Arama sonuçları: *

• Users: superpv2
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

RGB FAN TAKACAK YER YOK NZXT KASA H5 FLOW 2023

Merhaba, H5 flow kasa aldım almaz olaydım. Kasanın fanları vs çalışıyor ancak rgbler çalışmıyor. İçinden RGB kontrolcü gelmedi. Sadece resimdeki şekilde rgb 3 pinli dişi girişi var. Anakartta böyle bir giriş yok diye, 3 pin dişi girişi 4 pin dişiye çevirici aldım ancak çeviricinin erkek kısmı 3...
  2. S

17-18 bin bütçe ile ekran kartsız kasa ddr4 ddr5

Arkadaşlar merhaba, 17-18 bin bütçe ile ekran kartı olmadan (grafik kartlı işlemcide gerekmiyor hali hazırda ekran kartım var), bir sistem toplamak istiyorum. Benim için kasanın ve bileşenlerin sessiz çalışması çok önemli. i5 12600k gibi ya da r7 5700-5800x gibi işlemcilerde sıvı soğutma ya da...
  3. S

Maximum 4000TL Kasa+ PSU önerisi

Arkadaşlar merhaba, minimum 750watt psulu bir kasa istiyorum. Fanları sessiz çalışan ve psusu iyi olan. İkisi ayrı ayrı da olur, tek şekilde psulu kasada olur öneri yaparasnız çok sevinirim. Sharkoon goldlar var ama iyi yorum yok çok, gerçi herkes her şeye bir laf buluyor ama sizin de...
  4. S

15 k ekran kartsız sistem

Beyler iyi forumlar, 15 kya kadar ekran kartı olmadan (3070ti var hali hazırda)(onada yükseltme yapabilirim) Fanları Sessiz çalışan şyi bir kasa ve diğer bilenşenlerin olduğu, ddr5 olursa süper olur ddr4 önerirsenizde olur. Sıvı soğutma öneriside olabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. S

Rx 6600 görüntü takılması

Merhaba arkadaşlar, Sistem özellikleri İ5 10400f B460 msı anakart 2666mhz cl16 kingston 2x8 gb ram A2000 512 gb m2ssd Toshiba ssd Asus 144 hz 24 ips monitör Rampage 750 watt psu Arkadaşlar sistemim bu, Normalde 1650 super kullanmaktaydım bu sisteme ancak yeni bir Asus Rx 6600 dual oc ekran...
  6. S

Warzone Caldera Fps Drop

Arkadaşlar daha önce warzoneyi 1650 super ile oynuyordum ve warzone caldera mapinde herhangi bir sıkıntı olmadan 70-80 fps aralığında oynuyordum. Sistemi yükseltmek istedim ve rx 6600 aldım. Şu anda warzone ultra ayarlarda 1080p de 120-130 fps oynuyorum. Ancak Caldera Mapinde neredeyse dakikada...
  7. S

Televizyon önerisi 5-7 k

5-7 bin TL arasında görüntü kalitesi iyi uzun yıllar sorun çıkartmayacak ve boyutuda büyük olması kaydıyla televizyon önerirseniz çok sevinirim önerinizin neden olduğunu açıklamasıyla yazın lütfen. İyi günler ....
  8. S

1000-1800 kasa önerisi

Arkadaşlar mevcut kasamın fanları çok sesli çalışıyor. Şuanda 1000-1800 lira arası psulu ya da psusuz kasa arıyorum. Hava akışı ve özellikle sessiz olması çok önemli. Sessiz bir kasa öneriniz var mıdır?
  9. S

Konforlu ve rahat oyuncu kulaklığı

500-750 lira arasında kulağımda baskı hissetmeyeceğim güzel bir kulaklık arıyorum. Eski Kulaklığımın iç plastik kısmına kulağım deydiği için yara oldu ve değiştirmek zorunda kaldım. Pedleri ve bantları kaliteli ve kalın kulaklık almak istiyorum. Ses kaliteside iyi olursa çok iyi olur...
  10. S

Laptop Düşük fps problemi 3070

Arkadaşlar merhaba i7 10. nesil işlemcili ve rtx 3070 32gb razer laptop aldım. Ancak fps olması gerekenden 100 200 daha düşük neredeyse. Nihai performans ayarı olarak güç seçeneğini yaptım (başka güç seçeneği yapmadım). Nvidia ayarlarından Performans moduna aldım. Bir de tüm sürücülerim güncel...
  11. S

Sistem önerisi 3060 veya muadili

Merhabalar, Rtx 3060 12gb , ryzen 5 3600, 16 gb 3200mhz ram, asrock b550 pro anakart, sıvı soğutmalı sistem alacağım. 1-Bu sistem oyun için iyi midir? 2- Eğer iyi olmadığını düşünüyorsanız aynı fiyat aralığında sistem söyler misiniz ? 3- sebebiyle birlikte söylerseniz çok sevinirim. Sadece oyun...
  12. S

Bu monitör nasıldır asus 23.8 vg249q

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-8-vg249q-tuf-gaming-1ms-144hz-full-hd-ips-freesync-gaming-monitor.html bu monitörü almayı düşünüyorum nasıldır arkadaşlar oyun için ?
  13. S

1500-2500 TL Arası IPS monitör

Arkadaşlar merhaba aktif olarak League of legends, Cs go , Warzone, Rpg yani her tür oyunu oynuyorum. IPS monitör almak istiyorum, Ips olması şart değil ancak bu diğer panellerdeki ghost olayları aklımı kurcalıyor. Yardımcı olabilecek var mı ? G-Sync olursa çok güzel olur ekran kartım NVİDİA...
  14. S

Hangi Monitörü Tercih etmeliyim?(Acer/Monster/Hp)

Arkadaşlar merhaba monitör alacağım ancak karar veremedim. Önerileriniz bekliyorum. Öncelikle oyun oynuyorum genellikle fps ve moba ancak görüntü kalitesine önem veren biriyim. 2000 liraya kadar sınırım var 100-200 aşabilir 1500 e düşebilir sorun değil. Bulduğum monitörler, Acer ED270x 240hz 1ms...
  15. S

Monitör Alacağım Öneri Lütfen

Arkadaşlar merhaba, 1500-2000TL arası daha üstü geçmeyen monitör önerileriniz var mıdır? Oyun oynuyorum.
  16. S

Anakartım yandı yardım edin

Arkadaşlar snowman t6 ultra işlemci soğutucusu aldım. Kendim takmakta zorlandığım için bilgisayarcıya götürdüm. Orda adam monteledi ancak ekran kartını söktü. Sonrasında ekran kartsız pcyi açtı sorun yoktu. Ardından ekran kartını taktı ve anakartta ekran kartına yakın tarafta duman çıktı ve...
  17. S

i5 9400F için 150-300 ₺ soğutucu önerisi

Mpg z390 gaming edge ac anakart ve i5 9400f işlemcim var buna uyumlu 150-300 TL arası anakarta sığabilecek işlemci soğutucusu önerisi yapar mısınız? Soğutmasının iyi olması önceliğim. Ayrıca normal fan şeklindeki işlemci soğutucuyla kule tipi farkı nedir ? Sağ olun beyler bayanlar
  18. S

İ5 10400F için anakart önerisi

Arkadaşlar merhaba, i5 10400f alacağım. Anakart önerisi istiyorum maksimum fiyat 700-800 H serisi ve B serisi farkları nedir? Gaming anakart önerirseniz çok iyi olur
  19. S

1000-2000 TL İşlemci

Merhaba arkadaşlar , sistemimde yenilik yapacağım. Anakart için 500-800 işlemci için ise 1000-2000 toplamda 2500 e kadar harcayabilirim. Oyun oynuyorum şu an i3 9100f kullanıyorum ancak işlemcim iyi olmadığı için cod warzonede işlemci kaynaklı drop yiyorum. O yüzden işlemci çekirdeklerinin...
  20. S

Kasama Uygun İşlemci soğutucusu

https://www.trendyol.com/zalman/n5-mf-atx-mid-tower-4-rgb-fanli-kasa-1-x-kulaklik-1-x-mikrofon-2-x-usb-2-0-1-x-usb-3-0-p-48968526 Kasam bu arkadaşlar, İşlemci soğutucusu alacağım içine sığması gerekiyor ne alabilirim ne önerirsiniz ?
Top Bottom