Arama sonuçları: *

• Users: Mast
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

5000tl civarina telefon onerisi

Cok basit islemler icin gerekli. Arama whatsapp google vs. gibi temel seylerden rahat olsun 2 3 yil. Tas gibi olmasin ne kadar ince ve hafif o kadar iyi. tost makinesi gibi de cekmesin yeter. kullanirken sorun cikartmasin. tabii bunlarin fazlasi oluyorsa tatli olur
  2. M

Kablosuz kulaküstü kulaklık önerisi

Gün içi uzun süre kullanım olcak o yüzden kulağımı acıtmasını istemiyorum. Etraftakı tüm sesi kesebilsin hiçbir şey çalmıyorken bile. Kullanım amacı podcast vs. dinlemek için. Yani müzik dinlemek için almıyorum, haliylen izlediğim/dinlediğim podcast ve videolarda konuşma arasında ki boşluklarda...
  3. M

Chrome ekran sabitleme

Chrome da sayfayı küçük hale getiriyorum. Ve diğer sayfaya tıklayınca tıkladığım sayfayı öne aldığı için küçük olan sayfa arkada kalıyor bunu nasıl çözerim?
  4. M

RTX4050 vs 4060 hangisi?

laptoptaki diğer her özellik aynı fiyat farkı 6k. Sizce bu farka değer mi? 6k daha ver diyenler RTX4060 ı seçsin. şu ana kadar herkes rtx4060 demiş 6k farka rağmen. yt den karşılaştırma izledim, bu kadar çarpıcı fark yok dedi adam... şaşırdım
  5. M

Üst seviye bir laptop mu?

i5 12450H, rtx4050, 16gb ram, anakartı bilgisi yazmıyor. bu özellikler de bir laptop. Orta seviye mi yoksa üst seviye bir lapto mudur? 27kya buldum , bütçe maks 30k
  6. M

Konforlu Şık F/P Klavye Önerisi?

Küçük ve konforlu bı klavye arıyorum. Sağ tarafında rakamların olmadığı tarzlar hoşuma gidiyor. Tuşları incecik klavyeler çok ters bana. İngilizce klavye olarak bulmak daha kolaydı bir aralar o yüzden tercihimde o yönde. Ara sıra oyun oynarım. Fiyat olarak ne kadar uygun o kadar iyi. 1000tl uçuk...
  7. M

Uygun kablosuz kulaklık tavsiye

İnfinix xe22 gördüm ama dandik bir şey de almak istemiyorum hemen bozulcak veya sağlık açısından sıkıntılı... sizin öneriniz nedir bu Infinix xe22 240tl
  8. M

Akıllı saat tavsiyesi

1000tl ye alabileceğim en iyi fp ürünü arıyorum. Amazon.de den almıştım zamanında burdan tavsiye ile bu şekilde de olur yani. Bazen çok güzel ürünler indirimde oluyor... Şuan bulamadım o şekilde belki zamanı vardır...
  9. M

KAHVE SEVERLER BAKSIN TAVSİYE

filtre kahve, americano vb. için aroma alıcam. Bana tatları acı ve kötü geliyor. Ama şekerli veya şuruplu kahvelerde tüketmek istemiyorum. Tatlandırıcılar var. İki seçenek arasında kaldım, kahveye hangisi daha çok yakışır. Biri fındıkveçikolata diğeri ise yer fıstığı,çikolata ve karamel. Sizce...
  10. M

Sd kart 256gb için hangisi

2 markanın ürünü var Samsungun ve Sandiskin , samsung da hatrı sayılır şikayet var. Biri kronik sorunlu demiş bu modeli diye. Sandiskte ise az yorum var o yüzden olumsuz yorum 1 tane gördüm. Sorun ise yazma hızının 130 belirtilip 20 50 arasi olması diyenler ve bozuldu diyenler. Bu durumu yaşayan...
  11. M

Youtube için TABLET tavsiye

Sadece video izlerken kasmayacak bir tablet istiyororum ekranı büyük olsun bu kadar. 2.el istiyorum ki uygun fıyatlı olsun. Bu özellikler de ne kadar uygunsa o kadar iyi. Bir nevi sadece ekran olarak kullanıcağım. Taviyeleriniz nelerdir?
  12. M

hafif ve ince POWERBANK?

Powerbank de bilinen bir marka önemli. Öbür türlü güvensizlik oluyor. Mümkün olduğunca ince ve hafif olsun. F/P olsun en az 8000mah istiyorum. Öneriniz nedir?
  13. M

Çok Ucuza Sd kart ?

Telefonuma sd kart alıcam, ve aliexpress te çok komik rakamlar görüyorum. Bunların hakikatı nedir? Ve bazı yerel sitelerde aynı ürünleri görüyorum sizce onlar da oradan mi tedarik ediyor? en az 128gb düşünüyorum , 256gb daha uygun gibi... sizin tavsiyeniz nedir?
  14. M

Bu videdaki gibi bir döngü nasıl yapılır?

Bu yukarıdaki videodaki gibi otomatik mesajlar nasıl yapılıyor? Youtube ne yazsam çıkar ve Diğer sorum ise Whatsapp ta Telegramdaki zaman belirleyip ileri bir tarihte otomatik mesaj gönderemiyorsun bunu bu tarz bir şeyle yapabilir miyim?
  15. M

Yazın çalışabilecek yerler tavsiye

Üni öğrencisiyim yazın böyle arkadaş edinebileceğim sosyalleşebileceğim iş bakıyorum. Önemli olan hayvan gibi çalıştırılmamak ya da mobbing tarzı şeylerin olmaması ve tüm günüm veya çoğunluk olarak ayakta olmadığım işler. Pandemiden beri hayatımın büyük bir kısmı evde geçiyor, bunu düzeltmek...
  16. M

Kahve tavsiyesi , önerisi

günlük enerji seviyem biraz arttsin vs. diye içeyim diyorum. tahmini 4 5 bardak icerim günde duruma göre değişir. sporcu kahveleri gibi asiri yuksek kafeinli kahveler istemiyorum. keyfi olarak icmek istiyorum. boyle aci ve zorla icilen olmasin tadi guzel bir sey ariyorim. sekersiz yani direkt...
  17. M

Basit mobil soundbroad uygulamasi yapimi

Birkac soundbroad app i indirdim cok basit duruyor ve istediklerim tam yok, ozellestirme yok , o zaman kendime yapim dedim. Yapay zeka da gelisti belki bole basit seyleri yapan yapay zekalar vardir. Belki kendim direkt yaparim. Artik nasil daha kolaysa yapimi ole yapabilirim. Peki istedigim...
  18. M

Çift ucu da type-c kablo tavsiye

Samsung s20 kendi kablosu pert oldu. Ben de yeni bir şey bakıyorum f/p güzel bir öneri lazım. pc ye telden dosya ve video veri aktarımı içinde kullanacağım. güzel kablo önerinizi bekliyorum
  19. M

Eski sd kart gözükmüyor

Eskiden kalma bir kameram var. Ben de sd kartini cikardim ve pcye taktik goruntulemek icin. Dolu gozukuyor ama icindeki resimler gozukmuyor. Karti ve pc de gozuken ornekler ektedir. Bu durumu nasil cozebilirim?
  20. M

Sivilce izi için Altın İğne tedavisi

roactuan (tam yazilisini bilmiom anladiniz siz) tedavim biteli 1 yila yakin oldu. Doktor gecen sene altin igne demisti izler icin o zmnlar musaitlik ona denk gelmedi. Simdi ise internetten baktim seanslar 3000 olmus , 4 seans demisti gecen sene bu senede maks 6 olur diye düşünüyorum. haliylen az...
Top Bottom