Arama sonuçları: *

• Users: Samet38
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Vodofone 5mbps internet

Merhaba. Tarifem 10 gün sonra bitiyor ben fazla video vb izleyen biriyim ve 20 30gb bana yetmiyor genelde dışarı da olduğum için İnternet ihtiyacım fazlasıyla oluyor. Vodafone de 460 liraya ve 550 liraya sınırsız GB fırsatı var aralarında ki tek fark biri 5mbps veriyor diğeri 10mbps Sorum şu...
  2. S

Enes halifekan adlı twitter hesabının paylaşımları hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu hesap şuan gündem de ve darbeden önce bazı suikast girişimleri saldırılardan önce belirtmesi dikkat çekmiş fetönün hesabı olarak biliniyor ve hesap sahibi Samet öztürk içeride olarak söyleniliyor ne Düşünüyorsunuz
  3. S

İllegal hayatlar nereden izleyebilirim

Merhaba sinemada şuanda bulunmamakta bunu izleyebiliceğim bir platform veya site var mı acaba?
  4. S

Balıkesir manyas'ta yaşayan var mı

Balıkesir manyasta yaşayan var mı
  5. S

Yürüyerek para kazanma Stepn

Bu uygulamayı kullanıp kazanan var mı ve şuan almak mantıklı mı?
  6. S

dokodemo adlı uygulama güvenilir mi mantığı tam olarak nedir.

Merhaba kuzenimin bir arkadaşı bu uygulamadan bahsetmiş ve dediği kadarıyla örnek olarak 100 dolar attığınız da size günlük kazanç veriyor reklam vb. izleyerek bunu artırabiliyorsunuz. Anladığım önceden sanal mining siteleri vardı onun gibi bir şey sanırım bilgisi olan var mı? (para çekiliyor)
  7. S

Farming Simulator 22 drop

Bilgisayar özelliklerim ryzen 5 3500 16 gb 3200mhz ram rx6600 donanımlarını kullanıyorum ancak sürekli fps drop yiyorum darboğaz yaptığından dolayı mı oluyor bu sorun
  8. S

Gta 5 rockstar playlist

Merhaba, yaklaşık 2-3 yıl önce kendi hesabım ban yediği için başka bir steam hesabı almıştım gta 5 için. Uzun süredir oynamıyorum ve bugün tekrar yükledim oyunların playlistlerini oynamak için ama aldığım hesabın rockstar hesabını unuttum veya almadım hatırlamıyorum. Bir şekilde bu hesaba...
  9. S

Gigabyte h61m-d2-b3 anakarta takılan en iyi donanımlar

Başlıkta yazdığım anakartım var buna en iyi hangi donanımları takabiliriz arkadaşım da 4gb ddr3 ram var ve pentium işlemci mevcut. İ5 3470 işlemci ve 4gb ddr3 ram almayı düşünüyoruz mantıklı mı sizce toplam 750tl gibi bir miktar çıkıyor
  10. S

Honda Civic 2018 1.6i vtec alınır mı

550 600 civarı bütçemiz var 2018 model executive 1.6i Vtec honda almayı düşünüyoruz sizce alınır mı sorunları var mı önerileriniz nedir
  11. S

RX 6600 Sistem ne kadar eder

Sistemimi satmayı düşünüyorum ne kadar eder SANDISK 480GB SSD Plus SATA 3.0 2.5 inc SSD 2X GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 MSI A320M-A PRO 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 HDMI DV POWER BOOST VK-P3380B 550W 80+ TG ARGB USB 3.0 Mid AMD RYZEN 5 3500 3.6GHz 16MB Önbellek 6...
  12. S

Fiat doblo 2012 ne kadar eder

Fiat doblo 2012 yeni kasa 1.3 multijet east 90hp hatasız kazasız boyasız araç ne kadardan gider. Hiç bir sıkıntısı sorunu yok. 64.000km de Metalik gri renginde. Piyasaya hakim olanlar ortalama ne kadar eder. @Denizgezen
  13. S

Öneri 350-400 bin TL araba önerisi

350-400 bin TL bandında araç bakıyoruz. Panelvan hariç hepsi olabilir. Aile aracı olucak, ufak tefek bütçeyi geçebilir.
  14. S

Nike ayakkabı orijinal mi

Hepsiburadadan bir ayakkabı aldım ancak orijinal mi değil mi bilmiyorum nereden sorgulama yapabilirim. (Aldığım satıcıda ürün bitmiş sanırım onun linkini atamıyorum.) Orijinal olup olmadığına nasıl bakabilirim. Aldığım satıcı: https://www.hepsiburada.com/magaza/proshoparena Aldığım ayakkabı...
  15. S

Fitness için ayakkabı

Fitness salonunda giymek için ayakkabı almayı düşünüyorum max bütçe 500 zorlarsam 600 daha fazla çıkamam.
  16. S

Epic games cities skylines

Cities skylines almayı düşünüyorum. Epic gameste kupon veriyordu 60tl ücretsiz oyun dağıtırken hala geçerli oluyorlar mı ve ne kadarlık bir şey almamız gerekiyor.
  17. S

En iyi protein bar hangisi

Fitness salonuna yazılmak istiyorum ancak önceden biraz hazırlık amaçlı evde ağırlık çalışması yapıyorum. Sürekli et, tavuk yemekten sıkılıyorum ve protein bar almak istiyorum. Bimde satılanların tadını beğeniyorum ancak gezdiğim bütün bimler de bitmiş onun için internetten almaya karar verdim...
  18. S

Kız arkadaşa doğum günü hediyesi

Merhaba, yakın diyebiliceğim bir kız arkadaşıma doğum günü hediyesi alıcağım. Müzikli kar küreleri almayı düşünüyorum ancak müziklerini dinleyebiliceğim bir yer var mı veya sizlerin alıpta müziği hoşuna giden var mı sormak istedim.
  19. S

En iyi mining havuzu ve kazma uygulaması

Şuan da en iyi kazma uygulaması ve havuz nedir?
  20. S

FS-22 oynayabilir miyim.

Merhaba, fs 22 almayı düşünüyorum ancak şuan sistemim yeterli bilmiyorum. Sistem gereksinimlerinde oynayabilirim gibi gözüyor ama rahatça oynamak istiyorum. Ryzen 5 3500 Gt740 4gb gddr5 128 bit 8x8 16gb 3000mhz ram
Top Bottom