Arama sonuçları: *

• Users: ardacersit
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Genshin İmpact Yetersiz Depolama Alanı Sorunu

Genshin İmpact'i indiremiyorum. Yeterli depolama alanı olmasına rağmen yetersiz depolama alanı diyor. Çözümü nedir ?
  2. A

Idle Masterı İyi Bilen?

Idle Masterı İyi Bilen Müsait Biri Varsa Beni Discord Dan Ekliyip Yardım Edebilirmi? Discord: jughead#3756
  3. A

Gang Beasts Sadece Arkadaşlarla Girme

gang beasts i indirime girdi diye aldık arkadaşlarla ama tek başımıza oynuyamıyoz . rastgele kişiler gelmesin istiyoruz . çözümü bilen varmı?
  4. A

Steam pazarda sattığım eşyaların parası gelmedi

Steam de envanterime girip çoğu kasamı sattım ama sadece 2,67 değerinde 2 eşyanın parası geldi diğer eşyaların parası ne zaman bakiyeme gelir ?
  5. A

Steam deki Oyunun Kaç Saatten Sonra İadesi Biter ?

Steam den the forest aldım kaç saat oynadıktan sonra iade edemem ?
  6. A

Yardım Rocket League Ucuz Ama Güzel Eşya Önerisi

Rocket league' de ucuz kredili eşya önerilerinizi bekliyorum 👇
  7. A

Yardım Fortnite yükleme ekranındayken oyundan atıyor

Oyuna girmiyeli 3 ay oldu şuan fortnite girdiğimde bi sıkıntı oluyor Tam hazır veriyorum yükleme ekranındayken oyundan atıyor uyarı veya herhangi bişey çıkmıyor direk kendini sonlandırıyor Çözümünü bilen varmı ?
  8. A

Rocket League Büyük Boyutta Açamıyorum

Arkadaşlar rocket league bu boyutta açılıyor ve düzeltemiyorum . Nasıl düzeltirim ?
  9. A

Yardım Valorant Van-1 Hatası Çözümü ?

Valorant ta maça giriyorum ve oyuna başlar başlamaz van -1 istemciyi yeniden başlat diyo çık diyorum oyuna tekrar giriyorum tam oyuna giriyorum 1 dakika oynuyorum tekrar atıyo bu böyle döngü halinde işliyor . Bunu nasıl çözerim ?
  10. A

Yardım F/P Power Suplly Önerisi

yarın gidip psu alcaz bilgisayarımdaki psu yetmiyo diye. bana 80+ sertifikalı ucuz psu önerir misiniz? Donanım : Anakart // B450 S2H Ekran Kartı // rx570 İşlemci // ryzen3 1200 Depolama // 120 gb ssd / 300gb harddisk bilgiasayarı yenilicem , şimdilik psu yu iyi almak istiyomki pc yi yükseltince...
  11. A

Dizi Tavsiyesi Verir misiniz?

merhaba karantina günlerinde çok sıkılıyorum .kardeşimle izleyebilceğimiz dizi önerilerinizi bekliyorum dizi film zevkimi anlamanız için ; sevdiğim bi kaç dizi : Riverdale / Teen Wolf / Lacasa De Papel / The Umbrella Academy / Titans / How to sell drugs online (fast) / Lost in Space / The Order...
  12. A

Çözüldü✓ Oyun Açılırken Ekran Gidiyor Kasa Çalışmaya Devam Ediyor

1 senedir bilgisayar sorunsuz çalışıyordu. Bi süredir oyunlar açılırken ekran gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor Oyun dışında işlem yaparken de gidiyor ama çok nadiren. Bilgisayarı bi bilgisayar tamir yerine götürdüm ,ilkinde tamir oldu kısa devre sorunu var dendi eve geldim 2-3 saat...
Top Bottom