Arama sonuçları: *

1. C

Mavi Ekran Pc başlatırken boot manager hatası

Anladığım kadarıyla secili galiba bir kaç foto cektim yuklerse onlarıda atıcam birde biosda ustte boot priority diye bisi var ordanmi bakmak lazım acaba
  2. C

Onu bilmiyorum aslında bu durum 1-2 ay olmuyor bir muddet sonra başlıyor
  3. C

Merhaba pc başlatırken bu hatayı alıyorum açarken klavyeden bir tusa vs basmıyorum kasadan açma tusuna bastığimda bu ckiyor entere basinca masa üstüne geçis yapiyor Please select boot device Windows boot manager (Adata sx8100np) 1644600803 Resimde ekledim
  4. C

Sistemim konumdaki oyuna uygun deyilmi ?

Torrent indirmistim yani corsan galiba ondan 1631100661 Galiba ondan torrent indirdim corsan oyun
  5. C

Sistemim konumdaki oyuna uygun deyilmi ?

Merhaba kaç gündür Resident Evil Village 8 oynunu kurmaya çalışıyorum ama oyunu açtığım an siyah ekran çerçevesi gelip saniyeler içinde kapanıyor sorun ney çözemedim buda bende biraz dert oldu bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ? Sistemim uygunmu bu oyuna Gigabayte geforce gtx 1660 super...
  6. C

Windows 10 Boot Manager hatası

Konuyla ilgili bilgisi olan yokmu arkadaslar ?
  7. C

Windows 10 Boot Manager hatası

Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam mod yardımcı olabilirmi bilgisayarimda yakın zamanda resimdeki hata başladı bilgisayarı açtığımda aradabi oluyor bunun çözümü nedir yardımcı olabilirmisiniz ?
  8. C

2+1 ses sistemi önerisi

Merhaba arkadaşlar kullanıp memnun kaldığınız 2+1 ses sistemi önerir misiniz? Butce 500 TL
  9. C

10400F + B460M-A Pro Sistemde RAM Frekansı Arttırabilir miyim?

Fotoraf atamiyorum 3 mg sınırı var. Ama kesiis aticam xmp acmak icin biosdan baktigimda videolardaki gibi secenek yok 1611947842 Profil iki secenegi yok
  10. C

Peki 2666 icin bir ayar yapmak gerekirmi sistemdeki bu gorunen
  11. C

Merhaba arkadaşlar amd olan işlemcilerde rak frekans arttırılıyor aynı durum intelde yapılabiliyormu İntel i510400f işlemci msi b460m-a pro anakart 2933mhz ve 2x8 ram 3000 mhz ama biosdan bakınca sistem 2133 kadarmı. Pch limit dedigi 2666 mı
  12. C

Bios beta yüklenmesi doğrumudur

Merhaba arkadaşlar ana kart msı b460m -a pro. Bu anakarttaki yüklü olan 1.40 21.08.2020 netten sitesine baktığımda ise 7c88v171 beta version 15.12.2020 diyor tarih yeni ama beta olduğundan ne yapmam gerektiğine karar veremedim doğrusu nedir
  13. C

Kasadan çıkan bu bağlantı nedir

Sharkon tg6 hazır sistem aldım posetten bu çıktı ne işe yarıyor nere takılıyor yada takılması şart bir parçamı
  14. C

rampage hoparlör rms g8 2 1 25w nasıldır

Merhaba rampage hoparlör rms g8 2 1 25w nasıldır kullanan arkadaşlar varmı oyunlarda ve film perfomansı fiyat aralığına göre nasıl yüksek bir miktar ses sistemine verebilcek durum yok o yüzden 500 TL gecmicek öneride alabilirim ama bu model rgb ışık olması güzel duruyor gibi ve bir çok kullanıcı...
  15. C

GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB vs ASUS DUAL GeForce GTX 1660 SUPER OC EVO 6GB

Merhaba dostlar başlıkdada belirttiğim gibi bu iki ekran kartından birini seççek olsak hangisi daha performanslı sağlam ve sorunu olmayandır ? Fiyat karşılaştırması deyil lütfen Kalite ,performans ,sogutma ,arıza vs az olan ve kullanıcıların olumlu ve olumsuz yorumları Asus Dual Geforce Gtx...
  16. C

ASUS DUAL Radeon RX 5600 XT EVO ve ROG STRIX GeForce GTX1660 SUPER alınır mı?

Toplama yaptiğimda bir cok siteye baktim 8bin TL geciyor malesef hazir sistem butcem acisindan daha uygun ve tek seferde karta taksit yapma imkanim var beni 6 ay gotursun yeterli ilerleyen surecde portal game yafa gamepower kasasini almak istiyorum ozaman daha iyi bir marka alabilirim
  17. C

Evet bu pc almayı pilanlıyorum kullanim amacim yeni cikan oyunlardan oynamak tabi elimde bir kactane var cogunlukla silkroad turu oyu oynuyorum ve pc surekli acik kalma durumu oluyor birde izinli gunlerimde cs5 urasmayi seviyorum geri kalan da film dizi standart Ek olrakda 27 inc 240 yada...
  18. C

Elimdeki 2011 aldigim pc hdd vs bozuldu moniyordede sorun var yani hic pc yok 3050 hazir sistem gelirmi gelirse ne olur bilemiyorum kredi kartina taksitle alicagimdan 300. 500 arasi eklicek birde monitor alcam bu sebepden cok butce ayirma gibi imkanim yok 1610700144 Alcagim hazir sistemde...
  19. C

Sorunları varmi 5600 xt nin 1610698012 Peki bu ekran kartının kronik sorunu varmi bir kaç yerde ısınma ve driver sorunu var demis ama toppansan 5 kisi sikayet etmis
Top Bottom