Arama sonuçları: *

1. U

25-30 k arası monitör dahil pc tavsiyesi

Selamlar herkese. 27 inç, mümkünse 2k monitör ile birlikte harcayacağım 30 bin TL'ye yakın param var. Sizlerden öneri bekliyorum. Aklımda 2 3 sistem var ama kestiremiyorum. Örneğin...
  2. U

Enerji sektöründe dağıtım şirketleri için AR-GE projeleri

Selam arkadaşlar, aranızda ar-ge ile ilgilenen, bu yollar ile para kazanmanın peşinde olan arkadaşlarım için bu konuyu açıyorum. EPDK'nın her 6-7 ayda bir düzenlediği bir etkinlik bulunmakta ve benim gibi enerji sektöründe çalışan arkadaşlar için güzel bir para kazanma kapısı oluyor. Eğer sizin...
  3. U

Yazılım Öğrenmek İstiyorum!

Selam arkadaşlar, ben bir ERP yazılımı danışmanıyım, daha detay verecek olursak SAP programı danışmanıyım. Size önerebileceğim bir kaç yazılım programı olabilir. Eğer yazılım ile ilgili hiç bir şey bilmiyorsanız python adında ki basit yazılımı öğrenmeye çalışın. Öğrenmeye çalışın derken...
  4. U

Fenerbahçe MESUTOL Kampanyası ile İlgili Ne Düşünüyorsunuz?

İban atıp para dileniyor diyen arkadaşlar için bir açıklama yapmak istedim. Aslangibisponsor kampanyasını taraftar ortaya attı. Amacı ise zengin iş adamlarının Galatasaraylıyım diye kendini pazarlayan kısmının Galatasaraylılığını görmek istiyorlar hatta kim bağış yaptıysa gizlemesin diye...
  5. U

Monitörlü i510400f-Rtx2060lı sistem alınır mı?

Doların, euronun ve ethereumun arttığı ortamda kartların fiyatı yükselebilir. Ama stok olmama durumundan fiyatların artması olağanüstü bir durumdur. Mining olarak kullanılan kartlar piyasaya girecek. Yeni çıkacak ekran kartları söylenildiği fiyatlarla çıkacak olursa, orta halli ekran kartlarının...
  6. U

7.6k TOPLADIĞIMIZ SİSTEM NASIL OLMUŞ ?

Ben de almaya çalıştım ama stoğuna yetişememiştim. Tebrik ederim iyi yetişmişsiniz :D
  7. U

VIEWSONIC VX2718-PC-MHD 165Hz nasıl bir monitör?

Arkadaşlar selam, başlıkta yazdığım monitör hakkında bilgisi olan var mı? İnternette yeterli kullanıcı yorumlarına erişemedim. Şuan indirimde olduğunu görüyorum. 1760 TL'ye satılıyor.
  8. U

7.6k TOPLADIĞIMIZ SİSTEM NASIL OLMUŞ ?

Monitörü 1500 TL'ye hangi siteden alıyorsunuz ?
  9. U

Monitörlü i510400f-Rtx2060lı sistem alınır mı?

Dostum acelen yoksa biraz beklemeni tavsiye ediyorum. Ekran kartı piyasası şuan sıkıntılı, ben de bekliyorum. İstersen önden monitör indirimlerini takip edip bir şey düşürebilirsin. Nisan ayı gibi ekran kartı piyasası düzelir olarak öngörülüyor.
  10. U

Python öğrenmek için en iyi ücretsiz kaynak nedir?

e devlet şifren nasıl yok hiç mi almadın ?
  11. U

Ekran Kartı Fiyatları Düşermi

Kardeşim bu ülkede neyin fiyatı düştü ki ekran kartının fiyatı düşsün! Düşse düşse 100 TL düşecek sonra fiyatlar aşağı çekildi denilecek.
  12. U

Galatasaray 6-1 Denizlispor

Yani fatih hoca transfer yapılması gerektiğini belirtmek için maça eteboyla başladı. Yoksa ben o kadar kötü oynadığımız maçı çok hatırlamıyorum. Derbi heyecanı yok bir şey yok.
  13. U

Galatasaray 6-1 Denizlispor

Şu oyunun yarısını bjkye karşı oynasaydık rahat alırdık maçı
  14. U

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Ryzen 5 3600 5700 xt veya muadili ekran kartı olursa çok iyi olur dostum seni bekliyoruz.
  15. U

İnceleme Twitch Yayıncılarını İnceleme Part 1 - KendineMüzisyen

en son kemalin annesiyle youtubeye yemek yapma videoları çekiyorlardı sanırım :LOL:
  16. U

İnceleme Twitch Yayıncılarını İnceleme Part 1 - KendineMüzisyen

İlk bakışta itici gelebilir ama önyargıları kırıp biraz izlediğinizde, arkadaş ortamının da sayesinde çok eğlenceli bir ortam olduğunu farkedersiniz ;)
  17. U

Monitörle 8 k civarı pc

İntelin 2.9 olması ve oyun performansı olarak düşünürsek amd işlemcinin daha iyi olması beni AMD işlemciye çekiyor. Evet şuan f/p olarak baktığım i5 10400f daha uygun ama sanki 2-3 yıl sonra bana sıkıntı çıkaracak gibi düşünüyorum. 1610386491 Aynen dostum ekran kartlarının şuan olmaması benim...
  18. U

Monitörle 8 k civarı pc

Selam arkadaşlar, Bayadır pc toplama gibi bir hayalim vardı. Donanım arşivi kanalını da sürekli takip ederdim ama anca çalışıp kendi paramı kazanmaya başlayınca fırsat bulabildim. Sizlerden pc toplama konusunda yardım bekliyorum. Öncelikle işlemcimin beni uzun süre götürmesini istiyorum. Ekran...
Top Bottom