Arama sonuçları: *

1. yakar41

bu kaskı alıyorum beyler acil

bu butçelere ls2 onerılmez .. 1713697393 hocam kaskda goruntuye degıl ıcerdıgı malzemeye saglamlıga bakılır yerınde olsam agv k3 ıkıncı el bakardım
  2. yakar41

Eski Arkadaşım Hoşlandığım Kıza Aşıkmış..

Kızlardan uzak durun daha dün gece 14 yillik arkadaşımdan sopa yedim dövdü beni neden peki çünkü eski sevgilisi benim yemek yediğim kafeye geliyor yanıma oturuyor elimi sıkıyor diye dün gece kavga ettik bunlar canavar uzak durun Bunlardan benim tek suçum o kızı masadan uzaklaştırmamdı bir tek o...
  3. yakar41

2. El GTX 1650 alınır mı?

Butcen kısıtlliysa alinir .. alınmaz diyenler rtx2060 parası versinler de almayalım
  4. yakar41

2. El GTX 1650 alınır mı?

Dostum rx550 yle aralarında abartıldığı kada4 fark yok 1650 ye 2 3 bin vereceğine 1060 6gb ya da 1070 ti falan al onlar da eski kart ama 1650 den kat kat iyi . Güncel kart olacaksa minimum 1660 ti / super almalisin
  5. yakar41

HANGİ MONİTÖR ACİL ÖNERİ

Vievsonic olanı alırdım
  6. yakar41

HANGİ MONİTÖR ACİL ÖNERİ

ikisidie ıps monıtor ıkısınınde tazeleme oranları esıt ancak ms degerı ufacık da olsa vıevsonıcın daha ıyı benım tercıhım goruntu olacaksa msı ancak ufacık ms degerı kadar onemsıyorsanız vıevsonıc olacaktır
  7. yakar41

"forza "crucial " ballıstıx ıkı farklı ram bılgısayar calısmıyor

crucıal ballıstıx ram ve forza marka ıkı farklı ramı bılgısayara taktım ancak bılgısayar oksuruyor acılıp kapanıyor stop edıyor forza ram frekansı cl 16 3200 mhz , crucaıl ballıstıx cl 14 32000 mhz
  8. yakar41

Kardesime oyuncak alacağım 200 300 bandında ne alabilirim

5 1712332738 Erkek araba motor hayranı
  9. yakar41

Kardesime oyuncak alacağım 200 300 bandında ne alabilirim

Kardesime söz verdim oyuncak almak istiyorum bayramda hediye edeceğim güzel bir şey olsun istiyorum tavsiyeleriniz önerilerinizi acigimdir
  10. yakar41

Bilgisayar insani yalnizlastiriyor

Oynuyorum 1712012209
  11. yakar41

Aynen öyle İnanır mısın soğanın çürüğünü patatesin çürüğünü domatesin çürüğünü bilmiyorum falçata kullanmayı nakit para verirken ki heyecanı İşte çalışırken işten çıkma planları gibi ya da mesai bitse de eve gitsem bana bu kadar para yeter bir daha çalışmasam Neden ben bu hayatı yaşıyorum gibi...
  12. yakar41

Arkadaşlar bilgisayar Hayatınızdan çıkarın bilgisayar insanı yalnızlaştırıyor bilgisayar insan korkaklaştırıyor tek başına takılmasına neden oluyor bilgisayar donanım arşivi forumda Benim arkadaşım olur musunuz ya da benim kız arkadaşım yok kızlarla nasıl konuşulur gibi konu açmamıza neden...
  13. yakar41

Tvs raiderin arka frenin kampana olmasi problem mi

Düzeltme hero xpulse 200 abs motoru aldik
  14. yakar41

Tvs raiderin arka frenin kampana olmasi problem mi

Arkaadaslar tvs raider 125 alacağım ancak arka fren kampana , a2 ehliyetim olmuş olsaydı tvs apache rtr200 alacaktik( yaş 18 ) Rtr200 de on arka disk +abs var Arkadaslar a1 ehliyetlen sehir merkezine inmeden sürsem problem olur mu Babam 2014 de sifir Yamaha ybr almıştı o zaman da arka fren...
  15. yakar41

Arkadaşlar dededen kalma arsa nasıl satılır

arkadaşlar yaklasık 1 yıl once arsa ılanı vermıstık ancak ne arayan var ne de soran bu ısın yolu yordu yontemı nedır bılen var mı lutfen artık satılsın ve bende hayalımdekı arabaya kavusayım .. ( aıle arabasıı evın ) kocaelı de bu arsa nasıl satılmaz anlamıyorum taktıgı falan mı var bu ısın...
  16. yakar41

HANGİ ŞEHİRLERE GİTTİNİZ?

Denizli gittiğim en güzel yerdi
  17. yakar41

HANGİ ŞEHİRLERE GİTTİNİZ?

Bilecik , Çanakkale, bursa , İstanbul, denizli
  18. yakar41

Arkadaslar (tplink d0fc ) router ethernet kablo cekme sorunu

Arkadaslar merhabalar , tplink d0fc router , bu routeri bağlamak için ethernet kablom var ( 7metre) ancak ev 2+1 olduğundan dolayı kabloyu takmama izin vermiyor annem (odadan odaya internet çekmesi istiyorum ) Kablo ayak altına dolanıyor ve ortalıkta kalıyor bunun çözümü var mıdir hem annemi...
Top Bottom