Arama sonuçları: *

• Users: MeereeY
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MeereeY

F710 Parasını hak ediyor mu

2 tane f710 almayı düşünüyorum toplamda 800e denk geliyor. Sizce parasını hak ediyor mu veya daha iyi önerileriniz var mı
  2. MeereeY

Dell G15 3050-r5 5600h alınır mı?

Dostlar linkteki laptop alınır mı veya bu bütçeye önereceğiniz laptop var mı? Dell Gaming G15
  3. MeereeY

10k bütçe ile 3060 yanına sistem

Dostlar maks 10 k bütçe (ekran kartı dahil(gainward 3060)) (ekran kartı 5900tl) abdullah abinin storydeki ekran kartını almayı düşünüyorum yanına da sıfırdan sistem dizeceğim monitör hariç önerebilir misiniz eğer hepsiburadadan olursa süper olur taksitten dolayı. ekran kartı dahil :10000 Ekran...
  4. MeereeY

Gamegaraj r5 3600 - 3060 sistem

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a-rtx3060/ Dostlar bu sistem bu fiyata nasıl? Darboğaz olacağını biliyorum fakat overclockla yüzde kaç olur, 3600PRO alırsam çok farkeder mi? 1626175497 Aldıktan birkaç ay sonra harici cpu soğutucu alacağım
  5. MeereeY

10500 bütçe ile laptop önerisi

Bütçem biraz daha artabilir, amazon jp de olur orda uygun fiyatlılar oluyordu. @Techno08
  6. MeereeY

Amazon JP fiyatlar vergi dahil mi

Dostlar amazon jpdeki fiyatlara vergi dahil oluyor mu. 10-11k laptop öneriniz varsa beklerim
  7. MeereeY

Kalıcı Ücretsiz Steamde COMPANY OF HEROES ücretsiz oldu

125₺lik Company of hereos oyunu steam üzerinde ücretsiz oldu
  8. MeereeY

18.000 TL Hazır Sistem Önerisi

Dostlar 18kya sistem önerisi istiyorum monitör dahil değil
  9. MeereeY

Yardım R5 3600 Valorant oynarken %40-45 90 Derece

Dostlar arkadaşım r5 3600 stok soğutucu ile kullanıyor . Valorant oynarken görev yöneticisinde %40-45 civarlarında overclock yapmamasına rağmen 3.9 ghz ve 90 derece. Sizce sorun neyden kaynaklı (Yakın zamanda se 224 alacak)
  10. MeereeY

İtopya havale sistemi

İtopya havale sisteminde havaleyi seçtikten sonra hemen yatırmamız mı getekiyor? Kaç gün süre var
  11. MeereeY

Yardım Monitörümde sanırım ölü piksel var

Dostlar tahminimce ölü piksel, sizce iade etmeli miyim Kamerada ışık sızması var gibi duruyor ama göze batmıyor
  12. MeereeY

Foruma "kaç kişi okuyor? "gelmeli

Foruma şu anda kaç kişi okuyor gelse süper olur
  13. MeereeY

LG27gl 650 f Aldım ama sadece 60 hz oluyor

Dostlar selam başlıktaki monitörü almıştım yeni elime ulaştı moınitör 144hz destekliyor fakat ben ayarlardan 144hz alamıyorum sizce sorun gpuda mıdır kabloda mı (hdmi) bilgisayarı daha almadığım için monitörü laptopa bağladım grafik bağdaştırıcı: HD 7640g+7600m dual graphics
  14. MeereeY

Anlık kripto para değerlerini yazacak bir çalışma/bot

Dostlar bana değerlerini görmek istediğiniz kripto paraları yazın.coin altcoin vs
  15. MeereeY

LG UltraGear 27GL650F-B Monitör alınır mı

Dostlar 1800e daha iyi monitör varsa beklerim. bu monitör alınır mı?
  16. MeereeY

🔥DA SİSTEM V Resmi Olarak Duyuruldu🔥

Donanım arşivi hikayede paylaşıldı resmi olarak geliyor :D
  17. MeereeY

Asus tuf vg249q 1800₺ye alınır mı

Dostlar itopyada indirimde vg249q (1800tl) Sizce bu fiyata alınır mı. Başka önerileriniz varsa beklerim. Ips ve pivot olması lazım https://www.itopya.com/asus-24-tuf-gaming-vg249q-144hz-1ms-vga-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/ ateş avm diye bir sitede 1500 TL ama outlet ve ölü pikseli...
  18. MeereeY

Ateş avm Güvenilir mi ? Outlet monitör alan oldu mu

Dostlar https://www.atesavm.com sitesi güvenli midir başka forum sitesinde güvenilir olduğu paketlemenin vs düzgün olduğu söylenmiş. Sizce bu siteden alışveriş yapılıp outlet monitör alınır mı. Söylendiğine göre sadece kutusu açılmış garantisi duruyor
  19. MeereeY

11k Bütçe ile sistem önerisi

Dostlar maksimum 11000 bütçem var monitör hariç sistem önerebilir misiniz. Bütçe çok çok az artabilir monitörü dahil edince nütçem çoktan aşıyor
  20. MeereeY

Ryzen 5 3600x rtx 3060 ile Darboğaz Yapar Mı?

Ryzen 5 3600x rtx 3060 ile Darboğaz Yapar Mı?
Top Bottom