-ledli-rgb-seritli-metal-yuzey-mekanik-gaming-oyuncu-klavye-p-32884509 Bu iki klavyeden hangisi...
  3. Lumiere

İnceleme James Donkey 610s Mekanik klavye incelemesi (Red Switch)

Gayet güzel bir inceleme alma kararı verdim teşekkürler.
  4. Lumiere

Evde spor için öneriler

Çok fazla olumsuz yorumu var yine de teşekkür ederim önerin için.
  5. Lumiere

Evde spor için öneriler

Sporun iyisi salonda olur tabi ama salonlar kapalı açık olduğu zamanlarda ise 20 yaşın altında olduğum için toplu taşıma kullanamıyorum bir süre idare edecek evde spor için alet edevat önerebilir misiniz direnç bandı seti veya halter seti onun gibi bir şeyler forman düşmemek için
  6. Lumiere

Türkiye'de din dersi adından neden sadece İslam anlatılıyor?

Belirli işlemlerle din dersinin sorumluluğundan kurtulabiliyorsun rahatsız olduysan çok uzatılacak bir konu değil bence.
  7. Lumiere

Black switch klavye önerisi

250 lira civarında eğer varsa siyah switch bulunan klavye önerebilir misiniz 250 çok az yok diyorsanız 300 350de olur.
  8. Lumiere

1650s İle Mining Yapılır mı?

Bir sürü kart olunca yapacağı mining de artar.
  9. Lumiere

1650s İle Mining Yapılır mı?

Tek ekran kartın varsa önermem ömrünü kısaltabilir, ama yapılır
  10. Lumiere

DUOYLA ÜCRETSİZ OYUN TAVSİYESİ

apex legends 3 kişi oynanıyor 2 kişilik modu da var, ek olarak sea of thieves ücretli ama verdiğiniz paraya değer
  11. Lumiere

Öneri GAMENOTE H2016D VS REDRAGON H120 ARES KULAKLIK

sanal 7.1 kullanıyorum ben ona göre yazdım.
  12. Lumiere

Yerel disk bölme c/d

Ben zamanında ayırdım daha sonra birleştirmek için çok uğraştırmadı depolama ayarlarından biraz kurcalayarak buldum ama yine de bana sorarsan gereksiz.
  13. Lumiere

Okuma İsteğim gitti.

Belirsizlik berbat bir duygu ben kararsız biri olarak çok iyi bilirim ama belli bir yerden sonra düşünmek insanı çok yorar istediğin yola koyul çalış eğer sevdiğin şeyi yapıyorsan o şeyde kötü olman çok zordur ben böyle inanıyorum.
  14. Lumiere

Öneri GAMENOTE H2016D VS REDRAGON H120 ARES KULAKLIK

eğer ses kasmak amacında 7.1 almanı şiddetle tavsiye ederim biraz daha tuzlu ama kesinlikle değiyor ben şu an rampage rgw9 kullanıyorum bundan önce her yerde alabileceğin 7.1 bulunmayan mikrofonu kötü kulaklık kullanıyordum 7.1 geçince çok aşırı fazla değişim oluyor net bir şekilde...
  15. Lumiere

Okuma İsteğim gitti.

Bir amacın olması lazım bende ortaokulda tamamen amaçsız okuyordum ancak lisede bölüm seçtikten sonra bir amaç belirleyebildim benim amacım yurt dışında çevirmenlik veya yurt dışında dil öğretmenliği iyi olduğun yerden seçmeni tavsiye ederim ben matematik konusunda her zaman zayıftım hala...
  16. Lumiere

İşlemci Sıcaklığı Neden Çok Düşük?

Bir sıkıntı olmaz soğuk olmasından aksine sevinmen lazım.
  17. Lumiere

Rampage KB-R81 mi yoksa Gamepower Warlock mu ?

350 lira ama red switch mümkünse.
  18. Lumiere

Gamenote KB435L vs GamePower Warlock Compact Karşılaştırması!

Güzel karşılaştırma warlock compact almayı düşünüyorum daha önce sadece membran klavye kullanan birisiyim mekanik klavye tecrübesi olmayan birisi alırsa yay hissinden rahatsız olur mu diye sormak istiyorum
  19. Lumiere

Rampage KB-R81 mi yoksa Gamepower Warlock mu ?

Bu iki klavye arasından hangisini almamı önerirsiniz warlock hakkında yay sesi basmayan tuşlar diye şikayet duydum aslında küçük numpad olmayan klavyeler daha çok iyi olurdu o yüzden arada kaldım birde bunlara benzer klavye önerebilirseniz sevinirim alternatif olarak red switch fiyatları yakın...
  20. Lumiere

Mekanik klavye önerisi 250-350 lira bütçe

kumara modeli çoğu yerde stokta yok stokta olanlar 500 TL
Top Bottom