Arama sonuçları: *

• Users: Eren045
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Pc de kullandığım pp yi nası telefona uygun hale getiririm

Bilgisayarda bu pp yi kullanıyorum. Aynısını telefonuma uyarlamak istiyorum fakat pp kücülüyor. Telefonum icin nasıl ayarlayabilirim. Telefon çözünürlüğü 1080x2400
  2. E

Windows 11 wifi gozukmuyor

Sabah bilgisayari actim normalde acmadan wifiye baglanirdi bu sefer baglanmadi. Wifi kismini actigimda ise bluetooth kismi var arama yerine internet yazfigimda ise ucak modu aciliyor
  3. E

Yardım W11 pc de yazıcı algılanmıyor

W11 işletim sistemi ile kullandığım bir laptop um var. Okuldan verilen ödevler vb icin yazıcı kullanıyorum fakat yazıcıyı algılayamıyorum. Yazıcının driverını indirdim kurdum fakat yazıcı cihaz ekle kısmından yazıcıyı göremiyorum Belki yanlış yere bakıyorumdur konu hakkında bilginiz varsa...
  4. E

Hangi mouse'u almalıyım mc ve cs icin

Arkadaşım mouse alıcak ikisi arasında kaldı hangisini tercih etmeli minecraft ve cs oynuyor https://www.trendyol.com/rampage/smx-g72-greedy-drag-click-8-tuslu-rgb-ledli-makrolu-7200dpi-gaming-oyuncu-mouse-p-36753210?boutiqueId=601673&merchantId=122759...
  5. E

Laptop ekran titriyor

Yeni bilgisayar aldım ve arada bir ekran titriyor. Sorunu nasıl çözerim? Aldığım Laptop : https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ip-gaming-3-11-nesil-core-i5-11300h-8gb-512gb-ssd-15-6-gtx1650-4gb-w11.html#
  6. E

Hangi laptop u secmeliyim

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-5-core-i5-1135g7-2-4ghz-8gb-512gb-ssd-14-mx450-2gb-w10.html https://www.vatanbilgisayar.com/dell-vostro-15-3500-core-i5-1135g7-2-4ghz-8gb-ram-256gb-ssd-15-6-mx330-2gb-w10.html hangisi ve neden? Daha iyi bir öneriniz var mı?
  7. E

İşlenmeyen konudan sorumlu olmak. yardım

Okulda ortak sınav yapılıyor, 1 2 sınıf fazladan konu işlediler kalan sınıflar ,bizde onların içindeyiz, o konuyu işlemedik hoca o konuyu anlatmadı yazdırmadı kendiniz arastırın öğrenin gelin dedi ve sınavdan bu konuda sorumlusunuz dedi. Şimdi konuyu işlemediğimiz icin hocaya itiraz ettik ama...
  8. E

Tarih Edebiyat Coğrafya için konu anlatımlı kitap önerisi

10. sınıfım ve fazla yayın bilgim yok bu 3 ders için konu anlatımlı orta zorlukta kitap önerebilir misiniz? Ama lütfen konu anlatımı olsun
  9. E

Okulda UNO oynadığımız için 1000 soru ceza yedik

Son 2 dersimiz boştu ve çıkmamıza izin vermediler. Bizde arkadaslarla uno oynamaya basladık 6 kisiyiz kendi aramızda uno oynuyoruz bi kaç kişi bizi izliyor diğerleri sohbet ediyor ya da telefonla oynuyor müdür yardımcısı sınıfa girdi ve uno kartlarını aldı bide 1000 soruluk ceza verdi. 1Haftada...
  10. E

Yardım Samsung A32 Kamera Dokunmatik internet bağlanma sorunu⁹

Yaklaşık 1 ay önce a32 5g aldım. Telefonda kamerayı actığımda kameranın olduğu yer simsiyah oluyor ve yeniden başlattığımda bu sorun cözülüyor. Ara sıra bi uygulamaya girerken telefon aniden donuyor ve 10 dk boyunca dokunmatik ve ses acma ve kapatma tuşlari calışmıyor. Belli bir süre gectikten...
  11. E

Yardım Samsung a32 kamera acılmıyor ve telefon donuyor

1- 1 Ay önce samsung a32 aldım bazen kamerayı acmaya calısırken kamera ekranı simsiyah oluyor ve acılmıyor kameranın önünde de bişey yok yeniden başlatınca sorun düzeliyor. 2- Ve bazen telefon şarjı dolduktan sonra şarjdan cıkarıyorum ve telefon donuyor ekran hep acık ve ekrana basamıyorum...
  12. E

Yardım Telefon usb interneti vs wireless Acil yardım pls

3 aydan beri telefonu usb ile pc ye bağlıyıp öyle intermet sağlıyorum ve oyunlarda aşırı pingim oluyor ama oynanmıycak seviyede değil normal pingler 20-50 arası iken ben 70-150 arası değişen ping alıyorum. Wireless alırsam ping im düşer mi bide nasıl wireless almam lazım hani usb var 1 antenli...
  13. E

cs 1.6 da World Model Is Null Hatası akşam mac var yardım

oyuna giriyorum csgomod sw sine giriyorum 30sn sonra atıyor sorunu nasıl çözeceğim ? 1629121613 Public sw lerinde de atıyor oyunu 2 defa sil yükle yaptım akşam maç var hatayı düzeltmem lazım lütfen yardım
  14. E

Yardım EPEY deki telefon karşılaştırma neye göre yapılıyor

Bundan 1 ay önçe konu açmıştım 3k ya hangi telefonu almalıyım diye o arkadaşlarla samsung m31s diye karar vermiştim 1 ay sonra fiyatların arttığını gördüm 2900 den 3700 e kadar çıkmıştı hatta hepsiburada da 3850tl olmuş, Babam da 3800tl ye daha iyi işlemçili telefon alalım dedi (işlemcinin...
  15. E

Redmi note 9 pro vs Redmi note 10

Çok arada kaldım. Lütfen yardım. Aralarında 400tl fark var.
  16. E

Çözüldü✓ R3 4300ge'ye darboğaz yapmayacak ekran kartı neler?

R3 4300 GE hangi ekran kartını besleyebilir darboğaz olmadan yani diyelim şuan bir apu sistem aldım içinde r3 4300ge var ileride fyatlar normale döndüğünde hangi kartı takabilirim mesela 1660 super takabilir miyim?
  17. E

kulaklık+mouse+klavye max 500tl

kuzenim için soruyorum mouse ve klavyede rgb olsun dedi kulaklık da olmasa da olur fiyatı düşük performansı yüksek ekipmanlar önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürer
  18. E

Çözüldü✓ wireless taktığımda mavi ekran geliyor

Babam bana Airties diye bir wireless verdi bu wireless 1gün çalışıyor 2 3 gün çalışmıyor yani ağı algılamıyor evde kullanmadığım hangi ağlar varsa onları görüyor bugün bilgisayarı açtığımda direk mavi ekran gösterdi güç tuşundan kapatıp tekrar actım tekrar mavi ekran geldi bende wireless...
  19. E

Sınavlar İptal Oluyor

https://www.meb.gov.tr/basin-aciklamasi/haber/23188/tr
  20. E

3000 TL bütcem var samsung alınır mı?

2 ay içinde telefon alacağım ben samsung m31s almayı düşünüyorum almayı düşünme nedenlerim 128gb depolama alanı FHD Super amoled ekran 6000 mAh pil gücü 6gb ram genellikle oyun oynuyorum alınır mı ? sizin önerdiğiniz telefonlar neler? şimdiden mesajlarınız için teşekkürler
Top Bottom