Arama sonuçları: *

• Users: eCol
  • Order by date
  1. eCol

Yardım Oyun ve Okul İçin Alacağım Laptop

Ben 3050 istemiyorum o yüzden bu laptop çok dengeli geldi. Sadece darboğaz yaşar mıyım onu merak ediyorum.
  2. eCol

Bu fiyat aralığında da bulunabiliyo ama rami vs. daha düşük oluyo. Ben 3050 istemiyorum o yüzden bu laptop çok dengeli geldi. Sadece darboğaz yaşar mıyım onu merak ediyorum.
  3. eCol

1650 TI'ın performansı 3050den daha iyi. RTX ile bir işim yok. 1632382571 Genel olarak valo cs gibi oyunlar oynarım. Ara sıra forza gta vs.
  4. eCol

https://m.trendyol.com/lenovo/ip-gaming-3-15arh05-amd-ryzen-5-4600h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-15-6-fhd-freedos-82ey00mhtx-p-118796946?merchantId=106934&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme Bu ürünü...
  5. eCol

Yardım 8000TL Laptop Önerisi

Ortalama 8.000TL bütçe ile laptop alacağım. Isınma sorunu vs. olmayan kasıntısız orta grafikli oyunları oynayabileceğim bir laptop önerir misiniz?
  6. eCol

Yardım Huawei Matebook Hakkında

D16 düşünüyorum
  7. eCol

Yardım Huawei Matebook Hakkında

Okul için Huawei Matebook almak istiyorum fakat kafama estiğinde ara sıra valorant, lol hibi oyunlara girmeyi seviyorum. Bu notebooklar bana bu oyunları kasmadan oynatır mı?
  8. eCol

Yardım Okul ve Oyun İçin Laptop Önerisi

Merhabalar. Mühendislik programlarını kullanabileceğim ve lol, valo, PUBG gibi oyunları oymayabileceğim bir laptoo bakıyorum. Bütçem yaklaşık 8000TL. 16GB ram olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler
  9. eCol

Rehber Bedava İnca Ürünler Kazanma!

Arkadaşlar boşuna yüklemeyin.
  10. eCol

10-12 Bin TL Bütçe ile Bilgisayar Toplamak?

Bunu al derken hangi sistemi demek istediniz? 1624884062 8300TL indirimden kart aldıktan sonra 3000-4000TL'ye diğer parçalar toplanabilir mi?
  11. eCol

Şu an hemen almayacağım zaten. Biraz açığım var onu tıparlamak için 2-3 ay kadar çalışmam gerekecek. Şimdiden araştırmaya başladım piyasa hakkında çok fazla bilgim olmadığı için.
  12. eCol

Yaklaşık 4 senedir hayalimdeki bilgisayar için para biriktiriyorum. Dün YKS'ye girdim ve artık özgürüm. 10 - 12 bin TL gibi bir bütçem var. Önerebileceğiniz bir sistem var mı? 3060lı bir sistem mi toplamalıyım yoksa farklı bir kart mı önerirsiniz? Düşüncelerini ve tavsiyelerinizi merak ediyorum.
  13. eCol

Yardım Telefon Önerebilir misiniz?

Teşekkürler.
  14. eCol

Anladım, teşekkürler. 1618142585 Şu an baktığımda A52 stoğu bulamıyorum. Neden böyle?
  15. eCol

Aşırı kötü bir tasarıma sahip. O yüzden bu modeli düşünmüyorum. 1618142318 Yonga Chipset olarak baktığımızda hangi telefon daha güncel?
  16. eCol

İnceleyeceğim teşekkürler.
  17. eCol

Redmi Note 10 Pro almayı düşünüyordum fakat çok fazla şikayet okudum Note 10 hakkında. Yaklaşık 4000 TL bir bütçem var. A52'yi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz başka marka/model telefonları yazabilir misiniz?
  18. eCol

Yardım Redmi Note 10 Pro Hakkında

Geçtiğimiz günlerde Redmi Note 10 serisi tanıtıldı. Ardından Redmi Note 10 satışa çıktı. Yaklaşık bir hafta geçti fakat hâlâ Redmi Note 10 Pro satışa sunulmadı. Bu neden böyle? Ne zaman alabilirim?
  19. eCol

Öneri Aliexpress Kes Onu Bir Ürün Daha Geldi

Söylediğim gibi dün gelen tıraş makinesi için herhangi bir vergi alınmadı. (Sitede ödediğim hariç.) Bugün ise 17TL bir tutar ödedim. 1616672794 Bilgisayarım yok, bakamadım. 🥲
  20. eCol

Öneri Aliexpress Kes Onu Bir Ürün Daha Geldi

Selam dostlar. Dün tıraş makinesi için konu açmıştım. Bugün de usb bellek elime ulaştı. Tıraş makinesi Aras Kargo ile geldi ve herhangi bir vergi ödemedim. Fakat bugün gelen usb belleği PTT getirdi ve 17TL'lik bir vergi ödedim. Dün açtığım konudan dolayı yanlış bilgilendirmek istemedim sizi...
Top Bottom