Arama sonuçları: *

• Users: Mast
  • Order by date
  1. M

5000tl civarina telefon onerisi

bu onerdiklerimden hangi ozellikleri daha iyi?
  2. M

samsungu bunlara gore one cikaran ozellik nedir? ve bu markalarin sar degerleri cok mu yuksek?
  3. M

Infinix Hot 30 ve Tecno Spark 9 Pro daha iyi degil mi?
  4. M

Cok basit islemler icin gerekli. Arama whatsapp google vs. gibi temel seylerden rahat olsun 2 3 yil. Tas gibi olmasin ne kadar ince ve hafif o kadar iyi. tost makinesi gibi de cekmesin yeter. kullanirken sorun cikartmasin. tabii bunlarin fazlasi oluyorsa tatli olur
  5. M

Kablosuz kulaküstü kulaklık önerisi

Gün içi uzun süre kullanım olcak o yüzden kulağımı acıtmasını istemiyorum. Etraftakı tüm sesi kesebilsin hiçbir şey çalmıyorken bile. Kullanım amacı podcast vs. dinlemek için. Yani müzik dinlemek için almıyorum, haliylen izlediğim/dinlediğim podcast ve videolarda konuşma arasında ki boşluklarda...
  6. M

Chrome ekran sabitleme

Chrome da sayfayı küçük hale getiriyorum. Ve diğer sayfaya tıklayınca tıkladığım sayfayı öne aldığı için küçük olan sayfa arkada kalıyor bunu nasıl çözerim?
  7. M

RTX4050 vs 4060 hangisi?

grafik tasarim, iç mimarlik için. adobe, auotcad vs. yani 6k daha eklesem mi bunun icin deger mi ? 4 sene gitsin rahat
  8. M

RTX4050 vs 4060 hangisi?

30k 1706781004 rtx4060 yerine bile mi?
  9. M

RTX4050 vs 4060 hangisi?

laptoptaki diğer her özellik aynı fiyat farkı 6k. Sizce bu farka değer mi? 6k daha ver diyenler RTX4060 ı seçsin. şu ana kadar herkes rtx4060 demiş 6k farka rağmen. yt den karşılaştırma izledim, bu kadar çarpıcı fark yok dedi adam... şaşırdım
  10. M

Üst seviye bir laptop mu?

maks 30k 1706774296 giriş seviyesi mi, beklentim hiç böyle değildi. rtx4060 ileri seviye mi ve eski bi kart mi?
  11. M

simdi anladim, harbi kararsiz kaldim
  12. M

12.nesil o kadar mi kotu?
  13. M

monster 8 gb ram ile nasıl daha iyi oluyor? bu kadar farki var mi ki ramlarda 1706742286 6k farka deger yani?
  14. M

27kya buldum da, bole diyince kararsiz kaldim baya 1706742092 Excaliburun 16gb rami var diye , o daha iyi değil mi?
  15. M

knk hic 30k altina duser mi en dusukleri 33 fln benim icin makss 30
  16. M

benim dedigim laptop fiyati kac olsa tam f/p urunu olur? kaziklanmak istemiyorum 1706741409 maks 30 k , o seviyede de bu laptop var iste
  17. M

ekran kartindan dolayı mi? eger oyleyse ne olsa ust seviye olur?
  18. M

i5 12450H, rtx4050, 16gb ram, anakartı bilgisi yazmıyor. bu özellikler de bir laptop. Orta seviye mi yoksa üst seviye bir lapto mudur? 27kya buldum , bütçe maks 30k
  19. M

Konforlu Şık F/P Klavye Önerisi?

Küçük ve konforlu bı klavye arıyorum. Sağ tarafında rakamların olmadığı tarzlar hoşuma gidiyor. Tuşları incecik klavyeler çok ters bana. İngilizce klavye olarak bulmak daha kolaydı bir aralar o yüzden tercihimde o yönde. Ara sıra oyun oynarım. Fiyat olarak ne kadar uygun o kadar iyi. 1000tl uçuk...
  20. M

Uygun kablosuz kulaklık tavsiye

İnfinix xe22 gördüm ama dandik bir şey de almak istemiyorum hemen bozulcak veya sağlık açısından sıkıntılı... sizin öneriniz nedir bu Infinix xe22 240tl
Top Bottom