Arama sonuçları: *

1. U

Steelseries Arctis 3 mikrofon Sorunu

Arkadaşlar merhaba arctis 3 kulaklığım var ve jakları tam oturtunca see gelmiyor yarım oturtuncada bu sefer ses geliyor ama mikrofon çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim.
  2. U

İkinci El Motor Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Arkdaşlar merhaba.İşe gidip gelmek için ikinci el bir motor almayı planlıyorum.Ama daha önce hiç motor almadığım için alırken nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. Ve bu çekme belgesi,hurda belgesi gibi şeyler ne oluyor?Çekme belgesi olan ilanlar daha ucuz olarak...
  3. U

Facebook Hesap bilgilerini unuuttuğum gacebook hesabına nasıl ulaşabilirim?

Arkadaşlar merhaba teyzemin e posta ve şifresini unuttuğu bir facebook hesabı var içindeki fotoğrafları almak için uğraşıyorum ama ne yaptıysam olmadı.Nasıl bu hesabın bilgilerine ulaşabilirim acaba?
  4. U

Sistemimi satmak istesem ne kadar eder?

Arkadaşlar merhaba masa üstü bilgisayarımı satıp laptop almayı planlıyorum,sistemim ne kadar eder? Özellikler; Amd ryzen 3 2200g Msi a 320m a pro anakart Xpg 8gb 3200mhz ram(2x) 1tb HDD 480gb SSD High Power 500w 80+Bronze Psu Dark X Force Kasa Şimdiden teşekkürler.
  5. U

Yardım AOC Marka Monitörümdeki Problem

Ekrana sürekli bir yükleme barı geliyor ve gitmiyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  6. U

Monitörümün ekranına yükleme barı çıkıyor

arkadaşlar merhaba aoc 917sw diye monitörüm var ve ara ara ekrana bır yukleme barı gelıyor ve gıdıyor.Bazı zamanlar ıse süreklı kalıyor kapatamıyorum.Ekran görüntüsü alamadığım için benzeri bir şey çizdim aşağıya bırakıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim
  7. U

Gaming Kulaklık Tavsiyesine İhtiyacım var

700-750 TL kadar bir bütçem var alabileceğim en iyi kulaklık nedir?
  8. U

Elektrikli Motor Tavsiyesi

Şuan ki piyasada alabileceğim en iyi elektrikli motor nedir?Rks MT3 Proyu inceliyorm bir süredir ama kafamda şüpheler var.Elektrikli motor kullanan veya bilgisi olan arkadaşalr yardımcı olabilir mi lütfen?
  9. U

Yardım Elektrikli Motor/Scooter Tavsiyesine İhtiyacım Var.

Merhaba arkadaşlar.8-9bin civarı bir bütçem var.İşten çıkıp yapmam gereken yaklaşık 25-30 km bir mesafe var bunun için elektrikli bir araca ihtiyacım var.Motor mu almalıyım yoksa Scooter mı?Bu fiyat bandında şöyle bir şey buldum...
  10. U

500 TL Bluetooth Kulaklik Öneri̇si̇

500 TL bütçem var hangi bluetooth kulaklığı önerisiniz?
  11. U

Google Pixel 2 XL Alınır Mı?

Google Pixel 2 XL nasıldır?İkici el bir google pixel almayı düşünüyorum.Kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar ne dersiniz bu telefon hakkında?
  12. U

Çadırın şu bölümüne ne ad veriliyor?

Kırmızı renk ile daire içine aldığım kısma ne ad veriliyor?
  13. U

Çadırın Parçası Kırıldı Nasıl Tamir Edebilirim?

Arkadaşlar merhaba yakın zamanda bir otomatik çadır aldım.Dün evde test ederken üst tarafındaki parçası yerinden çıktı.Yerine oturtmaya çalışırkende kırıldı.Fotoğrafta kırmızı ok ile gösterdiğim yeri nasıl tamir edebilirim?Tam olarak o parçanın ismi nedir internet de nasıl bulurum?
  14. U

Kamp Çadırı Önerileri

Arkadaşlar ilk defa kamp yapacağım. Bunun için su geçirmez 2-3 kişilik bir çadıra ihtiyacım var.Alabileceğim,yeni başlayanlara en uygun çadır hangisidir acaba?Bütçem 400-500 TL ...
  15. U

Blogger ile açtığım bloglar kilitleniyor

Arkadaşlar merhaba.Blogger ile blog açamıyorum.Hesabı kurup tema düzenleme vb. işleri yaparken hesabınız kilitlendi diyor.Oysa ki hiç bir şey yapmadım.İki kere denedim ikisinde de aynı şey oldu.Bunun sebebi nedir?
  16. U

Bilgisayarımda ki bir uygulamanın internet erişimini nasıl kesebilirim?

Bilgisayarımda ki bir uygulamanın internet erişimini nasıl kesebilirim?
  17. U

Yeni Bir HDD Aldım Değerleri Normal mi?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LNJBA2I/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&th=1 Şu HDDyi aldım değerleri normal mi?
  18. U

Steel Series Rival 3 Ayarları Nasıl Yapılıyor?

1-RGB ayarlarını kaydetmeme rağmen kendisi otomatik değişiyor.Nasıl yapmalıyım?Uygulamaya girince fare ayarlarınız Windows işaretçi seçeneklerinden etkileniyor diyor bunun yüzünden mi?Eğer sebep buysa nasıl çözebilirim? 2-Fareyi yeni aldım tıklarken sağ tıkından gıcırtı sesi geliyor normal mi...
  19. U

Öneri TaoTronics Soundliberty 97 Nasıldır?

TaoTronics Soundliberty 97 Nasıldır? 400 TL bütçem var bu fiyat aralığında alabileceğim başka bluetooth kulaklık var mı? https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-97-sarj-kilifli-bluetooth-kulaklik-cvc-8-0-gurultu-engelleme-aptx-ipx7-29-saat-muzik-p-HBV00001APKXS
  20. U

Öneri 400 TL Oyuncu Mouse Önerisi

400 TL ile alabileceğim en iyi mouse nedir?
Top Bottom