Arama sonuçları: *

1. Wnairz

SSD okuma yazma hızı düşük

2. Wnairz

Durup dururken yaptığım testte de tam olarak böyle çıktı sonuçlar. Anlayamadım vallahi.
  3. Wnairz

Hocam anakartım MSI B460M Pro
  4. Wnairz

Merhaba. MSI SPATIUM M450 500GB (3600 MB okuma / 2300 MB yazma) M.2 SSD kullanıyorum. Alalı tam olarak 5 gün oluyor. Test amaçlı CrystalDiskMark programını indirdim ve diskin vadettiği değerlerin çok altında değerler aldığımı fark ettim. Sebebi ne olabilir veya bir çözümü var mıdır? Sizce...
  5. Wnairz

Sistemde genel bir yavaşlık ve takılma

Hocam sıvı işine pek girmeyi sevmiyorum ama bugün sistemi tamamen söküp temizleyip sıfırdan topladım. 1721686268 Hocam sistemi sıfırdan almadım. Yaklaşık 3 sene önce işlemcisini, 1.5 sene önce de ekran kartını aldım fakat 6. ayda bir termal macun değişikliği yaparım. Daha bugün termal macununu...
  6. Wnairz

Hocam dediğiniz gibi Windows 10 kurdum sistemimi 3. kez formatlayarak. Sorun hala devam etmekte gibi duruyor. Bu forumdan farklı bir forumun sekmesine geçerken bile ekran siyah oluyor ve sonradan yükleniyor, yazdığım yazılar sonradan geliyor.
  7. Wnairz

Merhaba. Daha önce de bu sorun ile alakalı bir konu açmıştım fakat şu an durum farklı. Önceki sorunun SSD'den kaynaklı olduğunu düşünüyordum fakat sorun SSD'de değilmiş. Şu anda sistemimde genel olarak bir yavaşlık var. Oyunlarda bunu hissetmesem de mesela herhangi bir uygulamayı açtığımda Steam...
  8. Wnairz

RX 6700 i5 10400F sistemde genel bir yavaşlık var

Merhaba. i5 10400F, RX 6700, 32 GB RAM, 500 GB M.2 SSD bir sisteme sahibim. Yaklaşık 3 gün önce bilgisayarıma format attım. O zamanlar Apacer'in 120GB'lık SATA SSD'sini kullanıyordum. Bu formatın ardından bilgisayarımda SSD'ye kurulu olan programlarda bir yavaşlık söz konusu olmaya başladı...
  9. Wnairz

Ps3 için red dead redemption yaması var mı

Hocam bildiğim kadarıyla PS3 için yok. Fakat PC'de emulator ile indirirseniz kurabiliyordunuz galiba.
  10. Wnairz

Sistemde "out of memory" hatalası

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
  11. Wnairz

Peki bu aldığım hataların sebebi nedir sizce? Daha önce hiç bir sorun olmayan oyunlar sürekli çöküyor ram kullanımından. Bir kaç kişiye sorduğumda ramler arızalı dediler çok kafam karıştı.
  12. Wnairz

Hocam dediğiniz ayar zaten açıkmış kontrol ettim. Sizce bu bellek kullanımı normal mi? Chrome'da 4 sekme açık sadece şu an ve bellek %44.
  13. Wnairz

Bu sanal bellek tam olarak ne oluyor?
  14. Wnairz

Merhaba. Son birkaç gündür bilgisayarımda RAM konusunda sorunlar yaşamaya başladım. Oyun oynarken oyun çöküyor, arkada ki uygulamalar da çöküyor, Google Chrome tek sekme bile olsa "out of Memory" hatası veriyor. En son az önce setup kurarken bir sorun yaşadım. Görev çubuğu kayboldu yani...
  15. Wnairz

Western Digital Black 4 TB hard diskte olan oyunlar geç açılıyor

Sorun hala devam ediyor. Bu gün Cyberpunk oynarken ciddi bir sorun farkettim. Karakterler otururken yürüyor, köşe başlarında görev için bekleyen karakterler geç yükleniyor gibi bir sürü sorun var. Yardımcı olabilecek yok mu?
  16. Wnairz

Western Digital Black 4 TB hard diskte olan oyunlar geç açılıyor

Merhaba. Zamanında PS4'üm varken WD'nin bu taşınabilir HDD'sini almıştım. Neredeyse tüm oyunlarımı buna yüklüyorum. Geçen gün fark ettim ki Valorant çok geç açılıyor. Oyunu bu hard diskten dahili 1 TB Seagate harddiskime alınca sorunun geçtiğini fark ettim. Bugün Fortnite indirdim ve Fortnite'ta...
  17. Wnairz

DualShock 4 Bluetooth ile bağlayınca oyun algılamıyor

Merhaba. Bilgisayarımda Bluetooth yok fakat bu adaptör ile bilgisayarıma DualShock 4'ümü bağlayabiliyorum. Birçok oyun kolu algılarken Marvel's Spider-Man oyunları nedense algılamıyor. Hem klasik oyun hem de Miles Morales oyunu. Fakat kablo ile bağladığımda sorunsuz çalışıyor. Sebebi ne...
  18. Wnairz

Anakartta CPU ledi yanıyor

Merhaba. B460M Pro anakart, i5 10400F işlemci, RX 6700 XT sisteme sahibim. Bugün bir kez ben evde yokken sigortalar atmış. Eve geldiğimde sistem açılmıyordu. Biraz bekledikten sonra sistem açıldı fakat ekrana görüntü gelmiyordu. Anakarta baktığımda CPU hata ledinin yandığını fark ettim. Daha...
  19. Wnairz

Yardım Xiaomi Mi Router Wi-Fi kopuyor

Merhaba modemimde Wi-Fi sorunu olduğu için "Xiaomi Mi R4AC WiFi Router 4A 1200 Mbps 2.4G 5G Çift Bant 4 Antenli" Router aldım fakat sürekli kopuyor 10 saniyede bir 2 saniyeliğine kopuyor görüntülüden denedim. Sorun ne olabilir? Bilgisayarımı kablolu bir şekilde kullanıyorum benzeri bir sorun hiç...
  20. Wnairz

Almanca klavyeyi Türkçeye çevirmek

Peki K310 klavyeye uyacak mıdır? Olabildince uyabilecek keycapsler almak istiyorum. Yoksa alışana kadar sticker falan taksam acaba?
Top Bottom