Arama sonuçları: *

• Users: Efez
  • Order by date
  1. E

Valorantta hesabıma giren bilmediğim biri yüzünden kalıcı uzaklaştırma aldım

Bu arada 1-2 gün önce hesabı geri alabildim hesabın benim olduğunu kanıtladım ve son maçı oynayanın ben olmadığımı anlattığım bir mesaj atmıştım daha sonra geri dönüş olarak bu işlemin tek seferlik bir işlem olduğunu belirterek süresiz uzaklaştırmayı hesaptan kaldırdılar.
  2. E

Anladım teşekkür ederim küfür vs. Hişbirşey yok. Sorun bilmediğim birisi bir şekilde hesabımda oynayıp muhtemelen hile yaparak hesabı banlatmış bir önceki gece de para yatırıp RGX vandal almıştım şansıma oynayamadım bile 😅. Umarım hesabı da geri verirler.
  3. E

Selamlar, 19 mart günü son maçımı atıp çıkmıştım diğer günün akşamı girdiğimde ise 3. partiden kalıcı uzaklaştırma aldığımı gördüm ama pc'de hiçbir hile uygulaması hatta tracker vs. dahi yok. Daha sonra başka bir hesaptan ban yiyen hesabımın kariyer geçmişine baktığımda ise son oyunumdan sonra...
  4. E

Öneri Bu 3 (AOC-Gamebooster-Aryond) monitörden hangisini almalıyım ?

Tamamdır teşekkür ederim AOC'yi düşüneceğim benim bildiğim kadarıyla da kaliteli bir marka ama yine de sormak istedim.
  5. E

Öneri Bu 3 (AOC-Gamebooster-Aryond) monitörden hangisini almalıyım ?

Sizce hangisini almalıyım ? Fiyatına değer mi? AOC C27G2ZU/BK 27" 0.5 MS 240 Hz 2xHDMI+DP Full HD Curved LED Monitör...
  6. E

570 le 144hz gidermi

iyi olur ayarları 100 fps + alacak şekilde ayarlarsan güzel şekilde oynarsın
  7. E

Sizce Hangi Monitör ?

bencede gampower yeterli msi marka olduğu için bence birazda markadan kazanıyor ürünleri düğerlerine göre hep bi tık üstte
  8. E

Öneri 1ms 144hz curved monitör tavsiyesi

valla sen bilirsin ben olsam biriktirirdim birazdaha aoc fln alırıdm hem dış görünüş iyi olurdu hem performans
  9. E

RX 5500 XT İçin İşlemci Seçimi

peki teşekkürler
  10. E

RX 5500 XT İçin İşlemci Seçimi

rx 5500 xt ve yanına ilk önce b450m s2h alsam. bi zaman i3 8100 takılı kalsa daha sonra işlemciyi r5 1600 olarak değiştirsem nasıl olur sizce i3 8100 ile rx 5500 xt nin performansı nasıl olur ?
  11. E

gamimg için alıyosun sanırım bence birazdaha koyabilirsen birazdaha koyup 25 - 27' al oyun için bayaa iyi olur https://www.n11.com/urun/rampage-rm-365-27-1-ms-165-hz-freesync-technology-curved-oyuncu-monitor-1070494?magaza=tahaelektronik...
  12. E

bide görünüme takıntısı olan için daha zor
  13. E

1300 TL ye 144hz 1ms monitör bulmak bayaa zor bu dönemde bide
  14. E

Yardım Ekran Kartı FreeSync Desteği

ben bazı kartlar ikisinide detekliyor diye duymuştum
  15. E

bazı ekran kartları ikisinide destekliyor ama monitörler ikisinden biri diye biliyorum.
  16. E

bu ram alınır mı? veya başka bir ram tavsiye edermisiniz

https://www.qp.com.tr/adata/xpg-spectrix-d60g-16gb-2x8-3000mhz-ddr4-cl16-rgb-tungsten-gri-ram...
  17. E

nasıl yani freesync varsa sadece freesync destekler gsync olmaz bi monitöre
  18. E

Öneri Ryzen 5 1600 12nm ile XFX rx 590 8gb dar boğaz yapar mı ?

süper olur ben rx 5500 xt almayı düşünüyorum bu yaza işlemci olarakda r5 1600 yanına
  19. E

bazıları ikisinide destekliyor.
  20. E

PC tam alacakken babam vazgeçti :(

bende pc geliştirmek için izin istiyorum parada var biriktirmiştim dersleri yükseltirsem olurmu diyom babam halaa bakarız diyo ya bu yaza inşallah sonuna kadar çalışcam derslere inşallah çalıştıklarım aklımda kalır da iyi bi not getiririm. sonrada hayır diyemez heralde.
Top Bottom