Arama sonuçları: *

1. metinmeteyilmaz

HANGİ KLİMA MANTIKLI?

Gönül ister bu markaları almak ama inan öyle bir bütçe yok.
  2. metinmeteyilmaz

HANGİ KLİMA MANTIKLI?

Merhaba, 12000 btu bir klima alacağım. Vestel ile Airfel arasında kaldım. Sizce hangisi mantıklı? https://www.hepsiburada.com/vestel-flora-doga-inverter-122-12000-btu-wifi-klima-p-HBV000018TKUW https://www.hepsiburada.com/airfel-ltxm35n-12000-btu-r32-gaz-a-enerji-inverter-klima-p-hbcv00002ikctf
  3. metinmeteyilmaz

12GB RTX4000 vs 12GB RTX 4000 Ada

Merhaba, 12GB RTX4000 vs 12GB RTX 4000 Ada, arasındaki fark nedir? Workstation notebook (solidworks çalışmak için) almak istiyorum fakat aralarındaki fark tam olarak nedir bilemedim.
  4. metinmeteyilmaz

Kulaklık Standı Tavsiyesi.

Alt tabla kısmı 100x100 mm olacak ve hafiften bir ağırlığı olacağı için sorun olmayacaktır. Yukarı çıkan parça (boru) içi boş olmayacak.
  5. metinmeteyilmaz

Kulaklık Standı Tavsiyesi.

Merhabalar, Böyle çizim yaptım ve üretimini yapmayı düşünüyorum. Siz olsanız alır mıydınız?
  6. metinmeteyilmaz

HANGİ KLİMAYI ALMALIYIM?

Hocam güncelledim tek tek link bıraktım. Kocaeli'de oturuyorum.
  7. metinmeteyilmaz

HANGİ KLİMAYI ALMALIYIM?

Merhabalar, Akakçe'de fiyatını takip ettiğim bir listem var. Oturma odam 20 m² ve diğer odalara da hafiften hava akışı olsun istiyorum. Sizce hangi klimayı almalıyım? 1- https://www.akakce.com/klima/en-ucuz-airfel-ltxn35u-a-12000-btu-inverter-duvar-tipi-fiyati,6421495.html 2-...
  8. metinmeteyilmaz

SİZCE BU OYUNLAR ALINIR MI?

Steam'den aldığım gibi oluyor dimi oradan da alınca? Ömür boyu kullanım hakkı.
  9. metinmeteyilmaz

O site pek güvenilir gelmedi. Ayrıca kontrol ettiğimde 146 TL olarak gözüküyor.
  10. metinmeteyilmaz

Merhaba, Sizce bu oyunlar alınır mı? Cyberpunk 2077 : 499,50 > 249,50 TL God of War : 329,00 > 197,40 TL F1® 22 : 599,99 > 95,99 TL Metro Exodus : 187 > 46,75 TL
  11. metinmeteyilmaz

Steam bahar indirimi nde tavsiye oyunlar

Bütçe sorunum yok. Ama direksiyon setim yok.
  12. metinmeteyilmaz

Steam bahar indirimi nde tavsiye oyunlar

Merhaba, Steam bahar indirimi nde tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı?
  13. metinmeteyilmaz

BABAM İÇİN İŞ BİLGİSAYARI PROBLEMİ ?

Hocam bir IT Uzmanı olarak şunu söyleyebilirim, iş için Dell Vostro serisi uygundur.
  14. metinmeteyilmaz

TÜRK TELEKOM FİBER MODEME ROUTER BAĞLAMA

Merhaba, Türk Telekom 'un vermiş olduğu Fiber (Vestel) modem evimde farklı bir oda da kurulu ve diğer odalarda pek iyi çekmiyor. Bundan dolayı router almak istiyorum. Hangisi en doğrusu olur ve nasıl bir yol izlemek gerekir?
  15. metinmeteyilmaz

Kulakliktan Başkalarinin Sesi̇ Ekolu Geli̇yor

Merhabalar, Asus Tuf Gaming H3 kulaklığımdan herkesin sesi derinden ve ekolu geliyor. Bununla karşılaşan oldu mu? Yada önerisi olan var mı?
  16. metinmeteyilmaz

STEAM $ DOLAR KUR ARTIŞI

Merhaba, Steam 1.8 olan kuru 10 olarak düzenledi ve bununla birlikte fiyat artışı oldu, olmaya devam edecek. Yaptığım bir liste var sizce nasıl?
  17. metinmeteyilmaz

monitör ışık çubuğu ve diğer öneriler

1-Merhabalar, monitör ışık çubuğu önerisi olan var mı? xiaomi satıyor (linki ekledim) fakat şuan ki fiyatı 1.109 TL ve bu fiyata değer mi? F/P ürünü var mı farklı marka merak ettim. 2-Dekor ve kulaklık asmak için ikea'dan bir ürün buldum bunun için de alternatif varsa lütfen yorum yazınız...
  18. metinmeteyilmaz

PCKOLİK PCHOCASI HERO

Tüm kurulumları yaptım cihaz çalışıyor. Ama işte uğraşmak gerekir mi bilemedim..
  19. metinmeteyilmaz

PCKOLİK PCHOCASI HERO

Test ettiklerini biliyorum fakat genelde jelatini üzerinde oluyor diye biliyorum.
Top Bottom