Arama sonuçları: *

• Users: Nagual
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

İnternet Kopma Sorunu Oyun Oynarken

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır mağdurum oyun oynarken internetim kopuyo 3 5 saniye sonra geri geliyor İnternet Türknet kullanıyordum değiştirdim Gibirnet geçtim yine aynı sorun var internet yazan çoğu şeyi denedim Kabloda mı yoksa direkde mi pc de mi sorun var anlamadım ? Yardımcı olursanız...
  2. N

Bilgisayarı satacam ne kadar eder

AMD RYZEN 5 3600 MPK 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nmİşlemci ASUS PRIME B450M-K II INTEL AMD ASUS DUAL Radeon RX 5600 XT EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram SANDİSK SDSSDH3N-500G-G25 NVME 500GB Sharkoon TG5 PRO RGB ATX KASA...
  3. N

SATA SSd mi Yoksa M.2 Ssd mi ?

Arkadaşlar 500 gb m.2 ssd var ama hafıza yetmıyor bana 1 tb m.2 ssd mı alsam Veya 500 - 1 tb ssd mi alsam ASUS PRIME B450M-K II INTEL AMD Ana kart modelim bu hangi ssd veya hangi m.2 alacaksam buna göre uyumlu olup olmayacagına karar verir misiniz ? Hepinize Teşekkür Ederim
  4. N

Keneetic Extra 2111 Modem

Arkadaslar Keneetic modem kullanıyorum bu modem ben kendı odama kurdum ama aşagıdakı oda cekmıyor nasıl yaparız bu durumu mesh olayı nedır bunu nasıl yapıyoz
  5. N

kulaklık sorunu yardım

cs go da ve steam seslı sohbette sesım neden kesiliyorn steamı silip yükledim birçözüm bulamadım format attım düzelmedi
  6. N

Çözüldü✓ sinerji Virtuoz pc nasıl alınır mı

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-virtuoz-ryzen-5-5500-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-41093
  7. N

Çözüldü✓ 11000 TL Bütçeye Sistem Toplama

Arkadaşlar Hazır Sistem lazım cs go valo fps tarzı oyunlar için
  8. N

Çözüldü✓ Hangi Ekran kartı alınır Bu sisteme

Arkadaşlar bu sisteme uygun ekran kartı önerisi olan var mı Gainward NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Ghost NE6166T018J9-1160L 6 GB GDDR6 veya bunu alsam nasıl olur!????
  9. N

Çözüldü✓ Siyah Ekran Hatası Alıyorum....

Hayırlı akşamlar Arkadaşlar benim siyah ekran hatası alıyorum twitter ve bazende youtubede bır şeyler izlediğimde baktığımda siyah ekran gelıyor görev yönetici veya monitör kapatıp açtığımda düzeliyor oyun oynarken film izlerken olmuyor.. Ekran kartı driverler güncel
  10. N

Çözüldü✓ Arkadaşlar Dosya İndirince Açılmıyor

1655668388 Arkadaşlar indirdim dosylar beyaz renkde oluyor açılmıyor ? 7 zip winrar sildim terkar yükledim düzelmedi ?
  11. N

Çözüldü✓ Harddisk önerisi olan var mı ?

Beyler harddisk alacam hangı model marka alam ? Bide alırken nelere dikkat etmeliyim ? 1 tb yeterli.. Bütçe 0 - 700 max arası
  12. N

Ösym Sınav Başvurusu

Selamün Aleyküm Arkadaşlar ben yks sınavına girecem ama başvuru nasıl yapılır Ben meslek lisesi mezunuyum 4 yıllık bölüm istiyorum Sebebi ise ben özel sektörde çalısıyorum maaş + katkı getiriyor 4 yıllık diploması olanlara Şimdi ben sınava başvuru yaparken hem Tyt ve Ayt şeçeneklerını...
  13. N

Çözüldü✓ Kulak içi Kulaklık Hangisi Almalıyım

Selamun Aleyküm Arkadaşlar bunlardan hangı almayalım ? Farklı Marka olabılır https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000POHQ6,HBV00000K41EM,HBV00000WGFD4
  14. N

Çözüldü✓ Kulaklık Önerileri Neler (Oyun Cs go Valo Dc ) Kullanılacak

Bütçe 500 TL +/- 50 olabilir Selamün Aleyküm Beyler Çok Fazla Kulaklık Soran Arkadaşlar Var Bunlardan Biriside Benim Yardımcı Olsanız Size Zahmet Ve Kulaklık arayan arkadaşlar belkı faydamız dokunur.. Benim Aklımda Gamepower Warlodk ve Rampage Pulsar Var Alınır mı ? 500 TL hangi...
  15. N

Çözüldü✓ mouse Önerisi Logitech

Selamün aleyküm Logitech mouse alacam ama g102 prodigy ile lightsync arasındaki fark ne Gecen hafta trend yoldan aldım g102 prodigy ama firma lightsync göndermiş Lightsync kullanılır mı veya logitech marka mouse önerisi var mı Trendyol olursa cok iyi olur
  16. N

Çözüldü✓ Logitech mouse Önerisi.. ?

Arkadaşlar mouse alacam orta düzey olacak şekılde cok pahalı olmayacak Logitech marka mouse önerisi olan var mı ? İnternet cafe takıldıgım zamanlarda cafede Logitech G102 Pro mausları vardı G102 Pro Sizce nasıl alınır mı ? Farklı önerisiniz varsa alırım Teşekkürler yorum yapan ve yardımcı...
  17. N

Çözüldü✓ Klavye Kendi kendine cıkarıp takılıyor

Selamün aleyküm Arkadaşlar klavye kendi kendine cıkarılıp takılıyor Klavye markası rampage km-rx9
  18. N

Çözüldü✓ Arkadaşlar Masaüstü pc hoparlör nasıl müzik dinlerim

Selamün Aleyküm Arkadaşlar hoparlör aldım. Durum şu ben bu hoparlör müzik filn dinlemek ıcın aldım oyun ıcın kulaklıgım var ama kulaklıgı taktıgımda hoparlör den ses gelmıyor ya hoparlör cıkarmam lazım yada kulaklıgı ama ıkısınde aynı anda kullanmak ıstıyorum oyuna gırdıgımde kulaklık...
  19. N

Çözüldü✓ Bu kasa nın fıyatı ne kadar eder

AMD RYZEN 5 3600 MPK 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nmİşlemci ASUS PRIME B450M-K II INTEL AMD ASUS DUAL Radeon RX 5600 XT EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram SANDİSK SDSSDH3N-500G-G25 NVME 500GB Sharkoon TG5 PRO RGB ATX KASA...
  20. N

Masaüstü pc hoparlör önerisi

Selamün Aleyküm Arkadaşlar hoparlör alacam ama hangisi iyi karar veremedım ve bılgım yok Film müzik tarz için arıyorum Kulaklığım var ama rahat edemiyorum Yardımcı olan teşekkürler
Top Bottom