Arama sonuçları: *

1. F

Steam need to be online to update hatası YARDIM

dünden beri bu hatayı alıyorum ne yaptıysam düzelmedi. internette bulduğum bütün çözümleri denedim steami komple kaldırıp kurdum ama işe yaramadı bi çözüm önerisi olan varsa lütfen paylaşsın. internetimde hiç bi sıkıntı yok ve bilgisayarda da herhangi bi virüs olmadığına %100 eminim
  2. F

Steam'e Giriş Yapamıyorum

qr kod fotodaki gibi hiç netleşmiyo zaten full bulanık o yüzden olmuyo. normal giriş bilgilerini girince aynı şekil giriş yapın üzerinde bi yuvarlak dönmeye başlıyo. anlayamadım sıkıntı ne 1692603245 ığdırda :)
  3. F

ne demek knk. bizim buralarda hava 40 derece nerdeyse her allahın günü insan eriyo pc napsın :D
  4. F

knk bende ilk benim pc yi aldığımda rdr2 yi alıp oynamıştım bendeki de rx 6650 xt. dediğin gibi yt da testlere baktığımda sıcaklıklar 70 ken bende 80 e kadar bile çıkıyodu. o zaman videonun altına yorum atmıştım durumu kanalın sahibi altına testlerde fan değerlerini en üste çektiğini yazmıştı...
  5. F

tabi biliyosam yardımcı olurum konu neydi
  6. F

eyw knk cevabın için teşekkürler
  7. F

ya ben de onu düşündüm ama bi kaç arkadaşa sordum onlarda bizde bi sıkıntı yok diyince dedim acaba bi bende mi sıkıntı oldu . sence akşama fln düzelirmi çünkü daha sabah 12 de girmeye çalışırken bile sıkıntı vardı
  8. F

merhaba bugün steame girmeye çalışınca oturum açılıyo kısmında kaldı ne kadar beklediysem de açılmadı. kaldırıp tekrardan 0 dan kurdum ama bu seferde giriş bilgilerimi girdiğimi zaman hiç bişey olmuyo ne hata veriyor ne de başka bişey. ilk başta steamapps ve steam exe dışındaki dosyaları...
  9. F

Rx 6650 XT sıcaklık değerleri kaç derece olmalı?

merhaba rx 6650 xt kullanıyorum ve ekran kartı boştayken 50 55 derece arasında takılıyo oyundaysa 70 civarında dolaşıyo. oyun tarafı normalde hiç bi iş yapmıyoken 50 55 derece olması fazla gibi geldi. sıcaklık değerlerini bilen birisi varsa her iki durum içinde hangi derece aralıkları normal...
  10. F

Çözüldü✓ Parçayı takamadım YARDIM

yeni pc aldım zaten hazir halde geldi gpu haric ama karti taktiktan sonra bunu takamadim. Hem bu parcanin adini hem de nasil takcagimi soyler misiniz? Parca bi turlu yerine oturmadi
  11. F

geforce now paket alamıyorum !!

peki şey diycem ben dün akşam bi deniyim diye bedava olan paketi almıştım ondan kaynaklı olabilirmi acaba çünkü buna en erken ön kayıt yapanlardandım ben ? 1615820995 sağolun bilgi için
  12. F

yani şimdi ben ne ne zaman paket alabilirm peki ?
  13. F

bildiğiniz üzere bugün geforce now tr de açıldı ancak garip bi şekilde paket alamıyorum bu hata önüme çıkıyo. anlamadığım şey ön kayıt olması . artık herkese açık değil mi gefore now e o ozmn ben neden hala bekliyorum. bilen biri varsa yanıtlayabilir mi ?
  14. F

5000 Tl'ye monitörlü PC tavsiyesi

Monitör tavsiyeleriniz için teşekkürler. zaten singleplayer takılmayı seven birisi olduğum için çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Peki cpu , gpu ve anakart olarak ne tavsiye edersiniz ?
  15. F

5000 Tl'ye monitörlü PC tavsiyesi

Geliştirmeye uygun bi monitörlü pc toplamak istiyorum. Sonraki aylarda elime para geçeceği için ve 2. el satmakta sıkıntı çekmeyeceğim için olabildiğince geliştirmeye uygun bi pc önerebilir misiniz?(klavye mouse vb. şeyler var hazır olarak)
Top Bottom